Familieberichten üï/erJadefj 14 zaterdag 2 januari 2016 kükookop fflensenlinq.nl Willem Reijenga - Wim- Wim Reijenga Joke Toutenhoofd-van de Kreeke de heer Van Keulen Pieter Marinus Vis Piet Johanna ComeCia Wjiskerke-van Liere Janny Pieter Wiskerke Jannie Wiskerke van Liere Janny van Liere Annie Lobbezoo Anthonia Leuntje Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat onverwachts van ons is heen gegaan onze lieve vader, schoonvader en opa weduwnaar van Mies Pekaar Augustinusga, t Terneuzen, 17 juli 1934 30 december 2015 Nieuwvliet: Wanda en Martin Wouter en Birgit Marloes Bas Terneuzen: Hernia en Marco Tim Anniek Rhandy Amy Correspondentieadres: Breitnerstraat 2,4532 GW Terneuzen Wim ligt opgebaard in het uitvaartcentrum bij het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen, waar nog gelegenheid is om persoonlijk afscheid te nemen op maandag 4 januari van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op woensdag 6 januari om 10.30 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop kunt u de naaste familie persoonlijk condoleren in de aula van het crematorium. Onze speciale dank gaat uit naar dr. Wauters en het personeel van de dialyseafdeling van ZorgSaam Terneuzen. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wij zijn diep getroffen door het plotselinge overlijden van onze broer, zwager en oom Beverwijk: Henk en Tonny Reijenga-Verkerk Leersum: Gerrit en Hanny Reijenga-Kuyper Vlissingen: Henriëtte en Ko de Jonge-Reijenga Neven en nichten Heden overleed onze geliefde schoonzuster en tante weduwe van Willeboord Toutenhoofd In de leeftijd van 77 jaar. Westkapelle: J. Toutenhoofd (in herinnering) P. Toutenhoofd-van Vaardegem Middelburg: W.M. Toutenhoofd Westkapelle: M.W. Boogaard-Toutenhoofd C. Boogaard N. Toutenhoofd J. Reijnhoudt-Toutenhoofd M.J. Reijnhoudt Veere: J. Toutenhoofd M.j.C. Toutenhoofd-Maas Neven en nichten Westkapelle, 29 December 2015 Wij ontvingen het verdrietige bericht dat de vader van onze leerling Demi is overleden. Wij wensen Demi en haar familie heel veel sterkte. Middelburg, Nehalennia SSG leerlingen Mavo 4 mentor M4c, mevrouw Zwezerijnen teamleider, mevrouw Zwigtman locatiedirecteur, de heer De Kreij Er is een tijd. van komen en er is een tijd van gaan. Verdrietig willen we u laten weten dat, na een arbeidzaam leven, is heengegaan mijn lieve, zorgzame man, onze lieve vader en schoonvader, onze trotse opa en overgrootvader Noordgouwe Noordgouwe 4 oktober 1925 f 30 december 2015 "La Moule" "Torenhof" We zijn dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft mogen betekenen Noordgouwe, A.J. Vis-IJzerman Castro (Brazilië), Ina en Klaas Nienhuys Carlos en Marta Patrick en Francielle Igor, Helena Noordgouwe, Ad en Hannie Vis Pim en Miranda Joep Katinka en Niels Donkereweg 2 4317 AN Noordgouwe Dinsdag 5 januari is er van 14.30 tot 16.00 uur gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis, Vijverbergstraat 8 te Noordgouwe. In kleine kring nemen we afscheid in het crematorium te Middelburg. "Een sterke vrouw, wie zal haar vinden Zij is meer waard dan edelstenen.... Er zijn veel sterke vrouwen, maar jij overtreft ze allemaal. Met verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve ma en oma Kapelle, Bergen op Zoom, 29 september 1928 30 december 2015 weduwe van ma van: Addie Evertf en Thérèse oma van: Christel en Alexander Tess Reinier Wij zijn dankbaar dat ze zo lang bij ons was. Correspondentieadres: Rooseveltlaan 109 4624 DK Bergen op Zoom. Zondag 3 januari van 15.00 uur tot 16.00 uur is er gelegenheid om van ma afscheid te nemen in kamer 2.1.8 van Het Nieuwe ABC, Van Dedemstraat 13, Bergen op Zoom. Tevens is er gelegenheid tot afscheid nemen, voorafgaand aan de dienst van Woord en Gebed, op dinsdag 5 januari van 10.45 uur tot 11.15 uur in de Protestantse Kerk, Plein 1's-Heer Hendriks kinderen. Aanvang Dienst van Woord en Gebed om 11.30 uur, waarin voor zal gaan ds. W. Vermeulen. Aansluitend begeleiden wij haar naar het graf naast pa, op de Algemene Begraafplaats, Oude Rijksweg, 's-Heer Hendrikskinderen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Heer Hendrikhuis, Te Werfstraat 18, 's-Heer Hendrikskinderen. Toch nog onverwachts hebben we afscheid moeten nemen, van mijn zus en tante Jannie Wiskerke van Liere In de leeftijd van 87 jaar. Echtgenote van Piet Wiskerke t Rilland Corrie Meesen van Liere Stellendam Izaak en Jaqueline Bergen op Zoom Adri en Svetlana Rilland Thijs en Yvonne Rilland 30 December 2015 Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze schoonzus en tante echtgenote van Piet Wiskerke t Rilland: Rinus t en Marie t Wiskerke-Boone Heinkenszand: Dies t en Lien Wiskerke-de Bel Heilbronn: Kees Wiskerke t Heinkenszand: Joop en Len Wiskerke-Souren Krabbendijke: Janny en Piet t Joosen-Wiskerke Middelburg: Adri t en Joke Wiskerke-Engelse Goes: Jan en Sjaan Wiskerke-Gijzel Neven en nichten Goes, 30 december 2015 Als er zoveel van je gehouden is Als je zelf zoveel liefde hebt gegeven Als je zoveel herinneringen achterlaat Is het leven zinvol geweest Intens verdrietig delen wij u mee, dat onze lieve mams, oma en overoma na een kortstondig ziekbed is overleden Rilland-Bath, Goes, 18 augustus 1932 30 december 2015 Ella en Kees Kole-van Zweden Niels en Eva Joep, Lieke Rens en Vivian Chris en Barbara Deza Ria en Luuk Everts-van Zweden René Martijn Gelegenheid tot afscheid nemen is op maandag 4 januari van 15.00 tot 16.00 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Fluitekruidstraat 8 te Goes. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 5 januari om 11.30 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 13. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Hospice Het Clarahofje voor hun inzet en de goede zorg. Correspondentieadres: Noordelijke Achterweg 68, 4424 EG Wemeldinge Mocht u geen uitnodiging hebben ontvangen, dan gelieve dit bericht als zodanig te beschouwen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 70