Marinus Jacobus van Burg Rinus van Burg Herman Johan Brasser Jo Marinus Jacobus van Burg Rinus van Burg Nellie van Es - Flipse Pieternella Jacoba van Es - Flipse Maatje Adriana Davidse-Nieuwdorp MADDY - oma Davidse - Giljam Raas Met diepe droefheid geven wij u kennis, dat onverwachts van ons is weggenomen, mijn innig geliefde, zorgzame man, onze lieve vader en opa echtgenoot van Adriana van Burg-Moens 8 januari 1938 1 januari 2016 Kruiningen: A. van Burg-Moens Krabbendijke: Sjaak en Marleen van Burg Yerseke: Jenny en Arie van der Poel Yerseke: Annet en Bram van Stee Yerseke: Kees en Marja van Burg Heinkenszand: Marco en Paulina van Burg Yerseke: Maaike en Edwin Steketee Klein- en achterkleinkinderen Langeviele 14 4416 CG Kruiningen De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op D.V. woensdag 6 januari om 13.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Hansweertse- straatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal om ongeveer 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kruiningen. Uitsluitend na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in genoemde kerk. Voorafgaand aan de rouwdienst is er van 12.15 uur tot 12.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Geen bloemen. Bedroefd geven wij u kennis dat voor ons onverwachts, door de Heere uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom echtgenoot van Anja van Burg - Moens in de leeftijd van bijna 78 jaar Sterke de Heere Anja en de kinderen. Yerseke J. van Burg C. van Burg - Paauwe 's Gravenpolder: J. van Burg Kruiningen M. de Bat - van Burg Kruiningen M. Janssen Neven en nichten Kruiningen, 1 januari 2016 Met diepe droefheid geven wij u kennis, dat plotseling van ons is weggenomen, onze lieve schoonzoon en zwager echtgenoot van Anja van Burg-Moens J. Moens-Nieuwenhuijse Leny Jolanda en Rien 's- Gravenpolder, 1 januari 2016 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze altijd meelevende buurman Wij wensen zijn zorgzame vrouw Anja en de kinderen heel veel kracht en sterkte toe. Buren van de Langeviele Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze schoon zus en tante Wemeldinge Henk Neels Truus Neels - van Es Wemeldinge Daan Vleugel Korrie Vleugel - van Es Kruiningen Adrie Heijboer Sannie Heijboer - van Es Neven en nichten Als Als ik de dingen niet meer weet, als ik de namen niet meer ken en wat ik weet meteen vergeet, begin dan aan een heel oud lied dan zing ik mee en aarzel niet'. Op nieuwjaarsdag is van ons heengegaan in de leeftijd van 91 jaar, onze lieve moeder, oma en omi echtgenote van Hannes van Es overleden 8-10-2011 Het is goed zo! Wemeldinge Mia en Piet Poortvliet - van Es Biezelinge Mirella en Edward, Nick, Thomas Wemeldinge llona en Frank, Luuk Kamperland, 1 januari 2016. Correspondentieadres: P.C.J. Poortvliet Oosterscheldestraat 21 4424 EN Wemeldinge Wij willen het personeel en de vrijwilligers van het Alexiaplein 1 te Kamperland, heel hartelijk danken voorde liefdevolle verzorging. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 6 januari om 13.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Aansluitend is er aldaar gelegenheid tot condoleren. Twee woorden; Wil en kracht. Aan het einde restte slechts nog de wil. Weg was de kracht. Rust zacht, jouw taak is hier volbracht. Tot het laatst vervuld van hoop, maar door zijn lichaam in de steek gelaten, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame vader, trotse opa en overgrootvader Sinds 26 augustus 2014 weduwnaar van Elena Cornelia Brasser - Kaan in de gezegende leeftijd van 92 jaar. Peter en Rini Bibiana en Willem Ruben Björn Jan en Wil Denise en Michiel Emma, Niek, Lotte Barry Oostburg, 1 januari 2016 C orrespondentieadres Van Ginkelstraat 24 4388 NP Oost-Souburg Onze vader, opa en overgrootvader is opgebaard in het Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen donderdag 7 januari van 13.00 tot 13.20 uur. Aansluitend zal daar, voorafgaand aan de crematie, de afscheidsbijeenkomst worden gehouden. Na de bijeenkomst is er gelegenheid elkaar informeel te ontmoeten in voornoemd uitvaartcentrum. Zoals je geleefd hebt, zo ben je gegaan: liefdevol, sterk en vol wilskracht. Langzaam ben je van ons weggegleden, elke dag een beetje meer. Het is een gemis, een stille pijn, dat je nooit meer bij ons kunt zijn. 's-Heer Hendrikskinderen, 's-Gravenpolder, 28 februari 1928 1 januari 2016 Goes: W. Davidse Middelburg: Wilma en Willem Jasper en Janneke Joanne en Thijs Joris Jobine en Martijn Goes: Karin en Martin Marijn en Marjorie Marike en Jacco Thomas en Maartje Amsterdam: Bart f in liefdevolle herinnering Rotterdam: Koert en Dini Daniel en Jiska Niki en Ewoud en achterkleinkinderen Piccardstraat 40 4461 LD Goes De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op woensdag 6 januari om 13.30 uur in de kerk van 's-Heer Hendrikskinderen. De begrafenis zal omstreeks 15.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats van 's-Heer Hendrikskinderen (Wissenkerke). Hierna is er gelegenheid voor samenzijn en condoleance in het Vereningingsgebouw 'Heer Hendrik', Te Werf straat 18 's-Heer Hendrikskinderen. De familie zorgt voor bloemen. Onze speciale dank voor de liefdevolle zorg in 'De Zwake'. Maddy hield van jullie allemaal en jullie hielden allemaal van Maddy. voor lieve ouwe oma Ik ga slapen, ik ben moe 'k sluit mijn beide oogjes toe. Heere houdt ook deze nacht over mij getrouw de wacht. Thom, Frédérique en Isabelle Meike, Emmelie, Lize en Jarno Emma en Livia Seppe en Felice Op 1 jan.2016 is na een slopende ziekte op 80 jarige leeftijd overleden echtgenoot van Annie Raas de Jonge Fam.Raas

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 54