Sms naar 4333 en doneer 2. Sn 7-gangen primeur Kaatje bij de Sluis bartiméus sonneheerdt TECHNISCH VAKSPECIALIST GEBOUWENBEHEER (m/v) Nederland telt nu al 350.000 blinden en slechtzienden. Dat aantal groeit snel. Wij helpen met onderwijs. Help ook mee: steunBartimeus.nl Tot omv tesv hieuMit Tot 47,- voordeel per persoon! Organisatie Informatie en sollicitatie Boek vóór 6 januari op Kras.nl/LR52844 2'50 €/sms VERENIGING CBF: zaterdag 2 januari 2016 Met deze aanbieding heeft u een echte primeur in handen! Vanaf januari start Kaatje bij de Sluis, bekroond met Michelinster, met een heerlijk 7-gangendiner. Zorg dat u er snel bij bent en laat Chef-kok Peter Postma u verrassen! Afdeling Realisatie en Beheer 36 uur per week, schaal 6 (max. 2.575,00 bruto per maand) Functie Als vakspecialist gebouwenbeheer verricht je regulier onderhoud en handel je klachten af aan gemeentelijke gebouwen en installaties. Bijvoorbeeld zwembad installaties, pompen en gemalen, parkeerapparatuur en andere elektrotechnische en werktuigbouwkundige installaties. Je hebt minimaal een mbo-opleiding niveau 3 als onderhouds-, service- of inspectiemonteur of als inspectietechnicus in de richting elektrotechniek of werktuigbouw. Je bent een allrounder met ruime ervaring in het werken met installaties. 7-gangendiner in Michelinster restaurant Luxe 4-sterren hotel Gratis parkeren bij hotel Biologisch ontbijt Klantbeoordeling 8,5 De gemeente Terneuzen biedt maatschappelijk relevant en leuk werk in een vraag- en resultaatgerichte organisatie met ruim 450 collega's. Het werk biedt een grote veelzijdigheid aan taken en de mogelijkheid te investeren in persoonlijke groei. Je krijgt de ruimte om zelfstandig te werken en wordt daarbij ondersteund door een coachende stijl van leidinggeven. Daarnaast bieden wij een prima arbeidsvoor waardenpakket. De kerncompetenties voor onze organisatie zijn: vraaggericht, resultaatgericht en integer. Meer informatie over deze vacature en de gemeente Terneuzen kun je vinden op www.terneuzen.nl. Met vragen over de functie kun je terecht bij Pedro Dallinga, teamleider Stadsservice op telefoonnummer 05-53535482. Solliciteren kan tot 16 januari 2016 door het sturen van een brief en cv naar het e-mailadres k.tolhoek@terneuzen.nl. Kaatjes Résidence* Dit authentieke 4-sterren hotel ligt in het hart van het havenstadje Blokzijl, pal tegenover Restaurant Kaatje bij de Sluis. Het hotel beschikt over gratis wifi, een receptie, bar, restaurant, terras en een Engelse tuin met moerbei- en fruitbomen en een kruidentuin. De 7 luxe hotelkamers zijn o.a. voorzien van airco, telefoon, televisie, badkamer met ligbad en toilet. U kunt uw auto bij het hotel gratis parkeren. Exclusief voor onze lezers: ga naar Kras.nl/LR52844 Inbegrepen: 2 dagen (1 nacht) verblijf in Hotel Kaatjes Résidence, geserveerd biologisch ontbijt, 1x culinair 7-gangendiner in Restaurant Kaatje bij de Sluis op de dag van aankomst, koffie/thee met lekkernij uit Blokzijl (van jan. t/m mrt.) en 1x glas Prosecco p.p. (van apr. t/m sep.). Niet inbegrepen: zie onze website. Aankomst: van 5 januari t/m 30 september 2016. 2 dagen van vanafJ46^ voor u nü vanaf 99,- Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 6 januari 2016. Ga naar Kras.nl/LR52844 of bel 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. reisnummer LR52844 Prijzen zijn vanafprijzen p.p. o.b.v. 2 personen exclusief reserveringskosten. Gratis advertentie 350.000X DANKJEWEL'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 38