■g (H Ulensen inq.nl Familieberichten üyarlailarj V John Jansen kijk ook op Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen onze lieve, zorgzame ma, oma, zus en schoonzus Pharaïlda Alphonsina Verbist sinds 1-2-2011 weduwe van Andreas Franciscus van Denderen Stoppeldijk, 27-6-1928 t Hulst, 15-12-2015 Monster Adri en Marlies van Denderen-van Damme Sanne en Richard - Evi Koen HulstMonique en Ger de Bruijn-van Denderen Joost en Gwen Simone en Luud HulstJos en Petra van Denderen-van Waterschoot Jasmine Sophie Familie Verbist Familie van Denderen Correspondentieadres: Steenstraat 29 4561 AR Hulst De uitvaartdienst zal plaatsvinden op zaterdag 19 december om 10.30 uur in de St. Willibrordusbasiliek, Steenstraat 2 te Hulst, waar na afloop gelegenheid is om de familie te condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Afscheid nemen van haar is mogelijk vrijdag 18 december van 19.00 - 19.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. Onze dank gaat uit naar Jenny, haar steun en toeverlaat, en naar de medewerkers van de Thuiszorg voor alle zorg en aandacht. Catharina Maria Boussen Marie We blijven in leegte achter We zouden nog zo graag willen praten en lachen en de dingen van de dag doornemen. De tijd van zorgen en waken is voorbij elke dag vanaf nu alleen nog herinneringen aan een in-gelukkig samen zijn Na een mooi en liefdevol leven is na een ziekbed van enkele dagen rustig ingeslapen onze lieve ma en oma Johanna Maria van Helsland-Maas Annie sinds april 2005 weduwe van Josephus Johannes van Helsland Hontenisse, 23 januari 1928 Middelburg, 11 december 2015 BBËHi Marjan en Alex Yvonne en Hans Harry en Netty Edwin en Anne-Mieke Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres Hof ter Veste 20 4333 HE Middelburg De afscheidsceremonie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Pieternella Johanna Adriaanse Je moeder blijft je moeder Zo eigen en vertrouwd Je wilt haar niet graag missen Omdat je van haar houdt Maar eens komt de dag Dat je haar moet laten gaan Je verstand zegt dat het goed is Maar in je ogen blinkt een traan Bedroefd maar met fijne herinneringen, geven wij u kennis dat, na een leven van werken, zorg en toewijding voor haar gezin, is overleden onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Helena Peeters-Raas weduwe van Piet Peeters f 2000 in de leeftijd van 90 jaar. 's-Heerenhoek: Marianne en Ton Maaike - Hugo Frans Fenne, Tijn Krista - Nick Mats Rob - Rosanne 's-Heerenhoek: Kees Wij bedanken Jacqueline, Suus, Hanneke en de medewerkers van Theresiahof voor de goede zorgen. 16 december 2015 Correspondentieadres: Kapelaan Koningstraat 6,4453 BK 's-Heerenhoek. De uitvaartdienst wordt gehouden zaterdag 19 december om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de R.K. Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in de 'Jeugdhoeve' gelegenheid tot condoleren. In liefdevolle herinnering Nellie Braamse Willy Baecke Ook al is het een tijd geleden. Wij zijn je niet vergeten. De lege plaats die blijft. Deze dag blijft voor ons grauw en kil. Want waar je was is het nu stil. Georgette, Monique Chantal, Eddie Jasmijn, Feline, Lotte 17-12-2003 17-12-2015 Lieve Annelies We herinneren je en omhelzen de mooie momenten die we samen deelden Papa en mama Patrick, Jacqueline, Isabelle en Joost donderdag 17 december 2015 19 Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij op de leeftijd van 98 jaar afscheid moeten nemen van weduwe van Maurice Gruson SintJansteen, 28 december 1916 Aardenburg, 15 december 2015 Oostburg: Bonnyen Ineke Nils en Marjolein, Kylesha Jens en Lonneke, Eline Terneuzen: RudyenRia Jurgen en Anneke, Nico, 9? Martin en Petra, Maurice, Elisa Hilversum: Claudine en Nic Ester en Ramon, ingmar, Veerle Astrid en Bas, Fabian, Rana, Inez Jeroen en Wendy Didam: Jeanine en Jan Nancy Thijs en Cindy, Sieme, Pheline Correspondentieadres: Acaciastraat 1,4537 XP Terneuzen De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 19 december om 10.00 uur in de Sint Eligiuskerk, Eligiusplein 17, 4501 CS Oostburg. Hierna begeleiden we ma naar de begraafplaats in de Oudestad te Oostburg. Voorafgaand aan de dienst bent u in de gelegenheid de familie te condoleren van 9.30 tot 9.55 uur in voornoemde kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Nooit klagend, nooit vragend, je lasten in stilte dragend, jouw handen hebben voor ons gewerkt jouw hart heeft voor ons geklopt. Jouw ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit, je hebt het verdiend. In haar slaap is rustig overleden onze lieve, zorgzame moeder, oma, overgrootoma en over-overgrootoma sinds 27 april 1993 weduwe van Abraham Johannes Schrijver in de leeftijd van 90 jaar. Lennie en Kees Addie en Freddy Els en Ko Jopie en Leo Bram en Wilma Kleinkinderen Achterkleinkinderen Achter-achterkleinkinderen IJzendijke, 13 december 2015 Correspondentieadres: Lange Kerkstraat 76 4531 CK Terneuzen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van ZorgSaam Thuis voor de liefdevolle verzorging. 1 7 december 2014 1 7 december 2015 Het gemis zal altijd blijven De lege plek, hetdoetzo'n pijn In gedachte en in mijn hart, Zal je altijd bij mij zijn. 17-12-2004 17-12-2015 h it. Jfc

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 52