Familieberichten SfU'Wan kükookop fllensenlinq.nl Louw de Visser Col Of O ^familieberichten Het adres voor een respectvoCafscheid. Gij ziet het immers; want Gij aanschouwt de moeite en het verdriet, opdat men het in Uw hand geve. Psalm 1014a Met grote droefheid delen wij u mee dat door de Heere van onze zijde is weggenomen mijn innig geliefde dochter, onze lieve zus, schoonzus en tante Nellie Nieuwenhuijse-van der Poel Chr. van der Poel Arie en Jenny van der Poel-van Burg Henk en Corina van der Poel- Doudeijns Joke en Wim van de Plasse- van der Poel Gijs en Conny van der Poel-Bruijnooge Marianne en Jan van der Endt-van der Poel Chris en Miranda van der Poel-Staal Ella en Aard Cornelisse-van der Poel Beppie en Jack Doudeijns-van der Poel Neven en nichten Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Nellie Nieuwenhuijse-van der Poel Sterke de Heere de kinderen en familie in dit verlies. Miep en Ko Meijaard en kinderen Verdrietig zijn we door het overlijden van Mevrouw W.C. de Groot Moeder van onze leerlinge Yvon Kluijfhout In deze kerstvakantie bereikte ons het droevige bericht dat de moeder van onze leerlinge Yvon Kluijfhout is overleden. We wensen Yvon en haar naaste familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Leerlingen klas t2d en medewerkers CSW-Toorop ARNOLD STAAL Hendrik Frits Zoek Frits voor een persoonfijfce uitvaart begeleiding Willy Lammens Heden behaagde het de Heere, na een geduldig gedragen lijden, van onze zijde weg te nemen onze lieve, zeer zorgzame moeder Nellie Nieuwenhuijse-van der Poel sinds 9 februari 2012 weduwe van Dingenis Jozias Nieuwenhuijse in de leeftijd van 53 jaar. Jossé Nieuwenhuijse Martina en Johnny Boone-Nieuwenhuijse 29 december 2015 Kaasgat 8 4416 PP Kruiningen De rouwdienst wordt D.V. zaterdag 2 januari om 10.00 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. woensdag 30 december 2015 15 Telefoon 0113-340381 I Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1 a Kapelle Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zwager en oom Met Louw zijn alle kinderen van Abraham de Visser en Johanna Krijger overleden. Met warme herinnering gedenken wij: Tine, Wim, Jan, Bram, Jo en Louw J. de Visser-de Voogd E. en Z. Poppe-Tinbergen M. de Visser-Post Joke en Henk, Marja en Bram Ab en Anja, Ada en Rob, Wim José en Richard, Sjaak en Nelleke, Erwin en Roza Hanneke en Pieter, Nettie en Frans Met veel verdriet in ons hart moeten wij afscheid nemen van onze lieve schoonbroer en oom. echtgenoot van Thea De Winne Wij wensen Thea, haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Sas van Gent Fam. DE Winne Bedroefd, maar dankbaar voor de mooie herinneringen, laten wij weten dat is overleden mijn lieve man en mijn zorgzame vader Rotterdam 14 september 1933 Vlissingen 21 december 2015 Miep van der Velden Clara Hammarskjöldlaan 23 4334 EM Middelburg De begrafenisplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. TOFKj IPeter Butler Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze lieve broer, zwager en oom echtgenoot van Suzan Lammens- van Bambost in de leeftijd van 78 jaar. Wij wensen Suzan, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Sas van Gent: Erna Ranschaert- Lammens Sas van Gent: Ronny Lammens Axel; Jeannine en Hans van Velthuizen- van Bambost Gorinchem: Johny en Lucie van Bambost- Snoek Sas van Gent: Tonnie en Magda van Bambost- van Bunderen Terneuzen: Vera en Frans Bouma- van Bambost en kinderen Sas van Gent 29 december 2015 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 63