Colofon Hlensenljnq.nl Familieberichten ^ÉDunkbïiuigirig riilieberichten t Maatje (Rentmeester - de Jonge Rosalia Stephania Vereecken-de Windt Rosa II Daan Schieman Uitvaartverzorging H. Jobse 0118 46 22 05 kijk ook op maandag 28 december 2015 23 Diegene die ik liefheb verlaat ik om diegene die ik liefhad terug te zien. (Ma: Oaftiecf tuus, Oaftiecf koffie, Oaftiecf weffom, 't (Padje naer uus zu me stifyee gaé misse. Zeer bedroefd maar dankbaar, is na een mooi en voltooid leven waarin zij altijd ons middelpunt was, overleden onze lieve ma, oma en overgroot oma in de leeftijd van 92 jaar echtgenote van Kees Rentmeester overleden 10-11-2002 Ovezande: Jaap Angelique en Jean Paul, Michell Tamara en Jeroen, Mathijs, Thomas Raisa en Gido Ovezande: Lau en Elly Frank en Sylvia Marie-Jozé en Kim Eveline Kwadendamme: Rinus en Corrie Marion en Niek, Astrid, Denise, Femke Kathinka en Eddy, Madelief, Naud, Merijn, Lily Cindy en Alem, Yesni, Saba 's Heerenhoek: Kees -in liefdevolle herinnering- en Catrien Eddy en Samantha, Romy, Hailey, Jaylinn, Destiny Dennis en Collinda, Justin, Jessy Ovezande: Huib en Janny Zippora en Jarno, Demi, Bo, Noa Driën en Joey, Indy, Fely Roland Ovezande: llona en Jan -in liefdevolle herinnering- Gert-jan, Anna, Cas Mark en Elsbeth, Lex Ovezande: Adrie en Jeannie Sharida en Martin, Jort Ovezande: Peter en Rita Michael en Marieke, Ize Kevin en Nathalie, Xavi Ovezande: Johan en Monique Ovezande: Marjan en Dorus Patrick en Leenke Sharona en Lucien Kwadendamme: Margriet en Hans Bart Loes en Boudewijn Onze dank gaat uit naar Dr. de Graaf, Buurtzorg en Iriz - zorg voor de ondersteuning en liefdevolle verzorging tijdens het ziekzijn van onze moeder. 24 december 2015 Nieuwstraat 4 4441 AH Ovezande De uitvaartdienst zal worden gehouden woensdag 30 december om 13.30 uur in de kerk van O.L. Vrouw Hemelvaart te Ovezande, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K Kerkhof aldaar. Na afloop van de begrafenis is erin verenigingsgebouw 'Trefpunt' te Ovezande gelegenheid om te condoleren. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is toch nog onverwachts van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze ma en oma echtgenote van Petrus Canicius Marie Vereecken Zij overleed in de leeftijd van 94 jaar. Koewacht: Piet Kloosterzande: Brigitte en Willy Martin en Paulien, Hugo, V Stefan en Maire Koewacht: Iemke en Henk Maxime en Michiel, Thijs, Fleur Kloosterzande: Elly en Johnny Charlotte Gert-Jan Kloosterzande: Pieter en Yvonne Renee en Thierry Arne en Emy 25 december 2015 Correspondentieadressen Beukenlaan 2 kill, 4575 DX Koewacht Lange Munt 18, 4587 ES Kloosterzande U kunt afscheid nemen van Rosa in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op dinsdag 29 december van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 30 december om 13.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Enkel schriftelijke condoleance. Geen bezoek aan huis. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Een woord van dank aan alle medewerkers en vrijwilligers van de Lange Akkers en in het bijzonder 'de Korenbloem' voor hun goede en liefdevolle verzorging. Het heeft Rosa en ons goed gedaan. In ons verdriet om het heengaan van mijn lieve man, onze vader, opa en overgroot-opa mochten wij uw hartelijk medeleven ondervinden. Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. Janny Schieman-de Vos Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Terneuzen, december 2015 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl www.hjobse-uitvaart.nl www.basisuitvaart-zeeland.nl V 4

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 23