v# .^fl y JA b Üyarlsilsf] Familieberichten O IHensenlinq.nl LUI Jïïiiff] 14 woensdag 16 december 2015 Klaas Sinke en Janny Sinke-Hoogstrate s* de heer Jan Dingeman de Korte Marinus Johannes Ossewaarde Cornelis Pieter Pols Wij feliciteren onze (schoonouders, grootouders en overgrootouders met hun 6o-jarig huwelijk. Anton Marianne, Marja Lex, JanKees Marleen, Annemieke Kees. Bart Fonny, Marilte Bart, Jochem Carolein, Timo Marloes, Samantha Jaimy, Klaas Frederique, Gideon, Kimberly Thijmen, Janna, Femke, Marije, Jelmer. Marit, Bastiaan, Jan en Julan. #- ISt .N Anna Maria Haartsen-Herman Rectificatie Bedroefd geven wij u kennis, dat na een voltooid leven is overleden onze geliefde broer en zwager in de leeftijd van bijna 90 jaar. J.W. de Korte (in liefdevolle herinnering) Zierikzee, M. van der Maas-de Korte C. J. van der Maas (in liefdevolle herinnering) Woerden, L. de Korte-Lindhout W.M. de Korte (in liefdevolle herinnering) Bruinisse, M. Beije-de Korte RF. Beije (in liefdevolle herinnering) Yerseke, H. Eckhardt-Padmos A.J. Eckhardt (in liefdevolle herinnering) C. Padmos (in liefdevolle herinnering) L. Padmos-Haeck (in liefdevolle herinnering) Nichten en Neven Dirksland, 10 december 2015 Gezina Louwerse-Boscn Maria Menheere-Bolier Jt Bedroefd, maar met fijne herinneringen, geven wij u kennis dat, na een leven van werken, zorg en toewijding voor zijn gezin, is overleden mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Rinus Wolphaartsdijk, 20 januari 1925 f Goes, 12 december 2015 Scharendijke: S.M. Ossewaarde-Zorge Renesse: Piet en Gea Ossewaarde-van Burg Ringo en Roslmee Lindsey en Arjan Scharendijke: Leny Ossewaarde Kamillestraat 5 4322 BX Scharendijke Vrijdag 18 december is er om 14.00 uur een samenkomst in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Wij willen alle medewerkenden van Buurtzorg Midden-Schouwen dankzeggen voor hun zorg en aandacht. De wind, die fluistert zacht je naam, wie luistert kan het horen 'DeZceuwsche Bockhandel Cor" Dreischor 3 augustus 1931 t Rotterdam 11 december 2015 Wij nodigen u uit om afscheid te nemen van Cor op donderdag 17 december 2015 van 19.30 - 20.30 uur in het M.F.C, De Huijbertstraat 35, 4301 LB te Zierikzee. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Hans en Suzan Ernst, Carolien en Bram Plonie Correspondentieadres: E.J.V. Pols Lange Haven 110B 3111 CJ Schiedam Na een korte, heftige periode van ziek zijn, is overleden de vrouw van onze teamleidster en medewerkster van Emergis, Dini Welleman We wensen Evelien en haar gezin veel sterkte in deze moeilijke periode. Namens collega's en cliënten van Emergis kijk ook op at. P Rust zacht lieve moeder, oma en overgroot oma. Voor altijd in ons hart en in onze gedachten. We zullen je missen. Heieen en Joop Hamelink-Haartsen Menno en Simone Caz Remco en Rachelle Timo en Lars Arnoud en Gerdien Mace "Here, Gij doorgrondt en kent mij. Psalm 139 Een dag na haar 95e verjaardag laten wij verdrietig weten dat vredig is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Jacobus Paulus Louwerse Hardenberg j~ Middelburg 1 3 december 1920 14 december 2015 Middelburg: Jan en Marijke Koen en tianne Anne, Edwin en Daniël Eva en Tim Rosa Goirle: Gerda en Niek Susan en Hilbert Marloes en Wouter Karlijn Correspondentieadres: Kastanjelaan 23, 4334 CD Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 17 december van 19.00 tot 19.30 uur in Hof 'tSeijs, Griffioenstraat 46, kamer 1 8 te Middelburg. De rouwdienst wordt gehouden zaterdag 19 december om 1 1.00 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoléanceruimte van de begraafplaats. Wij willen het personeel en vrijwilligers van Hof 't Seijs bedanken voor de goede en liefdevolle zorg. 7 januari 1921 Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve moeder, schoonmoeder en onze altijd belangstellende oma weduwe van Johannis Willem Menheere 14 december 2015 Wij zijn dankbaar voor de tijd en liefde die zij met ons heeft gedeeld en wat zij voor ons en anderen heeft betekend. Wilma en Bob Niek en Fleur Anneloes en Preshaan Correspondentieadres: W. Ruland-Menheere Nieuwe Rielseweg 12 5051 PD Goirle De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 18 december om 10:30 uur in Zorgcentrum Nieuw- Sandenburgh, Sandenburghlaan 2 in Veere. De begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 11:45 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Noordweg in Oostkapelle. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in 'Villa Magnolia', Oude Domburgseweg 20 in Oostkapelle. Wij bedanken alle medewerkers van Zorgcentrum Nieuw-Sandenburgh voor de liefdevolle zorg en aandacht.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 68