Oyarlailaii Familieberichten ulfljHnoriimi kükookop mensen inq.nl Stoffelina Hartog-de Jager Stoflien Hartog-de Jager Martha Guiljam Arthur van Poucke Ellie van Nispen Pieter Lodder Janna Margaretha Sara Herman-Neuféglise Levina Wilhelmina Blok - Ina - Lieve Paul, papa ,opa Familieberichten dinsdag 22 december 2015 15 Ik zal de halmen niet meer zien Noch binden ooit de volle schoven, Maar doe mij in den oogst geloven Waarvoor ik dien - Fragment uit: "Deploeger" van Adriaan Roland Holst Na een moeilijk laatste jaar, waarin haar krachten afnamen maar haar wilskracht ongebroken bleef, is overleden onze lieve en zorgzame moeder, oma en over-oma sinds 8 februari 1973 weduwe van Christiaan Anthony Hartog Wolphaartsdijk, t Colijnsplaat, 25 mei 1918 19 december 2015 Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van zorgcentrum Cleijenborch voor hun liefdevolle verzorging. Spui: Marlein en Gert van Kuilenburg-Hartog Utrecht: Paul en Anne Colijnsplaat: Adriaan en July Hartog-Wisselink Christiaan Rik en Anouk Cas Correspondentieadres: Klaverweg 1, 4486 PV Colijnsplaat Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op woensdag 23 december van 19.00 tot 20.00 uur in zorg centrum Cleijenborch, kamer 133, Dokter Maasstraat 4 te Colijnsplaat. De uitvaartdienst, waarin ds. A. Spaans voorgaat, zal worden gehouden op maandag 28 december om 13.00 uur in de Dorpskerk, Havelaarstraat 30 te Colijnsplaat, waarna de begrafenis omstreeks 14.30 uur zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd zorg centrum. Mocht u geen rouwkaart van ons hebben ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschomven. Na het bereiken van een mooie leeftijd is onze geliefde schoonzus en tante van ons heengegaan. W. de Jager-de Vlieger Alle neven en nichten Wo- t f - -: Wanneer je sterk en gezond bent denk je nooit aan ziekte Maarzij treftje met een plotselinge kracht als een bliksemflits.... Met groot respect hoe zij haar ziek zijn heeft gedragen hebben wij afscheid genomen van onze zus en tante, moeder van ons nichtje Dimara Annet en Bert t in liefdevolle herinnering Heieen en Rinus kinderen en kleinkinderen Bijzondere mensen sten>en niet, zij gaan wel, maar blijven toch altijd. Veel te vroeg is overleden mijn allerliefste man, onze vader en schoonvader echtgenoot van 13 -03 - 1949 19- 12 -2015 Eksaarde (B.) Rotterdam Sas van GentE. van Poucke - van Nispen Sas van GentBianca en Björn Familie van Poucke Familie van Nispen Sas van Gent, 20 december 2015 Groot Majoorstraat 8 4551 BE, Sas van Gent De afscheidsbijeenkomst, waarbij wij u uitnodigen, zal plaatshebben op maandag 28 december om 11.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c, waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. Arthur ligt opgebaard in Familiehuis "De Geslootene Boom", aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u zondag 27 december om 17.00 uur afscheid van hem kunt nemen. Mocht u geen rouwbrief hebben ontvangen, wilt u deze advertentie dan als zodanig beschouwen. Ontvangen uit Zijn genade Geroepen doorZijn stem Geschreven in Zijn hart Gezegend door Zijn genade Het leven van onze man, vader en opa is nu voltooid. We zijn dankbaar hem te kunnen toevertrouwen aan zijn Vader in de hemel. Rijsoord, Middelburg, 22 september 1931 18 december 2015 Middelburg: Adriana Lodder - Bakker Middelburg: Cees en Marianne Michelle en Remy, Mitchel Pijnacker: Piet en Annette Fiona, Daniël 's-Heer Hendrikskinderen: Martien en Marion Gerine en Martijn, Marieke en Ivo Pijnacker: Theo en Liesbeth Bas, Emma Arnhem: René en Marijke Rebecca, Deborah Iedereen die zich met hem of ons verbonden voelt, nodigen we uit om samen met ons te danken voor het leven van Piet Lodder in een dienst van Woord en Gebed op woensdag 23 december om 13.00 uur in de Hofpleinkerk, Hofplein 13 in Middelburg. Tussen 12.30 en 12.50 uur kunt u in de kerk afscheid nemen. Om 14.30 uur zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats in Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de begraafplaats. Contactadres: Martien Lodder Frank van Borsselenstraat 44 4472 AZ 's-Heer Hendrikskinderen Een goed mens is heengegaan... We hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was een troost dit in saamhorigheid voor je te mogen doen. Je was voor ons een lieve moeder, oma, overgrootmoeder en over-overgrootmoeder. We konden altijd op je rekenen en we zullen je missen. In de leeftijd van 102 jaar is van ons heengegaan weduwe van Toon Herman Cadzand, Breskens, 3 juli 1913 20 december 2015 Breskens: Izaak en Jans Herman-de Meijer Mirjam en Adrie Mark en Kim Mike en Kim, Jessa Jean nette en Jan Amy en Jordy Groede: Rina en Jaap Faas-Herman Janien en Henk lm re Correspondentieadres: Westlandstraat 4-101, 4511XX Breskens De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 29 december om 13.00 uur in de Lutherse kerk aan de Molenstraat te Groede. Aansluitend is er gelegenheid aldaar te condoleren. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. plotseling ging jij heen nu ben ik alleen onuitsprekelijk verdriet vergeten zal ik je niet vaarwel Nog volop in het leven en bruisend van energie hebben we met intens verdriet, geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw en moeder echtgenote van Arend Jan Simpelaar op de leeftijd van 70 jaar. Terneuzen Arend Simpelaar Lelystad Marco 16 december 2015 Churchilllaan 1036 4532 JJ Terneuzen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Para siempre In liefdevolle herinnering 22-12-2013 22-12-2015 Geef een teken. Knipoog, of leg een hand op een schouder, wanneer je een ogenblik met ons meeloopt. Zover kan je nooit van ons weggaan dat er niets meer van jou zou zijn. Julia van der Sneppen-Bogaert Kinderen en kleinkinderen E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet j www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 44