Vakantie aan de Moezel in Trier JÉÜfc 2 dagen Qbic Hotel WTC Amsterdam Qbic Hotel Luxe Wellness in Trier 1 nacht gratis! VC219- Boek nu de beste prijs en geniet van bruisend Amsterdam Adviesprijs €79,-p.p. LEZERSPRIJS vanaf 31,- p.p.* WTC Amsterdam Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen slechts LEZERSPRIJS slechts 219,- p.p.* Boek nu deze lezersreis Aïf pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen donderdag 17 december 2015 De genoemde prijs is incl. toeristenbelasting en geldt per per soon o.b.v. 2 personen per kamer en o.b.v. beschikbaarheid. Losstaande bedden zijn niet beschikbaar. Het arrangement is geldig t/m februari 2016, non-refundable en niet annuleer- baar. Voor vrijdag- en zaterdagnacht geldt in december een toeslag van 6,- p.p.p.n., in januari van 4,- p.p.p.n. en in februari van 2,- p.p.p.n. Er geldt een extra toeslag van 6,- p.p.p.n. vanaf 31 januari, enkel op 13 februari een extra toeslag van 21,-. In Qbic genietje van de stad en de perfecte nachtrust in een Hastens of Eastborn bed. Basis luxe in een mooi design, douchen onder een regendouche en overal gratis WIFI. Dit alles voor een topprijs! Kwaliteit, comfort en efficiëntie zijn de basis van Qbic. Qbic Hotei biedt de perfecte uitvalsbasis voor een bezoek aan onze prachtige hoofdstad. Struinen door de Jordaan of 'Negen Straatjes', een bezoek aan een van de 50 topmusea, genieten van de win terse sfeer en oneindig shoppen. Pak een boot door de grachten of wandel langs de grachtengordel. Kortom; voor iederwatwils! Qbic Hotel heeft een top aanbieding deze winter. De kamers zijn vernieuwd en fris van design voor de perfecte nachtrust. In de kamer staatde 'Cubi' centraal. Een ku busvormig modern meubel ingericht met een luxe Hastens of Eastborn bed, een bureau, LED tv, kluis, hippe badkamer met regendouche en gratis wifi. Centraal gelegen, 50 meter van station Amsterdam Zuid en op 100 meter van de tramhalte naar het hartvan het centrum. Binnen 15 minuten sta je op het Leidse- plein. Het Rijksmuseum bereik je binnen 10 minuten met het openbaar vervoer. Deze eigentijdse accommodatie combi neert kwaliteit, comfort met efficiëntie. In de ochtend verzorgen wij een lekker ontbijt. Voorvragen kun je terecht bij onze service managers. Zij staan 24/7 voor je klaar! Lezersarrangement Gratis upgrade naar een Basic kamer Ontbijtbuffet voor 2 personen Fruit en water bij aankomst Gratis piccolo wijn Gratis koffie/thee gedurende verblijf Gratis Wi-Fi Meer informatie en/of boeken: Ga naar de webwinkel waar u direct online uw reservering kunt maken. Voor reserveringen zijn wij telefonisch bereikbaar op 043 3211111. Of kijk op www.qbichotels.com en vul de kortings code WEGENER in bij uw boeking. Trier, de oudste stad van Duitsland is ieder seizoen een bezoek meer dan waard! De majestueuze Dom, de wereldberoemde Porta Nigra en de restanten van de Kaiserthermen zijn enkele voorbeelden waarom de stad tot Werelderfgoed behoort. Tevens biedt de stad mooie winkels, gezellige pleinen met terrassen en verborgen steegjes. Ook een bezoek aan het nabijgelegen pittoreske Echternach (L) behoort tot de mogelijkheden. Nells Park Hotel**** Nells Park Hotel**** is een uitstekend familiehotel en ligt midden in het Nells Park in Trier. U verblijft in smaakvol inge richte kamers in 'Landhaus-Stil' en bij mooi weer kunt u heerlijk genieten van het schit terende parkterras. Voor uw ontspanning staat 700 m2 wellness oase tot uw be schikking met o.a. 3 verschillende sauna's, groot dakterras en fitnesscenter. Het his torische centrum van Trier is slecht op 2,5 km afstand van het hotel. Lezersaanbieding 4 overnachtingen in een 2-persoonskamer 3 x zeer uitgebreid ontbijtbuffet welkomstdrankje lxwelkomst3-gangendiner 4' nacht inclusief ontbijtbuffet gratis! gratis gebruik 700 m2 wellness oase gebruikvan badjas en handdoeken gratis wifi Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of bel met Hotels in Duitsland.com 040 - 232 61 17, of e-mail naar info@futuretravel.nl o.v.v. lezersaanbiedinging Trier. FUTURE TRAVEL HOTELS DELUXE Kortingen Toeslagen: Max. 1 kind op de kamer van de ouders (0-5 gratis, 6-11 109,50, 12-16 jaar 153,50). Toeslag 1-persoonskamer 120,00 p.p. per verblijf. Parkeren 5,00 per dag. Geldig aankomst dagelijks tot 30.06.16 op basis van beschikbaar heid en eigen vervoer, feestdagen uitgezonderd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 14