Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl Sara Rooze-Stouten Sara Rooze-Stouten Catharina Adriaanse-Faasse Cathrien Adriaanse-Faasse Myriam de Blok-Maton Arentje Dingemanse-van Lopik - Adri - Arendje Dingemanse van Lopik in de leeftijd van 89 jaar Maddy Davidse - Nieuwdorp Kornelis Frans Kort Maria Kort-Bil dinsdag 5 januari 2016 15 "Ik kijk met tevredenheid en dankbaarheid terug op mijn leven". Cox Verdrietig maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid genomen van onze lieve, zeer zorgzame en onvergetelijke moeder, schoonmoeder oma en overgroot-oma weduwe van A. Adriaanse sinds 19-12-2014 25-04-1933 t 03-01-2016 Degenen die ik liefheb verlaat ik om degenen die ik liefhad terug te zien. Floor en Anja Kim Niels en Caroline Eva en Mike, Lars Peter en Magda Dennis Johnny en Krista, D?, Sophie, Danique, Filou Matty en Mathieu Vida, Lucas René en Miranda Britt Timo Sam Bianca en Taco Claudia Mike Zorgcentrum Simnia, Simniapad 1, kamer 2, 4357 HJ Domburg. De kerkdienst wordt gehouden op donderdag 7 januari om 13:00 uur in de Catharinakerk in Zoutelande. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de begraafplaats aan de Molenweg in Zoutelande. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Catharinakerk. Correspondentieadres F.J. Adriaanse Zwinstraat 31 4374 BS Zoutelande Onze dank gaat uit naar Dr. A. T.J. Lavrijssen van het ADRZ. Tot ons verdriet hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze lieve zus, schoonzus en tante B. Faasse-Roelse M. Jongepier-Faasse J. Adriaanse-Pouwelse Neven en nichten Westkapelle, 3 januari 2016 Geschokt hebben wij kennis genomen van het overlijden van Myriam was samen met haar man enorm betrokken bij onze club. Bedankt voor alles! Wij wensen Peter veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Bestuur, leden en vrijwilligers V.V. Flansweertse Boys Hansweert, 4 januari 2016 De strijd is gestreden, met tefkens nieuwe moed. Verèazingwekfend krachtig, 't Is op. Zo is het goed. Bedroefd, maar dankbaar dat haar een langer lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oud-omaatje weduwe van Leunis Dingemanse Rotterdam, 13 november 1926 Zoutelande, 3 januari 2016 Biggekerke: Coby en Jan Arentse-Dingemanse Miranda en Danny Damon, Aimee Esther en Ronald Yuna, Roan Roosendaal: Teuni en Leo Stevense-Dingemanse Dennis Claudia Brenda Correspondentieadres: Vliedberg 45 4373 AZ Biggekerke De afscheidsdienst zal worden gehouden op donderdag 7 januari om 10.30 uur in de Catharinakerk, Willibrordusplein te Zoutelande, waarna omstreeks 11.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Restaurant De Distel, Westkapelseweg 1 te Zoutelande. Je bent liefdevol verzorgd door het zorgteam van SVRZ van woonzorgcentrum De Tienden in Zoutelande, ivaarje tot i Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van mijn lieve zus en schoonzus. weduwe van Leunis Dingemanse. Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Zoutelande: E.K. Dingemanse van Lopik A. Dingemanse Zoutelande: M. Roelse - Dingemanse J. Roelse Gorichem: P. Dingemanse A. Dingemanse - Lemmer Rotterdam: Weduwe L. van lopik - van Os Zoutelande, 3 januari 2016 Ons bereikte het verdrietige bericht dat op 1 januari 2016 is overleden Wij wensen ome Wim en verdere familie veel sterkte. P.H. Kasander J.W. Kasander - Davidse, in herinnering Fam. Goedhart Fam. Nooijens Fam. Vaneveld "Door II, door U alleen, om 't eeuwig welbehagen" Psalm 89 vers 8 berijmd Na een leven vol zorg voor alles wat haar lief en dierbaar was, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame oma weduwe van Marinus Willem Rooze f 21 februari 1978 Oosterland, 12 maart 1929 t Middelburg, 3 januari 2016 Marijke f en André Orhan en Regina Arjan en Hazal Andrea en Alex Anja f en Peter f Correspondentieadres: Berliozstraat 64 4614 AV Bergen op Zoom De dankdienst voor haar leven zal vrijdag 8 januari om 12.00 uur gehouden worden in de "Óntmoetingskerk", Oosterscheldestraat 1, 4335 PA Middelburg. Voor de dienst is er van 11.00 tot 11.45 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in de ontmoetingsruimte van de kerk. Omstreeks 14.15 uur zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Lage Rampertseweg, 4307 NN Oosterland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot verdere ontmoeting en condoleance in dorpshuis "Oosterhof", Sint Joostdijk 27,4307AR Oosterland. Geen bloemen De Heere heeft thuis gehaald onze lieve zuster Leden bijbelkring Óntmoetingskerk Middelburg Namens allen J. Bimmel 3 januari 2016 In plaats van kaarten Wilskracht: De wil om te leven bleef, maar de kracht verdween. Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van mijn vader en schoonvader 13 mei 1921 - 2 januari 2016 echtgenoot van In liefdevolle herinnering en in gedachten altijd bij ons. Cora Overbeeke-Kort Gerrie Overbeeke Park Beukenhof 3 4421 BV Kapelle De crematie zal in besloten kring plaatshebben. Onze hartelijke dank gaaf uit naar de medewerksters van Thuiszorg 'Cederhof' voor hun toegewijde inzet, aandacht en liefdevolle zorg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 63