DvarJailerj (H Ulensen inq.nl Familieberichten Buurman de Buck Adriana Pieternella Dobbelaar-Verrijzer Jaantje Adriana Pieternella Dobbelaar-Verrijzer Stoflien Hartog- de Jager Jan Hoekstra Bert de Jonge Jasperina Maria Koole - Heijstek 'Rina' Pieternella Labruijère - Hannewijk Catharina Suzanna Nieuwdoip-Schout To kijk ook op maandag 28 december 2015 21 Hij had de ruimte van de polder lief, het land van vruchtbaarheid en verte Verdrietig maar met dankbaarheid terugkijkend op de bezoekjes en hartelijkheid waarmee hij ons omringde, hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde Wij wensen de familie veel sterkte toe Arnemuiden Henk Anja Vendelbosch Rowan Selina Nadia Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent Als je mensen ziet maar ze niet echt meer herkent Als je toch blijft strijden om bij ons te leven Dan hopen wij dat je nu de rust is gegeven Na zeer vele jaren die ik samen met haar mocht beleven heb ik na een periode van afnemende gezondheid plotseling afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma. Borssele, 30 november 1934 Heinkenszand: Oosterhout: f 's Heerenhoek, 24 december 2015 's-Gravenpolder: Piet Dobbelaar Ria en Adrie lngrid en Jorg Lieke, Martijn Marc en Emmy Puck, Storm Rudi Cobi en Honnij Judith en Patrick Sanne, Noami Henriette en Jacco Yordi, Romy Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van Theresiaplein 6 te 's-Heerenhoek voor de liefdevolle verzorging en goede begeleiding. Van Cittersstraat 26, 4451 BK Heinkenszand. De dankdienst wordt gehouden op woensdag 30 december om 13.30 uur in de 'Dorpskerk' te Heinkenszand. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Voor aanvang van de dankdienst is er van 12.45 tot 13.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het dienstgebouw achter de 'Doipskerk'. Na de begrafenis is er in de 'Dorpskerk' gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Nog vrij onverwachts hebben wij afscheid moeten nemen van onze zus, schoonzus en tante Rilland: M. Verrijzer P. Verrijzer-Dekker Bree: Annemarie Carpentier-Verrijzer Serge Carpentier en de kinderen. Rilland 24 december 2015 Na een jarenlange vriendschap is mijn lieve schoonzuster heen gegaan Ik zal haar erg missen Adrie Geluk- Hartog. Sint Annaland, dec. 2015 Ruwe stormen mogen woeden alles om mijn heen zij nacht. God, mijn God zal mij behoeden God houdt voor mijn heil de wacht. Verdrietig, maar met dierbare herinneringen, nemen wij afscheid van onze zwager, oom en oud-oom Wij wensen Pie, Auke, Theuni, Cornelijne en Pernella veel sterkte. Jane Lievense Suzan en Wim de Looff Marieke en Ramon Robbert en Danielle Westkapelle, 23 december 2015 Wij ontvingen het verdrietige bericht van het overlijden van onze schoonbroer en oom echtgenoot van Marleen de Jonge-Rijk Wij wensen Marleen, haar kinderen en kleinkinderen veel kracht en sterkte toe bij de verwerking van dit grote verlies. Familie Rijk Na een gelukkig huwelijk van ruim 75 jaar, hebben wij op tweede kerstdag tot ons groot verdriet afscheid moeten nemen van mijn geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder 30 januari 1922 t 26 december 2015 Kapelle Asperen Kruisland Bennekom J. Koole Rietje en Wim Annemarie en DirkJan, Max, Jelle Els en Aldo, Feline, Olivia Bram en Marijke Han en Joke, Nathan, Yun, Moseo Derk en Claudia, Marloes, Annemijn Truus en Luuk Niels en Dominika Lars en Gabriëla Emiel en Clio, Ben, Jack Benonistraat 5 4421 DN Kapelle De dankdienst voor haar leven, wordt gehouden op zaterdag 2 januari 2016 om 13.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Aansluitend is er aldaar gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Het is goed zo. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve en zorgzame moeder en oma gehuwd geweest met Jasper Labruijère f 2000 eerder gehuwd geweest met Piet Smits f 1966 in de leeftijd van 89 jaar. Ina en Kees Adri en Corina Cees en Annelie Sjaak Gré en Jacques Klein- en achterkleinkinderen Onze dank en waardering gaan uit naar dokter Wolbers, het verzorgend en verplegend personeel en vrijwilligers van Thuiszorg SVRZ en Hospice Het Clarahofje, voor hun goede en liefdevolle verzorging. 25 december 2015 Correspondentieadres: A.L. Eversdijk - Smits, Spoorstraat 28, 4458 AX 's-Heer Arendskerke. Het afscheid vindt plaats in besloten kring. Altijd vrolijk, altijd blij. Onze lieve en zorgzame oma Pietje We zullen haar missen. Peter en Elly, Dewi, Tam Ard en Nicole, Sem, Maud Gerben en Siska, Mika Nathalie en Roland, Quinty, Anouk Peter en Rachel Julian Ze wilde nog wel, Maar haar lichaam was op Op bijna 95 jarige leeftijd is rustig ingeslapen Weduwe van Han Nieuwdorp Mark en Margreet Josette en Al Arjun, Aiya, Ameva Jochem en Chantal Pim, Joep Matthijs en Lindsey Margreet (in herinnering) Johan en Leontien Willem en Lia Middelburg, 24 december 2015 Corre spondentieadres van Kleffenslaan 25 4334 HA Middelburg De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op donderdag 31 december van 11.00 tot 11.30 uur in de aula van Uitvaartcentrum H. Jobse aan de Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Hieraan voorafgaand kunt u afscheid nemen van ma van 10.30 tot 10.50 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Nadien is er gelegenheid iets te nuttigen in "Café Bommel", Markt 85, 4331 LLte Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 62