EÜH Unieke prijsgarantie Boek vóór stipreizen.n 1/riviercruise lb:' T witterweduwe' vond troost en steun bij sociaalnetwerksite NIEUWS 11 1 tebrijq^ Voor Eliza Hilhorst verliep 2015 op z'n minst bizar. Haar man stierf, ze vond een nieuwe liefde en hoorde mooi moedernieuws. Unieke prijsgarantie! Enkele voorbeelden uit het programma: DINSDAG 22 DECEMBER 2015 Het is nu bijna een jaar geleden dat haar man Michel (39) op straat overleed aan de gevolgen van een hartstilstand. Hon derden mensen waren daar 'live' ge tuige van, omdat Eliza Hilhorst (37) die avond alles wat er gebeurde op haar favoriete 'uitlaatklep' Twitter plaatste. Van het moment dat ze on gerust werd toen ze sirenes en een helikopter hoorde en Michel maar niet terugkwam van het halen van een pakje sigaretten, tot het moment dat de politie voor de deur stond, de dollemansrit naar het ziekenhuis en het overlijdensbericht. De jonge weduwe werd over spoeld met meelevende reacties. Maar 2015 zou in meer opzichten een jaar worden om nooit te verge ten. Een paar maanden later kreeg ze een nieuwe relatie. „Ik had niet ver wacht zo snel nieuw geluk te vinden. Maar het voelde meteen goed en we zijn ook al verloofd. Voor mezelf weet ik dat het de juiste stap is ge weest." Afkeuring Het is Hilhorst ten voeten uit: ze neemt geen blad voor de mond en gaat de weg die haar goed lijkt. Dat deed ze ook toen ze na het overlijden van haar man niet alleen positieve, maar ook verbaasde en af- keurende reacties kreeg over haar twittergedrag. Niet iedereen begreep hoe ze op de verschrikkelijkste avond in haar leven en de dagen erna zo met dit medium bezig kon zijn. Ze haalt haar schouders erover op. „Twit ter is nu eenmaal een belangrijk on derdeel van mijn leven en ik deel al tijd alles. Iedereen mag er het zijne van denken, zo ben ik nu eenmaal." Haar ruim 3.000 volgers zullen dat beamen. Dagelijks plaatst ze tiental len persoonlijke tweets, waarin alle stemmingen passeren. Vaak roepen ze reacties op. „Twitter is echt niet al leen eenrichtingsverkeer, wat je wei eens hoort. Dankzij dit medium heb ik veel mensen leren kennen en er goede contacten aan overgehouden. Ik heb er ook veel steun aan gehad, toen Michel overleed. Al die reacties voelden als een warme deken." De Goudse heeft sinds december 2008 bijna 250.000 tweets verstuurd. „Natuurlijk niet allemaal even zinvol, maar alles bij elkaar geven ze wel een vrij compleet beeld van mijn leven. En ik zet er ook weer niet alles op. Af en toe tweet ik 'Hier had iets onaar digs kunnen staan'. Dan heb ik het al ingetikt, maar na herlezing denk ik 'toch maar niet'." Haar tweets werden in de loop van het jaar zelfs gebundeld in boek vorm. En 2015 bleek nóg meer in pet to te hebben. In oktober kreeg ze op Facebook een vriendschapsverzoek van een vrouw, die ze eerst niet dacht te kennen. Maar een link bleek er wel degelijk. „,Het was de vrouw die 8 jaar geleden via mijn eiceldona tie een zoon heeft gekregen." Geen kinderwens Hilhorst zette deze vergaande stap destijds bewust voor een relatief on bekende, die ze op een onlineforum had leren kennen. „Ik heb zelf geen kinderwens en ook niet de behoefte om op de hoogte te zijn van het op groeien van andermans kind. Bij de eiceldonatie heb ik wel aangegeven dat het kind van mijn bestaan mag weten en me mag komen opzoeken." Eliza ging 8 jaar geleden nog wel op kraamvisite bij 'haar' kind, maar had daarna geen contact meer met de moeder. Tot nu dus. „Ze stuurde me ook een foto van de jongen. Het viel me meteen op dat hij dezelfde ogen heeft als ik. Ik had me weieens afge vraagd of hij op me zou lijken en dat antwoord heb ik nu. Dat is voor mij genoeg. Ik laat eventuele verdere ini tiatieven voor contact over aan de jon gen als hij wat ouder is en precies be grijpt wat zijn achtergrond is." De Goudse kijkt al met al terug op een 'bizar' jaar, waarbij de onver wachte dood van haar echtgenoot nog dagelijks door haar gedachten speelt. Vooral als ze weer sirenes hoort en een traumahelikopter ziet vliegen. „Dat zal ik wel niet meer kwijtraken. Het is in januari 1 jaar ge leden. Ik heb nog geen idee hoe ik Mi- chels sterfdag ga doorbrengen. Maar het wordt een rotdag, dat is zeker." 4t/m7dagen Voordeelcruises Oud-Hollandsche Steden v.a. €179 5 dagen Voordeelcruise Oost-Nederland v.a. 249 8 dagen Riviercruise rond het IJsselmeer Texel v.a. 429 8 dagen Riviercruise Zuid-Nederland Vlaanderen v.a. 429 8 dagen Riviercruise over de romantische Rijn v.a. 449 8 dagen Riviercruise Hoogtepunten van de Moezel v.a. 479 12 dagen Riviercruise Toppers van de Rijn en Moezel v.a. 698 Nog veel meer riviercruises op www.siipreizen.nl/riviercruise v -f Het uitgebreide zomerprogramma 2016 is klaar! We hebben voor u een fantastisch programma samengesteld met vele cruises met het uitstekend beoordeelde MS Allegro (Zoover 8.3) over de Nederlandse, Belgische en Duitse wateren. Wat dacht u van een 4-daagse kennismakingscruise langs de Oud-Hollandse steden of een 8-daagse cruise over de romanti sche Duitse Rijn en Moezel? Uiteraard tegen spectaculair lage prijzen. Vanaf 179 boekt u namelijk al een cruise langs de mooiste bestemmin gen inclusief alle maaltijden aan boord! Maar dat is nog niet alles... Stip Reizen introduceert een unieke prijsgarantie, waardoor u alijd de laagste prijs betaalt indien u nu boekt. Vroeg boeken loont dus écht! Kijk en ver gelijk gerust, maar wacht niet te lang... Stip Reizen introduceert een unieke en gratis prijsgarantie! Dat betekent dubbel voordeel voor vroegboekers! Een jaar om nooit te vergeten door Maarten Molenaar Eliza Hilhorst foto Frank de Roo Riviercruises zomer 20i< o.a. Hoorn, Haarlem, Enkhuizen, Lemmer, Sneek en Medemblik, stipreizen.nl/crrosb o.a. Schoonhoven, Arnhem,Deventer en Kampen, stipreizen.nl/crrrlb o.a. Lemmer, Medemblik, Enkhuizen, Harlingen, Enkhuizen en Hoorn, stipreizen.nl/crrnnb o.a. Antwerpen, Hasselt, Maastricht, Roermond en Nijmegen, stipreizen.nl/crrlrb o.a. Düsseldorf, Keulen, Bonn, Rüdesheim, Mainz en Boppard, stipreizen.nl/crrabb o.a. Cochem, Bernkastel, Grevenmacher (Luxemburg), Trier en Koblenz, stipreizen.nl/crrmab o.a. Düsseldorf, Keulen, Bonn, Rüdesheim, Cochem en Bernkastel, stipreizen.nl/crrtmb Wat houdt dit in? Indien u voor 1 februari 2016 een van de cruises op het MS Allegro boekt, dan bent u altijd gegarandeerd van de laagste prijs. Allereerst omdat wij met extreem lage prijzen de vroegboekers belonen. Daarnaast geven wij u de keiharde garan tie dat indien de prijzen na 1 februari onverhoopt veranderen, u daar automatisch van meeprofiteert. Gaat de prijs omhoog? Dan blijft uw lage reissom gegarandeerd. Gaat de prijs omlaag? Geen probleem: uw reissom wordt binnen 2 weken automatisch aange past en dus ook verlaagd! Met deze garantie zult u nooit meer denken "had ik nou maar gewacht met boeken'1 Kijk op onze website voor meer informatie. Prijzen p.p. o.b.v. 2 pers. voordeelhut. Prijzen beneden- en bovendek zie internet. Excl. reserveringskosten en Calamiteitenfonds. Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden. v*:7

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 11