Marge van koploper T-Tel blijft groeien mooiste zaalgoal Team Hoondert: weer korte rit in Dakar Rally en flinke tijdstraf aan afscheid van wedstrijdsport met haar Samaranch ZEELAND 13 ZVV Hulst werkte tegen Du Com merce Bodyline in de slotfase een 4-0-achterstand nog weg (4-4). Koploper T-Tel, dat D'Ouwe Brug/Outokumpu met 12-4 opzij zette, vergrootte zijn voorsprong op de concurrentie. Tugspotters.com klom dankzij een 2-0-winst tegen Baderie Dam naar de derde plaats. Eén van de doelpuntenmakers was Terneu- zense Boys-speler André Siere- veld, die ook nog altijd bij Groene Ster Vlissingen 2 actief is. Top 10 mooiste doelpunten De Dakar Rally staat be kend als de zwaarste ter wereld. Bij de edi tie van 2016 hebben de vrachtwagenchauffeurs echter nog niet veel voor hun kiezen ge had. De derde etappe, die giste ren verreden werd, was voor hen ingekort tot 130 kilometer. Ad- win Hoondert, de trucker uit Hoedekenskerke, kon weer rela tief eenvoudig finishen. En hij had zelfs tijd om anderen te assis teren. De Bevelander passeerde met de Brabanders Jac Gillis en Wil- ko Hoefnagels als achttiende de meet. Na een kleine twee uur za ten ze vijftien minuten achter de Tsjechische ritwinnaar Martin Kolomy. In het algemeen klasse ment staat de 49-jarige Bevelan der, die maandag zeventiende werd, negentiende. De etappe naar Jujuy had veel langer moeten duren, maar door de overvloedige regenval in dat deel van Argentinië was een stuk van de route na het tweede con trolepunt weggeslagen. Er was voor de vrachtwagens geen moge lijkheid om langs die plek te gaan en dus werden ze eerder af- gevlagd. Dat Hoondert naar de negen tiende plek zakte in de stand, had deels te maken met het feit dat hij tijdens de etappe van maandag geflitst was. De DAF- trucker kreeg een tijdstraf van liefst acht minuten aan de broek vanwege snelheidsovertredingen. Hoewel veel in de Dakar Rally draait om snelheid, is er in be paalde zones wel een maximum vastgesteld. Team Hoondert was overigens niet de enige die een sanctie kreeg. Het gebeurde bij 33 van de 54 vrachtwagens. Maar met die acht minuten werd het drietal wel bijna het zwaarst bestraft van allemaal. Alleen Kolomy, goed voor tien minuten, werd harder op de vingers getikt. WOENSDAG 6 JANUARI 2016 Drie jaar geleden leek de rek eruit bij Elisabeth Geluk en haar paard Samaranch, maar ze bewees anders. „Gelukkig dat de mensen om me heen in mij bleven geloven, en in Sam." foto Leo Adriaansen door Aector Dooms TERNEUZEN. Het zaalvoetbalteam van OQ Value is de tweede compe- titiehelft in de eerste klasse Zeeuws-Vlaanderen uitstekend be gonnen. Tegenstander Wentzler Pauwels werd met 12-5 opzij ge zet. Ook Café De Schelde overtuig de met een 10-6-overwinning op Smit Sportprijzen. Robbin Cornelis- sen nam met vijf treffers de helft van de Axelse productie voor zijn rekening. Wentzler Pauwels-OQ Value 5-12 (3-6). Doelpuntenmakers. Wentzler Pauwels: Jamie Rademaker 3, Sebas- tiaan Vanhijfte, Martijn van Passel bei den 1. OQ Value: Marcus Ongenae 4, Omer Malagic, Titiano Staes, Gerben Schram allen 2, Lean Guiljam, Kees de Putter beiden 1. Café De Schelde-Smit Sportprijzen 10-6 (5-4). Doelpuntenmakers. De Schelde: Robbin Cornelissen 5, Mai- kel van Mol 2, Corné Langendoen, Maikel Koekkoek, Sven Jansen allen 1. Smit Sportprijzen: Robbie Vermast 3, Roy van Ham 2, Chris Wisse 1 D'Ouwe Brug/Outokumpu-T-Tel 4-12 (1-5). Doelpuntenmakers. D'Ouwe Brug: Stijn Eggermont, Dario Sandrini, Kenneth van Zeele, Sebasti an de Meijer allen 1T-Tel: Sinan Co- ban 4, Yassine Benali, Mo Kilic beiden 3, Sezer Coban 2. Du Commerce Bodyline-ZW Hulst 4-4 (1-0). Doelpuntenmakers. Du Commerce: Mark Romeijnsen 3, Matthieu Kreuze 1ZW Hulst: Davy van Puijvelde 2, Angelo Verbraeken, Maik de Wolf beiden 1 Tugspotters.com-Baderie Dam 2-0 (0-0). Doelpuntenmakers. Tugspot- ters: André Siereveld, Nick van de Vel de beiden 1. door Roeland van Vliet 1. Jordao Pattinama (Capelle) 2. Tim Bader (Longa'30) 3. Said Bouzambou (Groene Ster) 4. Jamal El Ghannouti (Nederlands zaalvoetbalteam) 5. Wesley Sneijder (Oranje) 6. Arjen Robben (Oranje) 7. Sisca Folkertsma (PSV-vrouwen) 8. Younes Makraou (ASV Lebo) 9. Lieke Martens (Oranje-vrouwen) 10. Eshly Bakker (Ajax-vrouwen) infographic Renske Van de Velde

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 41