REGIONALE ZORG ENQUETE 2015 PZC sportnieuws.nl Verslavend leuke sportgames met gave prijzen! oo@ www.sportnieuws.nl Oost-Canada SAMEN ZICHT OP ZORG onze zorg PZC.NL/ONZEZORGENQUETE Mondial Tours In 2015 is er veel veranderd in de zorg. Uw ge meente werd verantwoordelijk voor veel meer zorgtaken, zoals alle jeugdzorg, zorg die nodig is zodat mensen langer thuis kunnen blijven wonen en hulp om zoveel mogelijk mensen een betaalde baan te geven. Uw dagblad volgt deze ontwikkelingen op de voet, maar wil ook graag uw ervaringen horen. Wilt u uw mening of uw ervaringen met de zorg delen? Doe dan mee aan de Regionale Zorgenquête. t.w.v. 50,-. Reisperiode 17.05.2016-28.05.2016 04.10.2016-15.10.2016 Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen rondreizen 12 daagse rondreis door de provincies Ontario en Quebec zaterdag 2 januari 2016 Als dank voor het delen van uw mening maakt u kans op een van de WAARDEBONNEN Verrassend anders! Een combinatie van natuur en cultuur. Immens natuurgeweld, de indrukwekkende Thousand Islands regio, het Provinciale Park Algonquin, sfeervolle dorpjes, ongerepte natuur afgewisseld met sfeervolle steden als Toronto, Montreal Quebec, Ottawa en het koloniale verleden bieden een mooi contrast. U bent in het hart van de Canadese Maple syrup industrie. Deze delicatesse is de trots van Canada en wordt gemaakt van het sapvan Esdoombomen. De ongekende gastvrijheid van de Canadese bevolking, het "savoirvivre"en "joie de vivre" zullen zeker bijdragen aan een prachtige reis. Inclusief Intercontinentale vlucht Amsterdam - Toronto v.v. Alle luchthavenbelastingen en veiligheidstoeslagen 20 kg bagage vrij Alle transfers, excursies en busritten in een comfortabele bus, volgens programma 10 overnachtingen in een tweepersoonskamer met bad/toilet in goede middenklasse hotels 10 x ontbijt variabel continentaal of Amerikaans 10x3-gangen diner Koffergeld, 1 stuks p.p. per hotel Rondleiding /proeverij lokale wijnboer Entreegelden; Montmorency Falls, Chez Marie Bakery, Algonquin Park, Sainte Marie among the Hurons Boottocht Rockpoort "1000 Islands" Uitgebreide stadstour Toronto, Montreal, Quebec en Ottawa Canadees/Nederlandssprekende reisleiding/gidsen Nederlandse reisbegeleiding gedurende de hele reis Meer informatie en boeken Vraag vrijblijvend het uitgebreide dagpro gramma aan! U kunt contact opnemen met mondial-tours.nl, tel. (053) 484 25 26, maan dag t/m vrijdag tussen 09.00-15.00 uur of pere-mail: lezersreizen@mondial-tours.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 10