Familieberichten Oysfladai) kükookop q fllensenlinq.nl 14 vrijdag 18 december 2015 Lena Peeters-Raas Elke boot heeft een haven maar eens vaart hij weg en komt niet meer terug. Geheel onverwacht is, rustig in zijn slaap, een einde gekomen aan de reis van Ramön van der Hoek Middelburg, 01 augustus 1984 Middelburg, 15 december 2015 We zullen onze geliefde en bijzondere zoon, broer, zwager en oom ontzettend gaan missen. Mn* Dag lieve Kanjer! Milly Bobby Machteld Renée Johan, Iris Raoul Christel Correspondentieadres: Klein Vlaanderen 26 4331 RK Middelburg De afscheidsplechtigheid voorafgaand aan de crematie wordt gehouden op maandag 21 december om 15.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot het condoleren van de familie in de ontvangkamer van het crematorium. Wij vinden het fijn als u een herinnering achterlaat op de gedachtenispagina die wij voor Ramón hebben aangemaakt op www.hjobse-uitvaart.nl l.p.v. bloemen graag een kersttak voor Ramón meenemen. Mocht u geen rouwkaart van ons hebben ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Met verdriet laten wij u weten dat onze zus, schoonzus en tante Marie Hoogstrate op 15 december in haar woonplaats Dronten is overleden. weduwe van Pau Philipse overleden 7 oktober 2015 Veldhoven: Wim van Dullemen Corrie van Dullemen-Hoogstrate Goes: JoVerhaagen Suus Verhaagen-Hoogstrate Goes: Adrie Verschoore de la Houssaye Anneke Verschoore de la Houssaye-Hoogstrate Kapellen B: Jan Hoogstrate Suzan Hoogstrate-Burger Neven en nichten De begrafenis vindt plaats op maandag 21 december om 13.00 uur op de begraafplaats 'de Wissel' in Dronten. Coit. adres; Annemarie Philipse, Waldeck Pyrmontlaan 35, 3762CL Soest Tot ons groot verdriet is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante We zijn dankbaar voor alle mooie jaren samen. Wij zullen haar erg missen en wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Lewedorp: Jo en Betsy Lewedorp: Machiel (in herinnering) en Bep (in herinnering) Goes: Jan en Cathrien Lewedorp: Piet (in herinnering) en Mina Neven en nichten 16 december 2015 Met veel verdriet betreuren wij het verlies van onze zeer goede vriend Leen van Langevelde Bedankt voor alle mooie herinneringen. Adri en Ella Leen van Langevelde Met droefheid delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde moeder, oma, overgroot- en betovergrootmoeder Adriana Catharina van Oosten-Jobse sinds 23 oktober 2011 weduwe van Maarten van Oosten in de hoge leeftijd van 97 jaar. Middelburg Lenie Koole-van Oosten (in herinnering) Lau Koole Goes Beppie van Oosten Middelburg Willem van Oosten Plonie van Oosten-van Keulen Klein-, achterklein en achter-achterkleinkinderen Ieder die heeft bijgedragen aan de verzorging van onze moeder en oma; hartelijk dank. 16 december 2015 Zorgcentrum Nieuw-Sandenburgh Correspondentieadres Dampoortstraat 1 4332 AV Middelburg Op D.V. maandag 21 december zal om 13.15 uur een rouwdienst gehouden worden in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Zanddijkseweg te Veere. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Ter Hoogekerk. Geen bloemen Wij betreuren het verlies van onze zeer gewaardeerde vriend en collega Leen van Langevelde We zullen je niet vergeten Leen. Adri en André Leen van Langevelde What a wonderful world Henriëtte Katharina Schmidt-Fransen - Henny- Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van De vader van onze voetbalvriend Frank Wij wensen Frank, zijn vriendin Ashley en verdere familie veel sterkte toe met dit verlies VV Krabbendijke 3 Verdrietig zijn wij na het overlijden van Vader en schoonvader van onze vrienden Frank en Ashley Pieter Steffie Martin Adriënne Jeroen Wilma Ruud Heieen Ronald Carmen Bennie Eline Suranga Peter (Louis Armstrong) Wij nemen afscheid van onze moeder weduwe van Ton Schmidt Dordrecht Burgh-Haamstede 2 februari 1931 15 december 2015 Henriëtte Monique Walter Germaine Antoinette Simone Fabiënne hun partners en al haar klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Fam. Gilijamse-Schmidt Noordstraat 30 4328 AL Haamstede Mama, God kan niet overal zijn, dus heeft hij moeders geschapen. Germaine

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 74