Dagbladbezorger MOEZELREGIO €49 Kerstcadeaubon Gezocht NU WEG» 10 naar een bijbaan? De feestdagen staan voor de deur, het jaar loopt op zijn eind, maak dan een nieuw begin in 2016!? In januari starten er nieuwe cursussen Muziek op Schoot, Liefde voor Muziek en Muziek Spelenderwijs voor de jonge kinderen. Voor (bijna) alle leeftijden bieden we instrumentale- en zanglessen. De keus is zo groot dat we het ons voor kunnen stellen dat je eerst eens een paar keer wilt proberen. Schrijf je dan in voor 3 proeflessen! OPZOEK 2 nachten inclusief ontbijt en 1 x 3-gangendiner Slechts "mun »w Normale prijs €119 Nu €49,- per persoon exc&tdieft... SPECIAAL VOOR LEZERS ter waarde van maar liefst KERST2015 Bij iedere boeking een Gratis ©xoqI sieraad Boek nu deze lezersreis "Vël3 pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen woensdag 16 december 2015 Onze docenten hebben allemaal een afgeronde conservatoriumopleiding in hun vakgebied! Voor informatie: Telefoon 088 470 00 00 info@zeeuwsemuziekschool.nl Zeeuwse www.zeeuwsemuziekschool.nl Muziekschool WGGGNGR Media De PZC is op zoek naar dagbladbezorgers*die 's ochtends voor 07.00 uur de krant willen bezorgen in o.a.: Wemeldinge, Kapelle en Goes. Wat staat er tegenover? Een prima vergoeding Gratis de PZC, AD, Trouw of de Volkskrant lezen Uitstekend te combineren met andere bezigheden Ga naar www.bezorgers.nl voor meer informatie Direct aanmelden? www.bezorgers.nl *min. leeftijd 15 jaar Meer bereiken. Met Wegener Geniet van deze topaanbieding en verblijf in Hotel Moselblick, direct aan de oevers van de Moezel of in de 400jaar oude watermolen Hotel Lochmühle direct tussen de wijnvelden aan de Ahr. Hotel Lochmühle in Mayschoss Traditie en een authentieke sfeer verwelkomen je in Hotel Lochmühle in Mayschoss. Deze 400 jaar oude watermolen ligt midden tussen de wijngaarden aan de Ahr en werd in de 20ste eeuw heringericht als een hotel. Het hotel beschikt over een rustiek restaurant, een bar, een gezellige Stube met open haard, 3 liften, gratis parking en fiets- en motorstalling. Het gebruik van het zwembad is voor hotelgasten geheel gratis. U begint hier de dag met een ontbijt met verse streekproducten en geniet in de avond van een uitgebreid 3-gangendiner of een koud/warm buffet. Het hotel staat bekend om de goede keuken en de gastvrije bediening. Hotel Moselblick in Winningen Hotel Moselblick is een elegant en comfortabel hotel, direct gelegen aan de oevers van de Moezel. Iedere ochtend staat er een vers ontbijt vooruklaareninde avond kunt u genieten van een heerlijk3-gangendiner met regionale en internationale gerechten. Vlakbij het hotel bevindt zich een aanlegplaats waar je de boot kunt nemen naar ook wel de 'Parel aan de Moezel' genoemd, het romantische wijnstadje Cochem! In Cochemkunjejeheerlijkvermaken.jekunterstruinen door de steegjes, proeven van wijn en natuurlijk het wereldberoemde Reichsburg bezoeken. Of neem de stoeltjeslift naar Pinner Kreuz, het mooiste uitkijkpunt van Cochem! Kinderkorting bij 2 volbetalende personen op de kamer: max. 2 kinderen tot en met 14 jaar GRATIS op basis van logies en ontbijt, het diner kunt u voor de kinderen van de kaart bestellen en ter plaatse voldoen. Boekingskosten l-malig€ 15 per boeking. Meer informatie en/of boeken Ga naar de webwinkel of www.nuwegexclusief.nl waar u direct online uw reservering kunt maken. Voorvragen zijn wij per e-mail bereikbaar via info@nuwegexclusief.nl Geldig voor alle aanbiedingen op nuwegexclusief.nl n te wisselen tot en met 15 januari 2015 Tijdens het boekingsproces toetst u bij actiecode de volgende code in: De 25 wordt dan automatisch verrekend. Per boeking kan max. 1 cadeaubon worden gebruikt N J,

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 76