Familieberichten ÜyarladafJ 14 donderdag 31 december 2015 kükookop fflensenlinq.nl Willy Lammens Frans Gustaaf de Backere Johan van Keulen Johan van Keulen echtgenoot van Suzan Lammens - van Bambost Dina Geertruida Lensen-van Drongelen Catharina van de Velde-Bareman -Catrien- Willy Lammens Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend. Nimmer klagend, altijd stil dragend. Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen mijn lieve man, onze pa, opa en overopa echtgenoot van Erna Helena Grammens Brugge, Heille, 30 januari 1927 29 december 2015 Heille: Erna de Backere-Grammens Aardenburg: Willy en Hanny de Backere-de Hon Martin Moerkerke-Damme: Linda en Dirk Decorte-de Backere Tamara en Dick Lily Carmen Correspondentieadres: Zandstraat 1,4524 KN Heille-Sluis Een speciaal woord van dank aan Huisartsenpraktijk Aardenburg en het Thuiszorgteam Aardenburg voor al hun goede zorgen. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op 6 januari om 10.30 uur in de H. Maria Hemelvaart kerk te Aardenburg. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de begraafplaats aldaar. Voorafgaand aan de dienst bent u van 10.00 tot 10.25 uur in de gelegenheid tot condoleren in voor noemde kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Aan het einde restte nog slechts de wil, weg was de kracht. Lieve papa rust zacht. *30-08-1951 128-12-2015 Alard Jorieke Frank Suzanna Rick Demi Kerkstraat 9 4491 EP Wissenkerke Maandag 4 januari om 14.00 uur is er een afscheids bijeenkomst in de aula van Rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1,4337 HJ Middelburg. Aansluitend bent u uitgenodigd om de familie persoonlijk te condoleren in Café De Kroon, Voorstraat 17 te Wissenkerke. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Oh yes we 'II keep on try in' We'll tread that fine line Oh we'll keep on try in' Till the end of time Queen - Innuendo Wij zijn erg verdrietig omdat we toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom In liefdevolle herinnering: pa en ma Jan en Chaluai Anneke en Wim Peter en Patty Harm en Jolanda Kees en Wanda en onze kinderen Johan, je was een deel van ons leven, we zullen je erg missen. Zonder jou is alles anders. Toch nog onverwachts is overleden, in de leeftijd van 78 jaar, mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader Sas van Gent Suzan Lammens - van Bambost Sas van Gent Ronald en Sabine Oudorp Mare en Regine Kleinkinderen en achterkleinkind Sas van Gent, 29 december 2015. Burgemeester Hoefnagelsstraat 66,4551 HJ De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatsvinden op maandag 4 januari 2016 om 15.30 uur in het crematorium te Temeuzen, Bellamystraat 28c, waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. Willy ligt opgebaard in Familiehuis "De Geslootene Boom", aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u zondag 3 januari 2016 om 19.00 uur afscheid van hem kunt nemen. Heer. neem me maar mee Ik ben zo moe, Ik ben zo moe. Verdrietig, maar dankbaar voor de vele jaren die haai' geschonken zijn. geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en trotse oma sinds 2011 weduwe van Johannes Jan Lensen 6 juli 1931 t 29 december 2015 Suzy en Pieter Platteeuw-Lensen Valeska en Rico Jack Lensen en Corine Vreugdenhil Jochem, David Zorgcentrum Bachtendieke Correspondentieadres: Volkerak 2b 4535 JH Terneuzen Er is gelegenheid tot afscheid nemen in het uitvaart-centrum bij de aula op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen, op dinsdag 5 januari 2016 van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 6 januari 2016 om 13.30 uur in de aula op de Zuiderbegraafplaats te Terneuzen, waarna aansluitend de begrafenis volgt op de Zuiderbegraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de aula. Lieve mama, rust nu maar zacht Voorbij is je pijn, je lijden en verdriet Je hebt het dapper gedragen En bent heengegaan zoals jezelf graag wilde Wat zullen we je missen Je was een moeder en oma uit duizenden. Zomaar opeens hield haar hart op met kloppen, en werd het stil. Wij geven u kennis van het heengaan van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Weduwe van Johannes Cornelis van de Velde 21 augustus 1932 Linda en Jan Jeffrey Johnny en Amber Naomi Jos f en Miranda t 28 december 2015 Correspondentieadres Tramstraat 31,4537 PA Terneuzen Volgens haar persoonlijke wens heeft de begrafenis in besloten kring plaatsgevonden. Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze lieve broer, zwager en oom echtgenoot van Suzan Lammens- van Bambost in de leeftijd van 78 jaar. Wij wensen Suzan, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Sas van Gent: Erna Ranschaert- Lammens Sas van Gent: Ronny Lammens Axel; Jeannine en Hans van Velthuizen- van Bambost Gorinchem: Johny en Lucie van Bambost- Snoek Sas van Gent: Tonnie en Magda van Bambost- van Bunderen Terneuzen: Vera en Frans Bouma- van Bambost 'A"«As en kinderen Sas van Gent 29 december 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 46