üi/erledefj Familieberichten c kükookop q fflensenlinq.nl 14 dinsdag 5 januari 2016 Lieve oma Neeltje, Neeltje van der Graaff - van Belzen Neel Neel van der Graaff - van Belzen Gerda Wilhelmina Willemse - Wessels r Jacqueline de Jonge-Ridderbos Yerseke John de Jonge Sven V Jacqueline de Jonge - Ridderbos 2016 Jacqueline de Jonge Een lege plek, een groot gemis. Een fijne herinnering is al wat er nog is. Jou te kennen, vond ik zo fijn. Je los te laten, dat doet pijn. We zullen je missen. Femke en Sanne Nina en Riley Jacqueline de Jonge Wij zijn verdrietig om het overlijden van onze zwager en oom Jo Brasser Wij wensen de familie veel liefs en sterkte toe. Lidewij Brasser en Corrie Brasser Neven en nichten "Ik ga slapen, ik ben moe" Bedroefd, maar dankbaar dat zij uit haar lijden is verlost geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Sinds 28 oktober 2013 weduwe van Jacob van der Graaff *24 maart 1951 Arnemuiden f 2 januari 2016 Dorina van der Graaff Dennie van der Graaff Judith van der Graaff - Roose Femke Sanne Johan van der Graaff Lisenka van der Graaff - van den Boezem Nina Riley Onze dank gaat int naar dr. Roelof sen, de medewerkers van Buurtzorg en Iriz thuiszorg voor hun liefdevolle verzorging. Klaverakker 63 4341 MA Arnemuiden De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 8 januari om 14.15 uur op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Hieraan voorafgaand vindt de rouwdienst plaats in de Nederlands Hervormde Kerk aan de Markt te Arnemuiden, die aanvangt om 13.00 uur en geleid zal worden door de weleerwaarde heer Ds. R van der Kraan. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het verenigingsgebouw "Rehoboth" achter voornoemde kerk. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Tot onze diepe droefheid is na een ernstige ziekte overleden onze innig geliefde dochter, onze lieve zus, schoonzus en tante Arnemuiden: D. van Belzen (in liefdevolle herinnering) A. van Belzen - van Belzen ColijnsplaatBlaas van Belzen (in liefdevolle herinnering) Dick en Jolanda Jordy, Roan, Naomi Linda en Marcel Sam, Goof ColijnsplaatJoos en Nel van Belzen - Kramer Jacqueline Martin Zoë Arnemuiden: Corrie Meulmeester - van Belzen Elma Corina; Djayden Julian Annie Jason Jan en Sabiena Yerseke Jannie en Dave Polderman - van Belzen Angélique en ErikJan Julia Kees en Leonie ColijnsplaatMarleen de Fouw Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies Arnemuiden, 2 januari 2016 Bezige handen en een sterke wil, vielen na een bewogen leven stil. Heden overleed onze geliefde buurvrouw Neel We wensen de kinderen en oma heel veel sterkte toe. Leny en Arie Gerda en Klaas En kinderen Als er slechte dagen komen, is het kostbaarste bezit de herinneringen aan de goede dagen. Wij voelen ons verslagen door het toch nog veel te snel overlijden van mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder, schoonmoeder en trotse oma Gerda 3 oktober 1943 f 3 januari 2016 Zierikzee: Ko Willemse Zierikzee: Ko en Henriëtte Monserah en Jeffrey Kostas en Eleni Zonnemaire: Thérèse en Wim Aaron Burgh-Haamstede: Marcel en Carola Chantal en Pascal Wietse Jelle en Femke Correspondentieadres: Dhr. J.C. Willemse Volkerakstraat 28 4301XS Zierikzee De crematieplechtigheid zal plaatsvinden donderdag 7 januari om 12.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Wij zijn verdrietig door het overlijden van mijn lieve vrouw, mijn lieve mama, onze jongste dochter, onze moedige en dappere zus en onze fantastische tante 1 februari 1971 2 januari 2016 Wat zo diep in het hart zit kun je door de dood niet verliezen. De herinnering aan onze Jacqueline is geboren. Serooskerke Harm en Leny Ridderbos-Spruyt Derk en Janet (in herinnering) Serooskerke Eline en Reiniervan Wouwe-Ridderbos Nadia en Steef Vrouwenpolder Helmi en Louis Ridderbos-Louwerse Valery Correspondentieadres: Kerkhoekstraat 53 4401 GC Yerseke Vrijdag 8 januari om 10.30 uur is de afscheidsdienst in de Gereformeerde Kerk, Damstraat 20, te Yerseke. Aansluitend is er in de kerk gelegenheid om te condoleren. Om 14.00 uur begraven we Jacqueline op de Algemene Begraafplaats aan de Vrouwenpolderse- weg te Serooskerke (Walcheren). Na afloop bent u welkom in de Petruskerk, Ds. van Wouwestraat 41, te Serooskerke om de familie te condoleren en samen te zijn. ledereen die zich bij ons betrokken voelt is van harte welkom. Na een moedige maar oneerlijke strijd is op veel te jonge leeftijd overleden onze nicht Wij wensen John, Sven en de familie veel sterkte toe Jacco en Conny Jasper en Miranda emma Serooskerke (W) Januari Nathalia en Leo Jordy, Ramon, Dylana Het verdriet is niet te beschrijven nu ons nichtje niet meer bij ons is. Wij wensen John, Sven en familie sterkte bij het verwerken van dit verlies. Goes: Tante Koos, ome Jan en kinderen N V y Waarom zijn er zoveel vragen Waarom is er zoveel pijn Waarom zijn er zoveel dingen Die niet te begrijpen zijn Verdrietig zijn wij door het overlijden van moeder van Sven, leerling van groep 5/6. We leven mee met Sven en wensen hem, John en de naaste familie Gods nabijheid en kracht toe in deze moeilijke dagen. Leerkrachten, M.R. en leerlingen groepen 5 en 5/6 van C.B.S. Het Kompas te Yerseke College van Bestuur Alpha Scholengroep

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 62