Familieberichten JDüW snioridfti Oit^e \frtte aandacht Helena Peeters-Raas John Jansen Leendert Johannes van Langevelde Je laatste troef is uitgespeeld. Je verloor de laatste strijd. Onze vriend en bridge-partner is niet meer. Leen Nooit zul je meer tegenover ons aan tafel zitten. We zullen je missen. Annie Clement Piet Ganseman Veel eerder dan verwacht moeten wij na 40 jaar vriend schap afscheid nemen van onze vriend Leen Wat zullen we hem missen. Ad en Nel, Anique en Eric, Diederik en Vivienne Chris en Corrie, Kurt en Marieke, Colette en Danny en kleinkinderen Dag lieve opa, Leen van Langevelde Leen Langevelde Leen Langevelde Leen van Langevelde Je moeder blijft je moeder Zo eigen en vertrouwd Je wilt haar niet graag missen Omdat je van haar houdt Maar eens komt de dag Dat je haar moet laten gaan Je verstand zegt dat het goed is Maar in je ogen blinkt een traan Bedroefd maar met fijne herinneringen, geven wij u kennis dat, na een leven van werken, zorg en toewijding voor haar gezin, is overleden onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma weduwe van Piet Peeters f 2000 in de leeftijd van 90 jaar. 's-Heerenhoek: Marianne en Ton Maaike - Hugo Frans Fenne, Tijn Krista - Nick Mats Rob - Rosanne 's-Heerenhoek: Kees Wij bedanken Jacqueline, Suus, Hanneke en de medewerkers van Theresiahof voor de goede zorgen. 16 december 2015 Correspondentieadres Kapelaan Koningstraat 6, 4453 BK 's-Heerenhoek. De uitvaartdienst wordt gehouden zaterdag 19 december om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de R.K. Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in de 'Jeugdhoeve' gelegenheid tot condoleren. In liefdevolle herinnering Nellie Braamse Voor altijd in ons hart Mijn lieve man, onze lieve vader, en onze lieve geweldige opa is overleden 4 augustus 1948 Krabbendijke 16 december 2015 Krabbendijke Margriet van Langevelde Oostrom Kruiningen Koen en Lia Robin en Merel Rotterdam Judith en Frans Eva, Minke en Gijs Rotterdam Niels en Kat ja Tijmen, llya en Ezra Krabbendijke Frank en Ashley Efj Correspondentieadres: Familie Van Langevelde Postbus 11 4413 ZG Krabbendijke Zaterdag 19 december vindt om 11.30 uur in de R.K. Parochiekerk Maria Magdalenakerk, Singelstraat 2 te Goes de afscheidsdienst plaats. Aansluitend zullen wij in het crematorium van Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 om 13.30 in een kort samenzijn herinneringen aan Leen met u delen. Gelegenheid tot persoonlijk condoleren na de dienst in de koffiekamer van het crematorium. Een ieder die zich met hem verbonden voelt en bij zijn afscheid wil zijn is van harte welkom. donderdag 17 december 2015 15 Je was mijn eerste en mijn beste vriend. Gijs Wat bij elkaar hoort, zal bij elkaar komen. We nemen afscheid van mijn broer, zwager en oom, Margriet, kinderen en kleinkinderen. We zijn er nu ook voor jullie. Ko t en Hanny Jarno We staan niet altijd stil Bij het woordje samen Maar het is een groot gemis Als samen uit je leven is. Met veel liefde en dankbaarheid hebben we afscheid genomen van onze zorgzame grote broer Wilma Romar, van Langevelde Loes van Langevelde Hanny van Langevelde, de Wee Neven en nichten Onze dierbare, markante vriend is na een vriendschap van meer dan 40 jaar heen gegaan Jan en Marchien Karen en Ropp, Bobbie, Devi", Texx Birgit en Peter, Kjell, Finn Sven en Linda, Sara en Kane, Levi kV ui, Jouw stem klinkt niet meer in ons midden. Toch spreek je zeker nog in onze harten. Met veel verdriet en veel te vroeg en veel te snel hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde zwager en oom Leen, je was voor ons altijd volledig jezelf. Een Zeeuw met een bijzondere en mooie stijl van humor. We zullen jouw attente en markante aanwezigheid heel erg missen. Yerseke: Zaltbommel: Goes: Oss: Kapelle: Heukelom: Goes: Eindhoven: Oosterhout: 's Heer Arendskerke: Joop en Ria Oostrom - Everaers Jan en Lia f Oostrom - Renirie Cok en Wil Oostrom - Renirie Jacques en Annie Oostrom - van Loon Rob en Nel Oostrom - v.Beveren Ton en Anita Oostrom - Doevedans George en Eline t Oostrom - Ganseman Frans en Heieen Oostrom - Lemmens Harrie en Ina Oostrom - Visscher Rudy en Marlies Oostrom - Hopmans En neven, nichten en achterneefjes en achternichtjes 1 7 december 2014 1 7 december 2015 Het gemis zal altijd blijven De lege plek, hetdoetzo'n pijn In gedachte en in mijn hart, Zal je altijd bij mij zijn. 'UZZD Overtoom Groen Uitvaart Zorgcentrum Zeeland telefoon (0118) 413 417 www.uzzl.nl WIJ ZIJN ER OM U TE HELPEN De mensen van Overtoom Groen weten door hun jarenlange er varing dat een uitvaart omringd moet zijn met zorg en respect. Vandaar dat wij aandacht hebben voor de kleinste details, en vooral ook de tijd nemen om de familie zoveel mogelijk regel werk uit handen te nemen. Zodat emoties alle ruimte krijgen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 75