Familieberichten O IHensenlinq.nl OyarJadsi) 14 woensdag 30 december 2015 Rien Noordijk Joke Barentsen-de Kam Maatje Jannetje Janse-Labruyere Cornell's Abraham Jelmer Kees Barentsen Allerliefste mama, allerliefste oma Allerliefste mam en omi Maatje Janse-Labruyère Willemina Jacomina Davidse Mien «slafes.- kijk ook op De Heere, Die elk leven leidt heeft ons opnieuw met de kinderzegen verblijd. Hij heeft leven gespaard en leven gegeven. Wij hebben uit Sods hand een zoon en broertje gekregen. We noemen hem 25 december 2015 Jan en Petra de Visser-Hoogesteger Collin Aron Naline Lindy Thibautstraat 5 4363 BE Aagtekerke tel. 0118-581040 devisser@kliksafe.nl Tevens wensen wij u een voorspoedig 2016 Onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en superoma Anna Catharina Louise de Jong - Guariento Amsterdam 21 juni 1934 Lechatelet 25 december 2015 Cornelis Joseph de Jong Fam. C.J. de Jong Farn. L.E. de Jong Correspondentie adres: L.E. de Jong 's-Heerenwei 5 4711 VD Zevenbergen Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat, na een kortstondige ziekte, van ons is heengegaan onze lieve vader, opa en over-opa sinds 21 maart 2002 weduwe van Nel Noordijk-Nieuwendijk in de leeftijd van 85 jaar. Geldermalsen: Hoedekenskerke: Goes: Wissenkerke: Johan Xandra, Deni Jeffrey en Tessa Jaap en Corina Richard en Danique Pascal en Nadja Marian en Peter Selma Nady Sypko en Mattie Shannen Jesse Goes, 28 december 2015 Correspondentieadres: Leeuwerikenstraat 14, 4461 RD Goes De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op zaterdag 2 januari 2016 om 10.15 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Voorafgaand is er van 9.45 tot 10.00 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Rien. De begrafenis zal aansluitend aan de bijeenkomst plaats vinden op de algemene begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleance en ontmoeting in bovengenoemd rouwcentrum. Mijn avond gaat vallen 't wordt kil om mij heen. Straks moet ik vallen en laat jullie alleen. Vergeving voor fouten en voor wat mis is gegaan, maar kom in de nacht dicht om mij heen staan. De tranen in mijn ogen doen niet zo zeer, als jullie mij troosten voor de laatste keer. Joke Het is gegaan zoals je wilde Overleden mijn liefde, steun en toeverlaat echtgenote van Goes, 24 december 1947 Goes, 28 december 2015 Met dank aan Dr. Huisman Kees Barentsen Correspondentieadres: Spierenburgstraat 5,4463 ED Goes We nemen afscheid van Joke tijdens de crematieplechtigheid op dinsdag 5 januari 2016 om 14.00 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar voor aanvang van de plechtigheid gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de crematieplechtigheid kunt u de familie persoonlijk condoleren in de koffiekamer aldaar. Joke hield van bloemen. Kom zoals je bent. Those special memories of you will always bring a smile. If only I could have you back for just a little while then we could sit and talk again just like we used to do. You always meant so very much and always will do too. The fact that you're no longer here will always cause me pain but you're forever in my heart until we meet again. Love you, Karina en Rafelito De leegte zonder jou is met geen pen te beschrijven. De leegte zonder jou, zal altijd bij ons blijven. Maar veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden maar voor altijd in ons hart. We missen je zo. Nathalie, Louis, Sharon, Riona, Nouchka Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Sinds 15 mei 2005 weduwe van Kees Janse Zoutelande, 15 mei 1929 t Koudekerke, 28 december 2015 Bram en Margriet Trudy (in herinnering) Monique en Koen Jessica en Michael; Aylinn, Senn Kees en Ella Katinka Martijn Rebekka Lenie Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van "de Brouwerij voor de goede zorgen. Correspondentieadres Majoorwerf 9 4374 CA Zoutelande Onze moeder is opgebaard in het Uitvaartcentmm H. Jobse, Bachweg 2, achter de Torentijdweg) te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheidnemen op donderdag 31 december van 15.00 tot 16.00 uur. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op zaterdag 2 januari om 10.15 uur in de Catharinakerk te Zoutelande. Aansluitend zal omstreeks 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Zoutelande. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en ontmoeting in de voornoemde kerk. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen Heden overleed onze zus, schoonzus en tante Ma Janse-Labruyère Janny van Sighem-Labruyère Bert van Sighem Nel Peene-Labruyère Izaak Peene Neven en nichten Heden overleed onze schoonzuster Zoutelande: Mina Dingemanse-Janse Rogier Dingemanse t Katrien Lous-Janse Piet Lous neven en nichten Veilig in Jezus armen. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze dierbare zus, schoonzus en tante. Middelburg 17-08-1929 Ede 28-12-2015 Weduwe van Job Jansen, in de leeftijd van 86 jaar. Familie Davidse

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 62