m ff) mensen inq.nl Familieberichten uit-vaardig i(M c Augustinus Salamony kijk ook op Na een mooi en tevreden leven, waarin hij genoot van de gewone dingen, is in alle rust heengegaan onze lieve vader, schoonvader en opa Frangois Cornells van de Velde - weduwnaar van Maatje Jacomina van Kleunen - 4 februari 1929 25 december 2015 Kapelle: Jan en Yvonne Evelien en Kristjan Marcel 's-Gravenpolder: Jacco en Marjo Mathijs en Lian Annemarie en Reinier De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op 30 december om 13.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Voorafgaand is er van 12.30 tot 12.50 uur gelegen heid om afscheid te nemen. De begrafenis zal omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Aansluitend is er gelegenheid voor samenzijn en condoleance in de koffiekamer van bovengenoemd rouwcentrum. Correspondentieadres: Wilgestraat 23, 4431 CJ 's-Gravenpolder Een speciaal woord van dank aan het verzorgend personeel van SVRZ, locatie 'De Zwake' in 's-Gravenpolder. Op 25 december jl. overleed onze geliefde broer, zwager en oom Frangois Cornells van de Velde in de leeftijd van 86 jaar. Nagele: C.F. van de Velde t J. van de Velde-Verhulst f Goes: G.M. van de Velde t A.F. van de Velde-Oele Kattendijke: M.G.J. Mol-van de Velde G. Mol Neven en nichten Kattendijke, 25 december 2015 t OM aatje (Rentmeester - de Jonge echtgenote van Kees Rentmeester overleden 10-11-2002 DE VLIEGER Uitvaartverzorging H. Jobse 0118 46 22 05 maandag 28 december 2015 23 Diegene die ik liefheb verlaat Ik om diegene die ik liefhad terug te zien. (Ma: Oaftied tuus, Oaftied foffie, Oaftied iveCkgm, 't (Padje naer uus zu me stifyee gaé misse. Zeer bedroefd maar dankbaar, is na een mooi en voltooid leven waarin zij altijd ons middelpunt was, overleden onze lieve ma, oma en overgroot oma in de leeftijd van 92 jaar Ovezande: Ovezande: Kwadendamme: 's Heerenhoek: Ovezande: Ovezande: Ovezande: Ovezande: Ovezande: Ovezande: Kwadendamme: Jaap Angelique en Jean Paul, Michell Tamara en Jeroen, Mathijs, Thomas Raisa en Gido Lau en Elly Frank en Sylvia C* Marie-Jozé en Kim Eveline Rinus en Corrie Marion en Niek, Astrid, Denise, Femke Kathinka en Eddy, Madelief Naud, Merijn, Lily Cindy en Alem, Yesni, Saba Kees -in liefdevolle herinnering- en Catrien Eddy en Samantha, Romy, Flailey, Jaylinn, Destiny Dennis en Collinda, Justin, Jessy Huib en Janny Zippora en Jarno, Demi, Bo, Noa Driën en Joey, Indy, Fely Roland Nona en Jan -in liefdevolle herinnering- Gert-jan, Anna, Cas Mark en Elsbeth, Lex Adrie en Jeannie Sharida en Martin, Jort Peter en Rita Michael en Marieke, Ize Kevin en Nathalie, Xavi Johan en Monique Marjan en Dorus Patrick en Leenke Sharona en Lucien Margriet en Hans Bart Loes en Boudewijn Onze dank gaat uit naar Dr. de Graaf, Buurtzorg en Iriz - zorg voor de ondersteuning en liefdevolle verzorging tijdens het ziekzijn van onze moeder. 24 december 2015 Nieuwstraat 4 4441 AH Ovezande De uitvaartdienst zal worden gehouden woensdag 30 december om 13.30 uur in de kerk van O.L. Vrouw Hemelvaart te Ovezande, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K Kerkhof aldaar. Na afloop van de begrafenis is er in verenigingsgebouw 'Trefpunt' te Ovezande gelegenheid om te condoleren. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. A De Heer heeft hem geroepen bij Idem te wonen in Zijn glanzend huis Intens verdrietig maar ook dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat de Heer tot zich heeft genomen onze lieve broer, oom en opa *3 juli 1955 f 24 december 2015 te Meppel te Middelburg Alphen aan den Rijn: Gersom f en Marie Salamony Ernesto en Yvette Chevanio, Chanoa Giordano en Mariska Naomi, Ravayo Esmeralda en Jessron Leylani Francesco en Jo-an Middelburg: Lies en Lex de Queljoe Nahésson en Vivian Geronimo Néhalennia en Joshua David Salamony Corry en Menno Eland Ezra en Monique Jafeth en Emily Efraïm Vera en Rik Steenaard Elisa Naomi en Bram Manuputty Tamara Roosendaal: Henny en Ruud Bubberman Aaron, Annaïs Helmond: Maria en Hans Walhout Fébe, Manasse, Esrom Middelburg: Hanna Eikenhout-Salamony Talitha, Gennaro, Sjarai Haarlem: Eliab en Jacqueline Salamony Middelburg: Julia en Jeroen Louws Jonah, Rachel Esther en Marcel Crucq Miquel, Noah, Nadja Contactadres: IJsselstraat 48 4335 KC Middelburg De vertroostingsdienst zal gehouden worden op dinsdag 29 december 2015 om 19.00 uur. De uitvaartdienst is op woensdag 30 december 2015 om 9.30 uur. Beide diensten vinden plaats in de kerk 'Bethlehem', Rijnstraat 40 te Middelburg. De teraardebestelling zal plaatsvinden om 13.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijkte Middelburg. Voor condoleances zijn de volgende gelegenheden: voor en na afloop van de vertroostingsdienst, tussen 8.30 en 9.15 uur voor aanvang van de uitvaartdienst én na de teraardebestelling in uitvaartcentrum H.Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. v 7 hoe knus en vertrouwd onze winkel op de Kreukelmarkt ook is: op onze nieuwe locatie hebben we wél de ruimte en alles binnen handbereik om ons bijzondere werk goed, efficiënt en met alle warmte te doen. Vanaf I januari 2016 werken we vanuit de Albert Plesmanweg I5J in Goes. Daar bent u natuurlijk evengoed welkom. alexandramar|<USSe uitvaartverzorging Taak 0113 214291 06 10730321 Albert Plesmanweg I5J info@uitvaartinzeeland.nl www.uitvaartinzeeland.nl c? UITVAARTZORG uwuvu.hjobse-uitvaart.nl vuuuuu.basisuitvaart-zeeland.nl info@uitvaartdevlieger.nl www.uitvaartdevlieger.nl Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland 0111 402 000 (dag en nacht bereikbaar)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 64