Familieberichten 4? kükookop mensen inq.nl Leunis Tiekstra Maarten Johannes Walraven Maarten J. Walraven Maarten Walraven Cornells Hesseling Pieter Lodder Janna Bakker - Kramer Elizabeth Sinac-Bruinooge Onrustig zoekend, dwalend in gedachten. Nu de rust gevonden. Verdrietig hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van Middelburg, Vlissingen, 7 mei 1932 20 december 2015 Wilhelmina Walraven-Geldof Willem Walraven Martin Walraven Rob Walraven Maaike Walraven-van der Sloot Simone, Yvette, Denise Marjan Lijnema-Walraven Peter Lijnema Esther, Stephanie Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van WVO-Ter Reede, woning 11, voor hun aandacht en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres; Fam. Walraven Vredehoflaan 600 4382 CK Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Maarten op woensdag 23 december van 11.00 tot 11.20 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Aansluitend zal hier de uitvaartdienst worden gehouden. De begrafenis vindt plaats omstreeks 13.00 uur op de Noorderbegraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in eerder vernoemd uitvaartcentrum. Afwezig en opgesloten in zijn eigen wereld is van ons heengegaan onze broer, zwager en oom Middelburg: Bram en Rommie Walraven Neven en nichten We zijn verdrietig door het plotselinge overlijden van onze zwager en oom Wij wensen Mien, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Namens de familie Geldof Domburg, 5 juni 1952 Oostkapelle: Annie Hesseling Mijn bijzondere dank gaat uit naar de artsen en het verplegend personeel van het ADRZ te Goes voor de goede zorgen. Berkenlaan 7 4356 HH Oostkapelle De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden te Oostkapelle. Geen bezoek aan huis. Opgewekt en zorgzaam, nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer. Tot op het laatste moment, het wilde niet meer Dankbaar voor al zijn goede zorgen heb ik te vroeg afscheid moeten nemen van mijn enige broer t Goes, 16 december 2015 Ontvangen uit Zijn genade Geroepen doorZijn stem Geschreven in Zijn hart Gezegend door Zijn genade Het leven van onze man, vader en opa is nu voltooid. We zijn dankbaar hem te kunnen toevertrouwen aan zijn Vader in de hemel. Rijsoord, 22 september 1931 Middelburg, 18 december 2015 Middelburg: Adriana Lodder - Bakker Middelburg: Cees en Marianne Michelle en Remy, Mitchel Pijnacker: Piet en Annette Fiona, Daniël 's-Heer Hendrikskinderen: Martien en Marion Gerine en Martijn, Marieke en Ivo Pijnacker: Theo en Liesbeth Bas, Emma Arnhem: René en Marijke Rebecca, Deborah Iedereen die zich met hem of ons verbonden voelt, nodigen we uit om samen met ons te danken voor het leven van Piet Lodder in een dienst van Woord en Gebed op woensdag 23 december om 13.00 uur in de Hofpleinkerk, Hofplein 13 in Middelburg. Tussen 12.30 en 12.50 uur kunt u in de kerk afscheid nemen. Om 14.30 uur zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats in Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de begraafplaats. Contactadres: Martien Lodder Frank van Borsselenstraat 44 4472 AZ 's-Heer Hendrikskinderen Zoals een boot heel langzaam achter de horizon verdwijnt, zo hebben wij de laatste jaren stap voor stap afscheid van je moeten nemen. Wat blijft zijn onze herinneringen. Van ons is heengegaan in de leeftijd van 64 jaar. Namens ons allen: Familie Tiekstra Goes, 16 december 2015 Wij hebben in kleine kring afscheid van Leunis genomen. Correspondentieadres: Sterappelstraat 11, 4421 LE Kapelle "God heeft welgedaan Heden is in de leeftijd van bijna 100 jaar van ons heengegaan, onze lieve moeder, schoon-, groot-, overgroot- en overovergrootmoeder sinds 2 november 1983 weduwe van Marinus Adriaan Bakker Colijnsplaat, 28 december 1915 Soest: Biezelinge: Lommei: t Kapelle, 20 december 2015 J.J. Bakker (in herinnering) J. Bakker - de Kraker (in herinnering) J.J. Bakker (in herinnering) J.C.J. Bakker - Bramsen M.C. Snoep - Bakker P.A.J. Snoep 's Heer Arendskerke: A. Bakker (in herinnering) J. Bakker - Bliek Waarde: C.M. Moeleker - Bakker C.J. Moeleker 's Heer Arendskerke: L. Dekker - Bakker J. Dekker Kapelle: P. de Witte - Bakker J.G.C. de Witte (in herinnering) Klein- en achterkleinkinderen Onze bijzondere dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum "Cederhof' en de huisarts de Jong en van der Wel voor de goede zorgen. Correspondentieadres: Groene Kruisstraat 23 4414 AL Waarde De rouwdienst voor familie en belangstellenden wordt gehouden op D.V. donderdag 24 december om 13.00 uur in de Mozeskerk, Noordstraat 4 te Biezelinge. Hieraan voorafgaand is er van 12.15 tot 12.45 uur nog gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. De begrafenis zal omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Biezelinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dienstbaar aan het bedrijf. Zorgzaam voor onze dieren. Liefdevol en zo goed voor ons. Thuis in haar geliefde huisje is na een voltooid leven, waarin vreugde en verdriet haar deel waren, overleden onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma in de leeftijd van 83 jaar. Frans Sinac (in liefdevolle herinnering) Frans en Rita Sander, Martijn Annemarie en Kees 16 december 2015 Korte Zuidweg 12 4454 PV Borssele Volgens haar wens heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Onze speciale dank gaat uit naar de verzorgsters van Allévo, Susanne van Buurtzorg en de huisartsen Th. Theune en P. Ingelse. dinsdag 22 december 2015 15 V_

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 64