Familieberichten üyarJailafJ kükookop q fflensenlinq.nl 22 maandag 4 januari 2016 Myriam de Blok - Maton Peter de Blok Myriam de Blok-Maton Pieter Johannes Bodderij Piet Hans Bruynooge Maatje Adriana Davidse-Nieuwdorp MADDY - oma Davidse - Marinus Francke Rinus Marinus Francke Marinus Francke weduwnaar van M. Francke-Koole Altijd samen is nu voorbij. Diep in mijn hart blijf jij bij mij. Diep ontroerd en verslagen voel ik me door het plotselinge overlijden van mijn allerliefste vrouw en trouwe maatje echtgenote van Zij overleed op 31 december 2015 in de leeftijd van 54 jaar. Peter Nelson Boomdijk 15, 4417 BE Hansweert U kunt afscheid nemen van Myriam in het Uitvaartcentrum, Koninginneweg 2 te Waarde, op dinsdag 5 januari van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 6 januari om 11.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de afscheidsdienst is er vanaf 13.30 uur gelegenheid tot persoonlijk condoleren in het Dorpshuis Kaj-Munk, Schoolstraat 5 te Hansweert. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar, hebben wij geheel onverwachts afscheid moeten nemen van mijn schoondochter, onze schoonzus en tante. echtgenote van Peter de Blok A.de Blok-Kesselaar Betsy en Adrie Elly en Rinus Wies en Lia Ria en Bertus Eduard en Rita Jos en Astid Els Neven en nichten Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar voor altijd in ons hart. Bedroefd, maar zeer dankbaar voor al het goede dat hij ons en tante Rie gegeven heeft, geven wij u kennis dat plotseling van ons is heengegaan, onze lieve oom Piet. Weduwnaar van Marie Elizabeth de Gardeijn St. Anna Ter Muiden, Sluis, 12 oktober 1929 2 januari 2016 Breskens: Pim en Anja Zuidzande: TanjaenJaap Breskens: Jaap en Marloes Correspondentieadres: Galjoen 32 4511JX Breskens De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 9 januari om 11.00 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van woonzorgcentrum Rozenoord voor de liefdevolle en respectvolle verzorging. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Enige en algemene kennisgeving. Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van mijn broer, onze oom en lieve vriend Schoondijke, t Oostburg, 20-11-1940 30-12-2015 Rust nu maar zacht Hans Je blijft in onze harten We herinneren jouw vrolijke lach Het was jouw geschenk aan ieder die het zag Alkmaar Anneke van der Linde - Bruynooge Alkmaar Brieneke van der Linde Bram en Maaike Heiloo Dagi en Miranda van der Linde Sluis Christina en Jan de Jonge Wij nemen afscheid van Hans op vrijdag 8 januari om 15.00 uur in de aula van het mortuarium van het Antonius ziekenhuis Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg. Correspondentieadres: A.M.J. van der Linde - Bruynooge T. Haagstraat 16 1816 KP Alkmaar Zoals je geleefd hebt. zo ben je gegaan: liefdevol, sterk en vol wilskracht. Langzaam ben je van ons weggegleden, elke dag een beetje meer. Het is een gemis, een stille pijn, dat je nooit meer bij ons kunt zijn. 's-Heer Hendrikskinderen, 's-Gravenpolder, 28 februari 1928 1 januari 2016 Goes: W. Davidse Middelburg: Wilma en Willem jasper en janneke Joanne en Thijs Joris Jobine en Martijn Goes: Karin en Martin Marijn en Marjorie Marike en Jacco Thomas en Maartje Amsterdam: Bart f in liefdevolle herinnering Rotterdam: Koert en Dini Daniel en Jiska Niki en Ewoud en achterkleinkinderen Piccardstraat 40 4461 LD Goes De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op woensdag 6 januari om 13.30 uur in de kerk van 's-Heer Hendrikskinderen. De begrafenis zal omstreeks 15.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats van 's-Heer Hendrikskinderen (Wissenkerke). Hierna is er gelegenheid voor samenzijn en condoleance in het Vereningingsgebouw 'Heer Hendrik', Te Werfstraat 18 's-Heer Hendrikskinderen. De familie zorgt voor bloemen. Onze speciale dank voor de liefdevolle zorg in 'De Zwake'. Maddy hield van jullie allemaal en jullie hielden allemaal van Maddy. voor lieve ouwe oma Ik ga slapen, ik ben moe 'k sluit mijn beide oogjes toe. Heere houdt ook deze nacht over mij getrouw de wacht. Thom, Frédérique en Isabelle Meike, Emmelie, Lize en Jarno Emma en Livia Seppe en Felice Bedroefd omdat we hem moeten missen, maar dankbaar dat hij zolang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis dat na een periode van afnemende krachten is overleden onze lieve vader en opa sinds 2006 weduwnaar van Maria Koole Serooskerke, t Cadzand, 26 december 1926 1 januari 2016 Cadzand: Ab en Ria Francke - Pladdet Cadzand: Jeanet Francke Mare Stepman David Hannah Badhuisweg 44, 4506 BC Cadzand De afscheidsdienst zal plaatsvinden op vrijdag 8 januari om 14.00 uur in de Protestantse kerk te Cadzand. Aansluitend is de begrafenis op de algemene begraafplaats te Cadzand. Voorafgaand aan de dienst bent u in de gelegenheid de familie te condoleren van 13.15 tot 13.45 uur in voornoemde kerk. Wilt u indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. In de nacht van Oud op Nieuw is overleden onze geliefde broer, zwager en oom: 26-12-1926 01-01-2016 VlissingenE.Francke-Huijssoon Veere A.J. den Herder- Francke Serooskerke(W)A. Francke Serooskerke(W)N.Sturm-Francke M.F.Sturm Serooskerke(W)T.M.Francke-de Kam neven en nichten Serooskerke(W),l jan. 2016 Tot ons verdriet is overleden onze geliefde Zwager en Oom Middelburg: H. Koole-Melis M. Koole (in herinnering) Belo Horizonte (Brazilië): D. Koole E. Yuedes dos Santos M.T. Koole-Teixeira (in herinnering) Zoutelande: f. Koole f.F. Koole-Kodde Oosterbeek: W. Koole L.C. Koole-Koster Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 22