Jean Padmos-Mouwen Familieberichten 22 maandag 28 december 2015 In plaats van kaarten En als onze handen elkaar in een andere droom zullen raken, zullen we een andere toren bouwen in de lucht (Kahlil Gibran, Het Afscheid) Verdrietig, maar blij omdat hij nu rust gevonden heeft, geven wij kennis van het overlijden van mijn man en onze vader, opa en overgrootvader Sybolt Tjitte Johannes Luijben Baarle-Nassau, 27 december 1929 t Middelburg, 25 december 2015 Hij heeft ons laten zien dat bijna niets onmogelijk is. Zo zal hij altijd in ons blijven voortleven. Sint Pancras Suus Luijben - Van Rossum (f 12 oktober 1995) Middelburg Leute Leeuwerik - Kleinepier Bodegraven Susan en Lex Sanne Tijs Ieke en Eva Sint Pancras Jan en Brigitte Inge en Erik, Nora Martijn en Linda Maaike Exloo Luc en Michelle Luc Nikki Ede Annemiek en Robin Janneke en Erwin, Lynn en Anouk Luuk Heiloo Sybolt en Pascale Suus Puck Sybolt is nu op de Michaëlsdreef 14 in Middelburg. Hier kunt u afscheid van hem nemen op dinsdag 29 december a.s. van 14.00-17.00 uur. De herdenkingsbijeenkomst vindt plaats op donderdag 31 december a.s. om 11.30 uur in Kerkelijk Centrum de Regenboog aan de Bovenweg 91 in Sint Pancras. Hierna zullen wij hem samen naar zijn laatste rustplaats brengen op de Algemene Begraafplaats naast de kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Wij bedanken de verzorging, verpleging en vrijwilligers van Verpleeghuis Willibrord in Middelburg voor hun liefdevolle en respectvolle hulp aan Sybolt. Correspondentieadres Michaëlsdreef 14 4335 BH Middelburg Netzoals de vogeltjes was Sybolt met weinig tevreden. Da 's ook nodig, anders kun je niet vliegen. (vrij naar Willem Vermandere) Dag lieve (opa) Sybolt Sybolt Tjitte Johannes Luijben Baarle-Nassau, 27 december 1929 t Middelburg, 25 december 2015 Middelburg Leute Leeuwerik - Kleinepier Vorden Katelijne en Dick Janneke Mathijs Wageningen Ilse en Jos Antke Nomi Judith Leiden Kai Met diepe bewondering en veel respect voor haar moedig gedragen ziekte en dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven aan ons heeft meegegeven, delen wij u mede dat op kerstavond van ons is heengegaan mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, schoomnoeder en lieve oma 25 februari 1941 124 december 2015 Piet Padmos Anne Marie en Johan Valérie en Clark Edwin Leon en Lijdia Dorien Marjolein en Ralf Dokter de Kockstraat 81-19 4311 EL Bruinisse Woensdag 30 december om 13.30 uur willen wij Jean gedenken tijdens een samenkomst in restaurant "Grevelingen", Parallelweg 1,4311 NE Bruinisse. De begrafenis zal in kleine kring plaatsvinden. Na de begrafenis is er vanaf 15.00 uur gelegenheid tot condoleren in restaurant "Grevelingen". Heeft u geen rouwbrief ontvangen, wilt u dan deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van echtgenote van onze oud-directeur Piet Padmos Wij denken met waardering terug aan haar belangstelling en interesse in ons bedrijf en onze medewerkers. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Piet, kinderen, kleinkinderen en verdere familie. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Directie en Personeel Padmos Stellendam - Bruinisse Kilmore Quay Irl. Bruinisse, 24 december 2015 y "De Heer is mijn herder" Thuisgekomen bijzijn hemelse Vader, mijn grote liefde, mijn lieve vader en schoonvader, Evert Willem Pennink Amsterdam Kapelle 07-06-1953 124-12-2015 Klaske Pennink - Dijkstra Daniël Nikki Marijn t Annie MG Schmidtsingel 114 4421 TA Kapelle De dankdienst voor zijn leven, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 30 december om 11.00 uur in de Hervormde Kerk, Kerkplein 4 te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in bovengenoemde kerk. Kom zoals je bent. Evert Pennink Op Eerste Kerstdag is tot ons groot verdriet overleden mijn innig geliefde man, onze vader, schoonvader en grootvader Jakob de Witte in de leeftijd van 82 jaar. Koudekerke Angeline de Witte - van Maurik Heesch Monica de Buck - de Witte André de Buck Pepijn Joppe Madelief Koudekerke Marina van Sluijs - de Witte Louis van Sluijs Yasmin en Johnny Daisy We hadden hem zo lief Middelburgsestraat 73 4371 ER Koudekerke, 25 december 2015 De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 29 december om 14.00 uur in de "Klimop", Kerkstraat 2 te Koudekerke. Voorafgaand is er van 13.00 tot 13.45 uur gelegenheid de familie te condoleren. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Jaap de Witte Je an Padmos-Mouwen Wij zijn verdrietig om het overlijden van onze vriend en buurman Wij wensen Klaske en familie heel veel troost en sterkte toe. Buren van de Annie M.G Schmidtsingel Bram en Cathrien Jan en Marijanne Adrie en Janny Kapelle, 28 dec 2015 Op 1e kerstdag namen wij afscheid van mijn lieve broer, onze oom en oud-oom D. Stroo-de Witte Zoutelande, 25 december 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 63