J? Familieberichten O IHensenlinq.nl Oyadailau Willem Reijenga Wim Reijenga I lubrecht Willem Theodorus van Dalen Iluib Saar de Meester 18 zaterdag 2 januari 2016 -Wim- Christiane Verhaegen-Noë Arnold Verhaegen Maatje van den Broeke-Schoonakker Goes, 10 maart 1942 Een bijzonder mens die tot het einde de regie in handen had. Vlissingen, 28 december 2015 Vlissingen: Robert van Dalen Annelies Ruiter Oost-Souburg: Wim van Dalen Marie-Elize van Dalen Vlissingen: Michel en Corrie Wesley Alysha Vlissingen: Rens en Chantal Collin Sophie Nieuwe Vlissingseweg 165 4387 AD Vlissingen De crematieplechtigheid zal gehouden worden op dinsdag 5 januari om 13.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Ilavendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Met dank aan het team van het Hospice Ter Recdc voor de goede zorg Maurice Theophiel Matthijs Nelly Maria Matthijs-de Smet kijk ook op Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat onverwachts van ons is heen gegaan onze lieve vader, schoonvader en opa weduwnaar van Mies Pekaar Augustinusga, 17 juli 1934 t Temeuzen, 30 december 2015 Nieuwvliet: Wanda en Martin Wouter en Birgit k? Marloes Bas Terneuzen: Herma en Marco Tim Anniek Rhandy Amy Correspondentieadres: Breitnerstraat 2,4532 GW Terneuzen Wim ligt opgebaard in het uitvaartcentrum bij het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen, waar nog gelegenheid is om persoonlijk afscheid te nemen op maandag 4 januari van 19.00 tot 19.30 uur. Dc crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op woensdag 6 januari om 10.30 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop kunt u de naaste familie persoonlijk condoleren in de aula van het crematorium. Onze speciale dank gaat uit naar dr. Wauters en het personeel van de dialyseafdeling van ZorgSaam Terneuzen. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wij zijn diep getroffen door het plotselinge overlijden van onze broer, zwager en oom Beverwijk: Henk en Tonny Reijenga-Verkerk Leersum: Gerrit en Hanny Reijenga-Kuyper Vlissingen: Henriëtte en Ko de Jonge-Reijenga Neven en nichten Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve mama en oma weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 72 jaar. Graauw: Pieteren MarliesVerhaegen-Van Putte Thijs, Ann Vogelwaarde: Annemieke en Edwin Cornelissens-Verhaegen Louis, Pauline, Catherine 30 december 2015 Correspondentieadres: Pastoor Koopmansstraat 3, 4561 SE Hulst De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 6 januari om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst, waarna de begrafenis in besloten kring zal plaatsvinden. Enkel schriftelijke condoleance. De warmte van je ogen, het geluk van je lieve lach. De wijsheid van je rimpels tekenen, van dag tot dag. Alles wat je ons hebt gegeven, zorg liefde wijsheid en kracht Dragen we ons verdere leven mee, dag en nacht. Met gevoelens van dankbaarheid voor haar lange leven, waarin wij ons hebben gespiegeld aan haar wijsheid en kracht, geven wij u kennis van het overlijden van onze unieke oma, overgrootmoeder en tante weduwe van Cornelis van den Broeke Zaamslag, 11 oktober 1915 t IJzendijke, 25 december 2015 Schoondijke: Jaap van den Broeke in herinnering Groede: Bianca en Marnix Groosman-van den Broeke Thijs Imke Groede: Tamara van den Broeke en Reno Maenhout Schoondijke: Annie Schoonakker Een speciaal woord van dank aan allen die haar zo liefdevol verzorgd hebben. Correspondentieadres: Brouwerijstraat 49, 4503 BP Groede Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Prachtige jaren niet treuren dat ze voorbijgingen glimlachen dat ze er geweest zijn. Na alle fijne jaren die we samen met hem mochten beleven, hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa, opa en opa Maurice echtgenoot van Koewacht, 19 september 1925 t Terneuzen, 28 december 2015 Koewacht: Nelly St. Jansteen: Fonny en Jacinta Femke en Evert, Finn Niels St. Jansteen: Carlos en Gina Joost en Claudia Linda en Bob Bent en Evi Een speciaal woord van dank aan "Team Thuiszorg ZorgSaam" voor hun goede zorgen. Jhr. Mr. de Casembrootstraat 6, 4576 AT Koewacht Volgens de wens van Maurice heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Enige en algemene kennisgeving Na een welbesteed leven, vol liefde en zorg voor anderen, is overleden mijn lieve zus, schoonzus en onze lieve tante Zaamslag, 7 januari 1924 t Terneuzen, 28 december 2015 Familie de Meester Correspondentieadres: N. Hamelink - de Meester Nijverheidsstraat 55, 4538 AX Terneuzen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 50