Tbs moordenaar weduwe niet verlengd bin uit ZEELAND 19 ri9n Twitter kwam dat een collega haar beide handen had gebroken. Er moest iemand naar Mali. „Ik mocht er een nachtje over slapen, maar ik wist al dat ik Korea zou laten schieten. Als je kunt helpen, moet je gaan. En ik kon zo indrib- belen. Dus daar ging ik weer." Selena is 25. „Al voel ik me door mijn ervaringen soms veel ouder, zeker als ik mijn studeren de vriendinnen zie. Ik kan nog bij defensie blijven, maar ze heb ben zelf gezegd dat ik ook maar eens verder moet kijken. De toe komst is er te onzeker. Slapen on der een klamboe onder de ster renhemel, maar het zijn geen va kantielanden waar je naartoe gaat. Op een gegeven moment raak je het beu om wekenlang op rantsoen te leven, zakjes poeder met water, en om elke nacht met je toiletrol op zoek te gaan naar een beetje privacy. Ik heb nog even gedacht aan de marinierska zerne die hier komt, maar daar ga ik niet op wachten. Ik heb nu ge solliciteerd bij de politie, voor een functie van hoofdagent in Zeeland-West-Brabant. Ja, ik zou graag hier werken. Lekker voetbal len bij Oostkapelle en zo vaak ap peltaart eten bij het Sint Jacobs- café als ik maar wil. Daar kijk ik naar uit." WOO N P LAZ A MIDDELBURG. De rechtbank in Middelburg verlengt niet de tbs met dwangverpleging die de 31-jarige Jan van K. uit Sint Philipsland in 2003 kreeg opge legd. Het Openbaar Ministerie had daar wel om gevraagd. Van K. werd destijds voor de ver krachting en doodslag op zijn bejaarde achterbuurvrouw ver oordeeld tot vier jaar en tbs met dwangverpleging. Volgens de gedragsdeskundi gen heeft Van K. geen stoornis meer, maar hij zou nog wel een jaar onder behandeling moeten blijven. In die tijd zou hij eraan moeten werken om spontaan over zijn verleden te vertellen. De rechtbank is van echter oor deel dat nu de stoornis is ver dwenen, er ook geen reden meer is om hem langer onder die tbs met dwangverpleging te laten blijven. De 80-jarige J. Serné-Dooms werd in december 2002 in haar woning in Sint Philipsland op gruwelijke wijze om het leven gebracht. Ze werd in haar slaap overvallen, vreselijk toegeta keld, een kussen op haar ge zicht gedrukt en de keel dicht geknepen. Ook was ze seksueel misbruikt. Brenneke @brenneke8o #Belachelijk Grote schop onder hun reet verdienen ze en dan blijf ik nog netjes #handenafvandienst verleners Uw reactie Online Top-5 Knallenkaart MAANDAG 28 DECEMBER 2015 Het zijn weer opruimingsweken bij BinnenUit Slapen. Nu voordeel op lekker slapen bij De Vlijt Bedden. Kom snel langs bij BinnenUit Slapen! Schouwersweg 7 Heinkenszand 0113 32 22 13 binnenuit.nl door Ad Roos Enkele jongeren hebben een agent in burger zaterdagavond geschopt en geslagen op de Badhuisweg in Sint Jansteen. Dat gebeurde nadat de agent een groepje jongeren had aan gesproken omdat zijn vermoe delijk met glas aan het gooien waren op een voetbaltribune. Een voorproefje van het verhaal van Selena dat hiernaast afge drukt staat, plaatsten we giste ren al op het internet. „Respect! ...en ook sterkte met het leven hier, waarbij mensen zich druk maken om een paar asielzoekers die bij de super markt staan", schrijft Levien in een reactie op PZC.nl. „Dat soort burgerlijk geneuzel steekt wel erg schril aftegen de intensiteit van het leven zo als je dat geleid hebt Selena. Ik vermoed dat het niet lang zal duren voordat je weer weg bent... en gelijk heb je! Leef je leven met passie en compas sie!" 1. Selena (25) zat maandenlang in Afghanistan: „Ik heb verbran de kinderen behandeld" 2. Disco Terneuzen op laatste moment afgelast 3. Inbrakenteller feestdagen staat op dertien 4. Vluchtelingen Hoek hoeven zich niet te vervelen 5. Agent in burger mishandeld door groepje jongeren in Sint Jansteen De jaarwisseling nadert met ras se schreden en her in der in Zeeland knalt het elke dag een beetje meer. Gaat het bij u ook al aardig tekeer met vuurwerk- geweld? De PZC brengt de har de knallen in kaart. Help mee, en plaats een prikker op onze kaart. Kijk op www.pzc.nl/knallenkaart Kijk op www.pzc.nl of O @pzcredactie G facebook.com/depzc (Dpzcredactie foto's privécollectie Selena Paardekooper

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 19