Punt voor Kennisgeving kavelbesluiten Borssele III, IVenV is optimisme over de tweede seizoenshelft ZEELAND 13 ge trainer, Victor Vermue, de coaching op me wilde nemen. Dat wilde ik wel." De rollen waren als volgt ver deeld: Karadzic verzorgde de trai ningen en focuste zich op het be ter maken van spelers, terwijl Ver mue zich op het teambuildings proces stortte. Inmiddels heeft Ka radzic het volledige takenpakket op zich genomen, nadat hij en Ver mue dat anderhalfjaar samen had den gedaan. „De jongens baalden wel van het vertrek van Victor, hij was altijd heel betrokken", zegt Karadzic. „Nu moeten ze het dus met mij doen", knipoogt hij. Het seizoen van de hoogst spe lende Zeeuwse basketbalploeg ver loopt nog niet van harte. BC Vlis- singen staat na tien wedstrijden één na laatste met vier punten. Ruim twee maanden geleden ze gevierden de Walchenaren voor het laatst. „De ranglijst van nu is natuurlijk niet hoe ik die het lief ste zie", zegt Karadzic. „Maar ik heb er alle vertrouwen in dat we snel de weg naar boven inslaan." „Sinds vorig jaar staat er een nieuw team", vervolgt de oefen- meester. „We hadden de lat dit seizoen hoger gelegd dan de plek die we nu innemen. Vooral omdat we meer op elkaar zijn inge speeld." Dat dat niet gelukt is, is vol gens Karadzic te wijten aan de di verse blessures bij zijn spelers. „Veel jongens kunnen niet de vol le honderd procent geven. Dan kan je zo'n pot net verliezen, ter wijl je niet de mindere bent." Dat beaamt ook Steenbeek. „Er waren dit seizoen vier wedstrij den waarin we net aan het kortste eind trokken", herinnert de Mid delburger zich. „Als we die na de winterstop allemaal winnen, heb ben we al acht punten meer. Ik weet zeker dat dat kan. We zijn de laatste weken goed aan het trai nen, het tempo is opgevoerd." Afgelopen zaterdag drukte zich dat ook in de score uit. BC Vlissin- gen verloor in eigen huis maar nipt van nummer twee Red Stars: 71-76. „We speelden erg constant. Dat geeft vertrouwen voor de ko mende duels", sluit Karadzic af Kees den Boer heeft na lang kwak kelen het juiste gevoel te pakken. Hij won opnieuw voor Jacobs Mannenmode, de equipe uit Kwa- dendamme. Ook Joop de Fouw boekte een overwinning, maar Martin Sturm en Rob Jacobs verlo ren. Het wereldbekertoernooi in de Egyptische badplaats Hurghada zit er voor Sylvia Eckel en Ronald van Geyt, beiden afkomstig uit Hansweert, al op. Eckel verloor twee keer, Van Geyt zegevierde in één van zijn twee partijen. Van vrijdag 18 december 2015 tot en met donderdag 28 januari 2016 liggen de ontwerpbesluiten ter inzage voor de kavels III, IV en V (innovatiekavel) in het windenergiegebied Borssele op meer dan 22 kilometer uit de kust. Iedereen kan reageren op de ontwerpbesluiten met een zienswijze. WOENSDAG 16 DECEMBER 2015 24e al hoofdtrainer j,an^ndeK heeft er geen problemen met dat de coach jonger is dan hij. foto Ruben Oreel door Joop van den Oudenhoven SPRUNDEL. BV De Zwaan en Jacobs Mannenmode, twee drie bandenteams die in de vierde dvi- sie aansluiting zoeken bij de kop groep, speelden gelijk tegen el kaar. Hierdoor bleef de status quo op de ranglijst gehandhaafd en be zet Jacobs nog steeds de zesde plaats. BV De Zwaan-Jacobs Mannenmode 1 4-4: Toon Nouws-Martin Sturm 30-23, 58; Ben Stadhouders-Kees den Boer 11 -25, 53; llhan Tufekci-Joop de Fouw 17-25, 46; Henk Leijten-Rob Ja cobs 20-17, 40. Sylvia Eckel-Dustin Jaeschke (Dui) 12-30, 39; Sylvia Eckel-lhab Messery (Egy) 12-30, 23; Ronald van Geyt-Akif Guvenmez (Tur) 30-26, 36; Ronald van Geyt-Kostas Papakonstantinou (Gri) 17-30, 22. In het Energieakkoord voor duurzame groei dat op 6 september 2013 is gesloten tussen werkgevers, werknemers, natuur- en milieu organisaties, energiebedrijven, decentrale overheden, het Rijk en vele andere organisaties, is afgesproken dat het Rijk via een gefaseerd tenderproces subsidie beschikbaar stelt voor in totaal 3.450 MW windenergie op zee in de periode 2015 - 2019. De Wet windenergie op zee maakt het mogelijk dat de ministers van Economische Zaken en van Infrastructuur en Milieu voor elk windpark een kavelbesluit nemen. In een kavelbesluit wordt bepaald waar en onder welke voorwaarden een windpark gebouwd en geëxploiteerd mag worden. De onderhavige kavels liggen meer dan 22 kilometer uit de kust tegen de grens met België en de daar gerealiseerde en geplande windparken. Noordzee 's Belgische Windparken Aangewezen windgebted Borsel Ie Om dit project mogelijk te maken moeten kavelbesluiten worden vastgesteld door de ministers van Economische Zaken en van Infrastructuur en Milieu. Het gaat om de volgende besluiten: - ontwerp kavelbesluit III windenergiegebied Borssele; - ontwerp kavelbesluit IV windenergiegebied Borssele; - ontwerpkavelbesluit V windenergiegebied Borssele. Ten slotte is voor de ontwerp kavelbesluiten een milieueffect- rapport (MER) opgesteld om de gevolgen voor het milieu in beeld te brengen. U kunt nu reageren op de ontwerpkavelbesluiten en de onderliggende stukken, waaronder het MER. Waar kunt u de stukken inzien? U kunt van vrijdag 18 december 2015 tot en met donderdag 28 januari 2016 de ontwerpbesluiten, het MER of de onderliggende stukken inzien opwww.bureau-energieprojecten.nl en tijdens reguliere openingstijden (op papier) op de volgende locatie: - Rijkswaterstaat Zee en Delta, locatie Middelburg, Poelendaele- singel 18, 4335 IA Middelburg, T (0118) 62 20 00. Bij Rijkspanden kunt u op vertoon van uw legitimatiebewijs de stukken inzien. U kunt uw mening geven In uw zienswijze kunt u ingaan op de ontwerpbesluiten, het MER en de andere onderliggende stukken. U kunt hierbij denken aan: - Staan er naar uw mening onjuistheden in de ontwerpbesluiten en het MER? - Zijn er zaken en/of belangen over het hoofd gezien? - Wordt u geraakt in uw belang? Zo ja, kunt u dat toelichten? We stellen het op prijs als u aangeeft op welke delen van de ontwerpkavelbesluiten, het MER of de onderliggende stukken u reageert en u uw zienswijze onderbouwt met argumenten. Het is goed om te weten dat alleen een belanghebbende die op het ontwerp van een besluit een zienswijze heeft ingebracht, later tegen dat besluit beroep kan instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Hoe kunt u reageren? U kunt van vrijdag 18 december 2015 tot en met donderdag 28 januari 2016 reageren. Wij ontvangen uw zienswijzen bij voor keur digitaal. Datkanviawww.bureau-energieprojecten.nl onder kavels Borssele III, IV en V. U kunt niet reageren via e-mail. Per post kan ook: Bureau Energieprojecten, Inspraakpunt Kavels Borssele III, IV en V, Postbus 248, 2250 AE Voorschoten. Uw brief kan alleen als zienswijze in behandeling genomen worden als u ondertekent met uw naam en adres. Dit geldt ook voor eventuele medeondertekenaars. Wilt u uw zienswijze mondeling geven? Dat kan via Bureau Energieprojecten op werkdagen van 9.00 uur tot 12.00 uur, T (070) 379 89 79. Wat gebeurt hierna? Bureau Energieprojecten bundelt alle zienswijzen en reacties. Zo snel mogelijk na afloop van de inspraaktermijn kunt u deze downloaden via www.bureau-energieprojecten.nl. De ziens wijzen en reacties worden betrokken bij de definitieve besluiten. In een Nota van Antwoord wordt opgenomen of en op welke wijze de zienswijzen en reacties in de definitieve besluiten zijn verwerkt. De besluiten zullen ter inzage worden gelegd. Hierop staat beroep open. Dit wordt te zijner tijd aangekondigd in onder andere de Staatscourant, huis-aan-huisbladen en op www.bureau-energieprojecten.nl. Meer informatie Uitgebreide informatie vindt u op www.bureau-energieprojecten.nl Heeft u na het bezoeken van de website nog vragen? Dan kunt u bellen met Bureau Energieprojecten, T (070) 379 89 79.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 44