Familieberichten O IHensenlinq.nl Üyarlaileu 14 donderdag 31 december 2015 De liefde van mijn leven is er niet meer. Met ontroering en mededogen heb ik afscheid genomen van mijn dierbare Boopke 1947 Betsy Don 2015 Etuschka Benschop Oostkapelle, 29 december 2015 Halve Maanstraat 2a 4356 BP Oostkapelle We zullen haar in besloten kring begraven. In plaats van bloemen graag een gift voor het KWF. Ma Don: "Ze was zo 'n handige duvel. In liefde en respect zijn wij met elkaar toegegroeid naar het afscheid. In dierbare herinnering aan onze lieve zus, schoonzus en tante Betsy Vlissingen: Frans en Rita Westkapelle: Thilly Oostkapelle: Alwin en Jacqueline Domburg: Marjo en Jos Vlissingen: Marga neven en nichten Willy Lammens Johan van Keulen *30-08-1961 Johan van Keulen Na een lange vriendschap is veel te jong overleden onze vriend en "maatje Johan van Keulen Theo en Cisca Bram en Hanna Rudy en Roelanda Wij wensen de kinderen en verdere familie veel sterkte toe We zullen hem missen Tot onze droefheid werd door de Heere uit onze familie kring weggenomen onze geliefde schoonzuster en tante Maatje Wilhelmina Molhoek-de Bat Krabbendijke: J.C. Molhoek-Versprille J.N. Molhoek-Weststrate H. van Noorden-Molhoek M. van Iwaarden-Molhoek J.J. van Iwaarden Neven en nichten Krabbendijke, 29 december 2015 Mieke de Groot Heden behaagde het de Heere, na een ernstige ziekte, van ons weg te nemen onze geliefde schoondochter, schoonzuster en tante Nellie Nieuwenhuijse-van der Poel weduwe van Dies Nieuwenhuijse M.A. Nieuwenhuijse-Vroegop Piet en Hannie Marjo en Pieter, Pete, foelie Kruiningen, 29 december 2015 Heden ontvingen wij het droevige bericht van het overlijden van de moeder van onze jachtvriend fosse Nellie Nieuwenhuijse-van der Poel Wij wensen Josse, Martina en Johnny veel sterkte toe met het verlies van hun geliefde moeder. De jachtvrienden "Wij voelen ons verslagen door het plotseling overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en trotse oma Johanna Toutenhoofd-van de Kreeke Joke weduwe van Willeboord Toutenhoofd Hooge en Lage Zwaluwe t Domburg 27 januari 1938 29 december 2015 Wim en Karina Jennifer, Michelle Jappie en Helen Wij willen al het personeel en vrijwilligers van Zorgcentrum Simnia bedanken voor hun liefdevolle verzorging en aandacht. Correspondentieadres: Uitvaartonderneming H. Jobse Postbus 8046 4330 EA Middelburg De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden dinsdag 5 januari om 12.30 uur in "Westkapelle Herrijst", Markt 79 te Westkapelle. Hieraan voorafgaand is er nog gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen van 11.45 tot 12.15 uur. De begrafenis zal omstreeks 13.15 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Westkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Westkapelle Herrijst". Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. kijk ook op Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze lieve broer, zwager en oom echtgenoot van Suzan Lammens- van Bambost in de leeftijd van 78 jaar. Wij wensen Suzan, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Sas van Gent: Erna Ranschaert- Lammens Sas van Gent: Ronny Lammens Axel; Jeannine en Hans van Velthuizen- van Bambost Gorinchem: Johny en Lucie van Bambost- Snoek Sas van Gent: Tonnie en Magda van Bambosf- van Bunderen Terneuzen: Vera en Frans Bouma- van Bambost en kinderen Sas van Gent 29 december 2015 Aan het einde restte nog slechts de wil, weg was de kracht. Lieve papa rust zacht. t 28-12-2015 Alard Jorieke Frank Suzanna Rick Demi Kerkstraat 9 4491 EP Wissenkerke Maandag 4 januari om 14.00 uur is er een afscheids bijeenkomst in de aula van Rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1, 4337 HJ Middelburg. Aansluitend bent u uitgenodigd om de familie persoonlijk te condoleren in Café De Kroon, Voorstraat 17 te Wissenkerke. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Oh yes we 'II keep on try in' We'll tread that fine line Oh we'll keep on tryin' Till the end of time Queen - Innuendo Wij zijn erg verdrietig omdat we toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom In liefdevolle herinnering: pa en ma Jan en Chaluai Anneke en Wim Peter en Patty Harm en Jolanda Kees en Wanda en onze kinderen Johan, je was een deel van ons leven, we zullen je erg missen. Het overlijden van: moeder van Yvon, is voor ons nauwelijks te bevatten. Wij wensen haar familie kracht dit verlies te dragen. Familie Kluijfhout

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 73