Familieberichten Leen van Langevelde O IHensenlinq.nl «33PMRB. ÜH 14 zaterdag 19 december 2015 Huib Slabbekoorn Jan Ramön van der Hoek OMA VAN OOSTEN Onze moeder Zolang je nog een moeder hebt ben jij jong en zij oud. Zolang je nog een moeder hebt is er één die van je houdt. Zolang je nog een moeder hebt ben je altijd ergens thuis. Zolang als ze leeft, ben je welkom in haar huis. Nu onze moeder dan geston>en is, Is onze jeugd voorgoed voorbij. Maar dankbaar blijven wij zolang we leven, voor wat ze was. Voortaan Ma, moeten we verder zonder u, maar wie we zijn, danken we aan u. Daarvoor onze oprechte dank. U heeft het goed gedaan. U leeft verder in ons hart zo lang we zullen bestaan! Het maakt ons stil en verdrietig zo plotseling, op de respectabele leeftijd van 95 jaar, afscheid te moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Maria Joanna Rommens-Sluijts weduwe van Jacobus Charles Rommens Putte, 19 september 1920 f Veere, 14 december 2015 Veere: Elly en Gillis Poppe-Rommens Mariska en Stefan Kelly, Quinten Charles en Jacqueline Mercedes, Jordan Correspondentieadres Veerseweg 13,4351 RC, Veere De begrafenis heeft in familiekring, op de begraaf plaats te Putte, plaatsgevonden. Een woord van dank aan de medewerkers van Zorgstroom voor de jarenlange zorg. 9 Wij willen u hartelijk bedanken voor de vele blijken van medeleven die wij van u mochten ontvangen, na het overlijden van onze vader en schoonvader Jan van As Uw medeleven heeft ons goed gedaan. Tevens bedanken wij "Ter Reede" voor de goede verzorging van onze vader. Familie van As Vlissingen, 19 december 2015 Hartelijk bedankt voor uw medeleven, belangstelling en liefdevolle hulp in de periode van toenemende zorg en na het overlijden van mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Rogier Boogaard Wij hebben dit zeer gewaardeerd. E. Boogaard-Dekker Kinderen en (achter-)kleinkinderen Kapelle, december 2015 Een hand, een woord, een brief, een kaart. Het doet zo goed, als je iemand missen moet. De vele hartverwarmende blijken van medeleven na het overlijden van Lijnie van Gemerden-Kruithof hebben ons steun en troost gegeven. Wij willen u hiervoor dan ook hartelijk danken. Namens de kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Goes, december 2015 Ti Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve vader, groot- en overgrootvader Johannes Harthoorn betuigen wij u onze hartelijke dank. Familie Harthoorn Kruiningen, december 2015 Voor de vele blijken van medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden van onze geliefde zus en tante Tannetje Janse zeggen wij u langs deze weg hartelijk dank. P. Janse Ineke en Barend Puype-Janse Arnemuiden, december 2015 kijk ook op We zullen je missen... Je humor.. Je bijzondere kijk op de wereld.. De zeiltochtjes met windkracht zeven... Wij wensen de familie veel sterkte met het dragen van dit grote verlies... Dimitri Paul Alex Erwin Maaike Danny Pascal Ferdi&Wilma Sander Marijn Corrine Ronnie Joshua Roy Vincent Cora Mark Ricardo Jacob Robbert Ramon Rust zacht...lieve vriend! Na meer dan 40 jaar intensieve samenwerking moeten wij afscheid nemen van onze zeer gewaardeerde leverancier die ook onze zwager en oom was. Wij wensen Margriet, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met het dragen van dit grote verlies. Directie Coroos Conserven B.V. En God zal alle tranen van hun ogen afwissen; en de dood zal niet meer zijn; noch rouw, noch gekrijt, noch moeite zal meer zijn; want de eerste dingen zijn weggegaan (Openbaring 21:4) Verdrietig zijn wij, nu wij ook onze (over)oma moeten missen Ko en Petra Koole Alexander en Ilse Lianne en Jelle Daniëlle en Gerwin Martin en Hennie Koole Laurens en Marleen Bettie en Allard Annelein Henk Kathinka Jasmijn Martijn Johan en Coby Koole Stefan Jordy Eline Laurus en Janna Simone Laurence William Charlotte Julian Emma Andrea Roozendaal Puck Jip Leonard en Lyan Roozendaal Mark en Peggy van Oosten Michael Rémon Erwin en Rianne van Oosten, Nathan Benjamin Sara Frank van Oosten en Danielle Stolk en achter-achterkleinkinderen De Heer is mijn herder, mij ontbreekt niets. In 'Ter Valcke', omringd door alle liefde en zorg die hij zo verdiende, heeft afscheid genomen van het leven Schore, 22 april 1937 Goes, 18 december 2015 Kloetinge: Hanny Slabbekoorn-Sjollema Leiden: Frank en Jolein Briek Myra Simeon Rosmalen: Marco en Mathie Jerom Stijn Kloetinge: Annelies en Ronald Hieke Emiel Marktveld 12, 4481 BH Kloetinge Huib is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes, alwaar geen gelegenheid is tot bezoek. De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op woensdag 23 december om 13.15 uur in de 'Bethelkerk', Tulpstraat 2 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleance en ontmoeting in 'Amicitia', Schimmelpenninckstraat 14 te Kloetinge. Samen met ons hebben veel mensen stilgestaan bij het leven en overlijden van onze broer en zwager Wij willen u hartelijk danken voor de manier waarop u ons tot steun bent geweest. Koos en Corrie Glaser - Heiboer Ineke en Ko Minnaard - Glaser 's-Heer Hendrikskinderen, december 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 71