OyarJailai) Familieberichten O IHensenlinq.nl 14 dinsdag 5 januari 2016 Neeltje van der Graaff - van Belzen Lieve oma Neeltje, Neel van der Graaff - van Belzen Dankbaar voor de dierbare herinnering die wij altijd met ons zullen meedragen, geven wij kennis van het overlijden van mijn onvergetelijke dochter en onze zus, schoonzus en tante Lizie Schade-Boddaert We wensen Klaus en Sven veel sterkte om met dit verlies om te gaan. J. C. van Denderen - van Hulle Margot - Wilfried Rudi - Bea Sonja - Peter Paul - Anita "Ik ga slapen, ik ben moe" Bedroefd, maar dankbaar dat zij uit haar lijden is verlost geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Neel Sinds 28 oktober 2013 weduwe van Jacob van der Graaff *24 maart 1951 Arnemuiden f 2 januari 2016 Dorina van der Graaff Dennie van der Graaff Judith van der Graaff - Roose Femke Sanne Johan van der Graaff Lisenka van der Graaff - van den Boezem Nina Riley Onze dank gaat uit naar dr. Roelofsen, de medewerkers van Buurtzorg en Iriz thuiszorg voor hun liefdevolle verzorging. Klaverakker 63 4341 MA Arnemuiden De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 8 januari om 14.15 uur op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Hieraan voorafgaand vindt de rouwdienst plaats in de Nederlands Hervormde Kerk aan de Markt te Arnemuiden, die aanvangt om 13.00 uur en geleid zal worden door de weleerwaarde heer Ds. P. van der Kraan. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het verenigingsgebouw "Rehoboth" achter voornoemde kerk. Geen bezoek aan huis Geen bloemen f Een lege plek, een groot gemis. Een fijne herinnering is al wat er nog is. Jou te kennen, vond ik zo fijn. Je los te laten, dat doet pijn. We zullen je missen. Femke en Sanne Nina en Riley V Tot onze diepe droefheid is na een ernstige ziekte overleden onze innig geliefde dochter, onze lieve zus, schoonzus en tante Arnemuiden: D. van Belzen (in liefdevolle herinnering) A. van Belzen - van Belzen ColijnsplaatBlaas van Belzen (in liefdevolle herinnering) Dick en Jolanda Jordv, Roan, Naomi Linda en Marcel Sam, Goof ColijnsplaatJoos en Nel van Belzen - Kramer Jacqueline Martin Zoë Arnemuiden: Corrie Meulmeester - van Belzen Elma Corina; Djayden Julian Annie Jason Jan en Sabiena Yerseke Jannie en Dave Polderman - van Belzen Angélique en ErikJan Julia Kees en Leonie ColijnsplaatMarleen de Fouw Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies Arnemuiden, 2 januari 2016 Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij mede dat na een liefdevolle verzorging in WZC Antonius te Kloosterzande van ons is heengegaan onze geliefde zus, schoonzus en tante Louiza Maria Pauwels A 13 juni 1924 f 1 januari 2016 weduwe van René de Bakker Josf en Bept Pauwels-van der Heijden Marief en Pietf van der Heijden-Pauwels Ben Pauwels en José in herinnering Irene Verstraeten George en Ingrid Pauwels-de Brouwer Lizat en Albertf Sponselee-de Bakker Theo en Annie de Bakker-Gelderland Neven en nichten Kloosterzande 1 januari 2016. Correspondentieadressen: Groenendijk 77, 4587 CS Kloosterzande. Pastoor Mertensstraat 15, 4564 AK Sint Jansteen. De uitvaartdienst vindt plaats in de kapel van De Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst op donderdag 7 januari 2016 om 11.00 uur. Na de uitvaartdienst is er gelegenheid tot condoleren in de kapel. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Afscheid van haar nemen is mogelijk donderdag 7 januari van 9.30-10.15 uur in het uitvaartcentrum "De Ridder" aan de Spoorstraat 4 (nabij Stationsplein) te Hulst. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Frans Smits Conny Lips Frans Smits Kornelis Frans Kort Maria Kort-Bil kijk ook op V Ik heb het leven liefgehad. Graag had ik hier nog willen zijn, helaas, dat mocht niet meer. Wanneer er iemand aan mij denkt, dan zonder veel verdriet. Bedenk het leven is maar kort, dus is mijn wens: genietI Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van dierbare vriend van Frans overleed op 1 januari 2016 in de leeftijd van 55 jaar. Vlissingen: Conny Nastasha Lisa Correspondentieadres: Kievietsprenk 13, 4386 DC Vlissingen U kunt afscheid nemen van Frans in het uitvaartcentrum, Industrieweg 20 te Vlissingen, op vrijdag 8 januari van 10.15 tot 10.45 uur. Aansluitend zal de afscheidsdienst plaatsvinden in de aula van bovengenoemd uitvaartcentrum op vrijdag om 11.00 uur. De crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Flavendijk 3 te Middelburg. Na de crematie bent u welkom tussen 14.00 en 15.00 uur om ons persoonlijk te condoleren in de stamkroeg van Frans, Café de Pauw, Papagaaienburg 4 te Vlissingen. Geschokt, maar blij dat hem verder lijden bespaard is gebleven, hebben wij vernomen dat onze gewaardeerde collega is overleden. Frans was een fijne, betrouwbare en loyale collega, die wij erg gaan missen. Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Directie en collega's van DeltaSafe Security. Middelburg, 1 januari 2016 In plaats van kaarten Wilskracht: De wil om te leven bleef, maar de kracht verdween. Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van mijn vader en schoonvader 13 mei 1921 - 2 januari 2016 echtgenoot van In liefdevolle herinnering en in gedachten altijd bij ons. Cora Overbeeke-Kort Gerrie Overbeeke Park Beukenhof 3 4421 BV Kapelle De crematie zal in besloten kring plaatshebben. Onze hartelijke dank gaat uit naar de medewerksters van Thuiszorg 'Cederhof' voor hun toegewijde inzet, aandacht en liefdevolle zorg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 42