Üi/arlailai) Familieberichten 14 donderdag 17 december 2015 Aloysius Laurentius de Jonge Henny van der Meer-Schout Theodorus Josephus Sluijs Nies Hardenberg-Salm f We blijven in leegte achter We zouden nog zo graag willen praten en lachen en de dingen van de dag doornemen. De tijd van zorgen en waken is voorbij elke dag vanaf nu alleen nog herinneringen aan een in-gelukkig samen zijn Na een mooi en liefdevol leven is na een ziekbed van enkele dagen rustig ingeslapen onze lieve ma en oma Johanna Maria van Helsland-Maas r? i' A Annie sinds april 2005 weduwe van Josephus Johannes van Helsland Hontenisse, Middelburg, 23 januari 1928 11 december 2015 Marjan en Alex Yvonne en Hans Harry en Netty Edwin en Anne-Mieke Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres r 7PB Hof ter Veste 20 4333 HE Middelburg De afscheidsceremonie heeft in besloten kring plaatsgevonden. V - Louis - Theo Lena van den Berge-Kloosterman Leny van den Berge-Kloosterman Met droefheid delen wij u mede dat op Zijn tijd de Heere van ons heeft weggenomen onze lieve zus, schoonzus en tante sinds 4 juli 1997 weduwe van J.P. Hardenberg in de leeftijd van 92 jaar. 's-Gravenpolder: Den Haag: Tanilba Bay Australië 's-Gravenpolder: Yerseke: 's-Gravenpolder: Yerseke: A. Weststrate-Salm (in herinnering) J.C. Weststl'ate (in herinnering) J. Salm (in herinnering) A.C. Salm-Weller A. Salm W.E. Salm-Oom N. Weststrate-Salm J. A. Weststrate (in herinnering) M. Salm (in herinnering) J. Salm-Pekaar M. Hoogesteger-Salm J. Hoogesteger (in herinnering) J. van Hoepen-Salm A.L.M. van Hoepen Neven en nichten Yerseke. 15 december 2015 Zorgcentrum Ter Weel Correspondentieadres: Jolstraat 25a 4401 JC Yerseke De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op vrijdag 18 december om 13.30 uur in de kerk van de Vrije Evangelische Gemeente, Noordelijke Achterweg 67 te Wemeldinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd kerkgebouw. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Weel locatie Moerzicht te Yerseke voor de liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. K 31 a L f Met veel verdriet en met pijn in ons hart hebben wij geheel onverwacht en veel te vroeg afscheid moeten nemen van mijn geliefde zoon, onze lieve broer, oom en oudoom Oudelande, 1 april 1964 f Heinkenszand, 15 december 2015 Heinkenszand: Emma de Jonge-Koens Zevenbergschenhoek: Bert de Jonge Goes: Maya de Jonge Danny en Cindy, Giovanni, Marciano Martijn en Dana, Jesse, Djowie, Riley Johnny en Thirza Chantal en Mark, Brian Eindhoven: Frank de Jonge Spoorwegje 11, 4451 RH Heinkenszand. De afscheidsbijeenkomst zal in besloten kring plaatsvinden. - Enige en algemene kennisgeving - De wil was er nog, maar de kracht ontbrak. Toch nog onverwacht is overleden onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder in de leeftijd van 97 jaar. Koudekerke: Ria en Henk Kloosterman-van der Meer Marco en Marion Mayke, Imme Corry en Bauke Hofman-van der Meer Arthur en Mireille Eloy en Joël Dion Correspondentieadres Evertsenstraat 17 4371 BD Koudekerke Naar de wens van de overledene heeft de crematieplechtigheid in familiekring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van W.O.Z. Ter Reede en Weyevliet, woning 2, voor de goede zorg. Verdrietig geven wij kennis dat plotseling is overleden onze lieve pa, opa en trotse overgrootvader echtgenoot van Maatje Theuns f 22 juni 2014 7 augustus 1929 f 15 december 2015 Zierikzee, Lian Erik en Mariëlle Colijnsplaat, Riny kleinkinderen en achterkleinkind Zierikzee, Borrendamme 110 Correspondentieadres: Krabstraat 21 4301 ZB Zierikzee Zaterdag 19 december nemen we om 10.00 uur afscheid tijdens een samenkomst in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Mijn genade is u genoeg Verdrietig, maar met dankbaarheid voor alle liefde, zorg en aandacht die wij van haar mochten ontvangen geven wij u kennis dat door de Here is thuisgehaald mijn geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, oma en overoma - Leny - in de leeftijd van 87 jaar. Kruiningen: Biezelinge: Krabbendijke: Bergen op Zoom: Kapelle: Kruiningen: Yerseke: Kruiningen: M. van den Berge Rinus en Hanneke van den Berge-Meijer Martin en Jessica, Anouk, Niek Jolanda en Mark, Max Gerard en Addy van den Berge-van Gilst Anneke en Arjen, Femke, Luca Mark Cor en Anja van den Berge-de Zwart Jurjen en Suzan, Jesse, Finn Rens en Lieke Niels en Puck Wouter en Ellen Lotte Tiny en Jan Allewijn-van den Berge Marcel Corinda Ad en Ria van den Berge-Paauwe Leonie en Jeroen Rick en Sharon Sjaak en Marjolijn van den Berge-de Jonge Joska Marc en Elly van den Berge-Fonteine Ninke en Joël Eelco Lisanne en Marleen 15 december 2015 Pasteurstraat 21 4416 EB Kruiningen De dankdienst voor haar leven, geleid door ds. W. Quak, wordt zaterdag 19 december om 10.30 uur gehouden in de Johanneskerk, Burg. Elenbaasstraat 4 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. In gebouw Rond-Inn, Hoofdstraat 77A is er gelegenheid tot samenzijn. Liever geen bezoek aan huis. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Allévo voor de goede verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Op 15-12-2015 is overleden onze zus Lena Kloosterman Echtgenote van M. van den Berge Uit allernaam: Ko Kloosterman t Koos Kloosterman - Kole t Leijn Polderman - Kloosterman Joost Polderman f Philip Kloosterman Marie Bom - Kloostermanf Leen Bom t Neven en Nichten Veilig in Jezus armen Verdrietig zijn we door het overlijden van onze lieve schoonzuster en tante, C. van den Berge (in herinnering) E. van den Berge-Dingemanse (in herinnering) W. Dijke- van den Berge in herinnering) P. Dijke (in herinnering) A. van den Berge (in herinnering) M. van den Berge-Kunst M. van den Berge J. van den Berge-Jille Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 74