Familieberichten ÜyarlailsiJ 14 dinsdag 22 december 2015 kükookop fflensenlinq.nl Stoffelina Hartog-de Jager Stoflien Hartog-de Jager Martha Guiljam Ineke Kosten-Brouwer Ineke Ineke Kosten-Brouwer Wim Kerkhove Willem Kerkhove Lieve Ineke Ik zal de halmen niet meer zien Noch binden ooit de volle schoven, Maar doe mij in den oogst geloven Waarvoor ik dien - Fragment uit: "Deploeger" van Adriaan Roland Holst Na een moeilijk laatste jaar, waarin haar krachten afnamen maar haar wilskracht ongebroken bleef, is overleden onze lieve en zorgzame moeder, oma en over-oma sinds 8 februari 1973 weduwe van Christiaan Anthony Hartog Wolphaartsdijk, t Colijnsplaat, 25 mei 1918 19 december 2015 Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van zorgcentrum Cleijenborch voor hun liefdevolle verzorging. Spui: Marlein en Gert van Kuilenburg-Hartog Utrecht: Paul en Anne Colijnsplaat: Adriaan en July Hartog-Wisselink Christiaan Rik en Anouk Cas Correspondentieadres: Klaverweg 1, 4486 PV Colijnsplaat Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op woensdag 23 december van 19.00 tot 20.00 uur in zorg centrum Cleijenborch, kamer 133, Dokter Maasstraat 4 te Colijnsplaat. Na het bereiken van een mooie leeftijd is onze geliefde schoonzus en tante van ons heengegaan. W. de Jager-de Vlieger Alle neven en nichten Wanneer je sterk en gezond bent denk je nooit aan ziekte Maarzij treftje met een plotselinge kracht als een bliksemflits.... Met groot respect hoe zij haar ziek zijn heeft gedragen hebben wij afscheid genomen van onze zus en tante, moeder van ons nichtje Dimara Annet en Bert t in liefdevolle herinnering Heieen en Rinus kinderen en kleinkinderen Met verdriet geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma geboren: 14 augustus 1946 overleden: 18 december 2015 Lieve ma en oma, wij hebben bewondering voor je liefde, kracht en moed. Wij houden van je en zullen je erg missen. Willeke Dries Christof Florence Elliot Louis Hans Corina Michelle Gionara Quinty Sta aan mijn graf zonder verdriet. If^hen niet cfaar, ifjslhap er niet. If^hen in de wolfjen, door de windgezaaid. De sneeuw met diamant èezaaid, If^hen de [enteregen, zo zacht. De sterrenschittering in de nacht. Sta aan mijn graf zonder een traan. If,hen niet daar, niet doodgegaan. Ffioebe Lauren Brouwersbuurt 19, 4357 HE Domburg Ineke is thuis, waar er gelegenheid is voor iedereen die dat wil om afscheid van haar te nemen, tot woensdag 23 december 17.00 uur. De herdenkingsbijeenkomst wordt gehouden op donderdag 24 december om 13.30 uur in de Dorpskerk, Waterstraat 2 in Oostkapelle. Aansluitend brengen wij haar naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats in Oostkapelle aan de Noordweg. Na de begrafenis komen we samen in Anno Nu', Dorpsstraat 39-41 in Oostkapelle. Zoafs de dag uit de nacht treedt het [even uit de dood er is [iefde die niet steift. Omringd door haar kinderen, moesten we onze lieve oudste zus en tante laten gaan Wij wensen Willeke, Christof en Florence, Hans en Corina, Ralph en hun kinderen Dries, Elliot, Louis, Michelle, Gionara en Quinty veel sterkte toe met het grote verlies. Oostkapelle: Dochter van: S. Brouwer t en E.C. Brouwer-Francke t Zus en Tante van: Oostkapelle: Bram en Brigitte Alexander Ellewoutsdijk: Nanne t en Leo Pieter Lennart en Inge Vlissingen: Betsie en Kees Oostkapelle: José en Narcisse Elise en Jeroen, Fère en Géza Marjolein en Joey, Liam en Anna Domburg: Karien en Tonnie Lisa, Vera en Teun Oostkapelle: Peter en Tanneke Mirre en Ezra Domburg, 18 december 2015 Verdrietig nemen wij afscheid van onze lieve buurvrouw Wij wensen de kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte met dit verlies René en Ria, Robert en Marijel, Dick en Els, Nelleke, Bram en Joke, Jan, Kees en Cor, Piet en Elly, Simon en Juliette, Anand en Tamara, Ery en Marijke, Mario en Monique, Joanne en Marieke, Harm en llsa, Marcel en Patricia, Michiel en Perla, Erik en Anneke, Johan en Nicky, Huib en Cobi, Marcel en Cynthia, Jan en Anke, Mineke, Jeroen en Marie-José, Allard en Mariska, Lodewijk Domburg, 18 december 2015 Verdrietig na het overlijden van mijn geliefde zwager Arnemuiden: Marie Oosterling Stil ben je van ons heengegaan Je hebt altijd voor ons klaar gestaan Geborgenheid en liefde heb je ons gegeven Zo was heel je leven Je was een schat voor ons allen Je te moeten missen, zal ons zwaar vallen. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis, dat één jaar nadat onze lieve moeder en oma is overleden, nu ook van ons is weggenomen, onze lieve, zorgzame vader en opa sinds 18 december 2014 weduwnaar van Adriana Kerkhove-Oosterling in de leeftijd van 77 jaar. "De Heer' is mijn Herder" Psalm 25 Arnemuiden: Els en Marnix Jos en Fleur William en Lianne Marina en Niels 20 december 2015 Schorerstraat 24, Arnemuiden Correspondentie-adres: Korenbloemlaan 18,4341 JA Arnemuiden De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op donderdag 24 december om 10.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Kerklaan 4 te Arnemuiden. Deze dienst wordt geleid door de heer P. Riemens. Aansluitend zal om ongeveer 11.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Veerse- weg te Arnemuiden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in genoemde kerk. Voorafgaand aan de rouwdienst is er van 09.30 uur tot 09.50 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bloemen. Aan een jarenlange vriendschap met lief en leed is een eind gekomen. Je was een sterke, optimistische vrouw. Wij zullen je missen. Wij wensen de kinderen veel sterkte. Wim, Marja Sturm en kinderen De uitvaartdienst, waarin ds. A. Spaans voorgaat, zal worden gehouden op maandag 28 december om 13.00 uur in de Dorpskerk, Havelaarstraat 30 te Colijnsplaat, waarna de begrafenis omstreeks 14.30 uur zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd zorg centrum. Mocht u geen rouwkaart van ons hebben ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschomven.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 63