Oi/sfJaiJau Familieberichten 14 vrijdag 11 december 2015 kükookop fllensenlinq.nl Sici Remijn - Brandenburg Jannetje Reijnoudt-Jasperse Jan Meijers cX Jan Meijers Jan Meijers Wij ontvingen het verdrietige bericht van het overlijden van onze lieve schoonzus Truus Philips echtgenote van Jaap Grootjans Zwagers en schoonzussen familie Grootjans Wilhelminadorp, 9 december 2015 Willem van der Most Op 93 jarige leeftijd is overleden onze lieve, sterke moeder, groot- en overgrootmoeder weduwe van Jan Remijn 24 juni 1922 9 december 2015 Jet en Johan Tiest Job en Frouwke Hein en Kim Christl en Jan Marijn en Elouise, Jonah, Julia Jeroen en Maritta, Levi Eric en Anita Wout en Shannen Manon en Jason Ronald en Majorie-Gracia Rutger en Mutsumi Ik bedank een ieder van wie ik liefde en vriendschap heb ontvangen - Sid Correspondentieadres: Slotstraat31,4435AM Baarland. De uitvaartdienst wordt gehouden maandag 14 december om 10.30 uur in de H. Bonifaciuskerk te Kwadendamme. Aansluitend is er in dorpshuis 'De Burcht' gelegenheid tot condoleren. De crematieplechtigheid zal in besloten kling plaatsvinden. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Wij zijn geschokt door het overlijden van de vader van onze leerling Tara en oud-leerling Mirdin. De heer W.J. van der Most Wij leven erg met Tara mee en zullen haar steunen bij het verwerken van dit grote verlies. Namens de leerlingen en docenten van klas H3a Nehalennia SSG, Mevr. G. Tabak, mentor Dhr. E.W. van Broekhoven, teamleider HAVO 1, 2, 3 Mevr. M.A. Wagensveld-Heeren, locatiedirecteur De HEERE zal uw uitgang en uw ingang bewaren, van nu aan tot in der eeuwigheid. Psalm 1218 Dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis, dat na een kort ziek zijn uit onze familiekring is weggenomen, onze meelevende schoonzus en tante sinds 30 maart 1990 weduwe van Pieter Jan Reijnoudt Geboren, 24 november 1922 Overleden, 9 december 2015 |.M. Jasperse-de Ligny Neven en nichten Sloehavenstraat 10, Nieuw en Sint Joosland Correspondentie-adres: Oude Rijksweg 86 4339 BE Nieuw en Sint Joosland Onze dank gaat uit naar allen die onze tante de laatste periode zo liefdevol hebben verzorgd. De dienst van Woord en Gebed, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op dinsdag 15 december om 13.00 uur in de "Eben-Haëzerkerk" aan het Kerkplein te Nieuw en Sint Joosland. Aansluitend zal om ongeveer 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Oude Dijk te Nieuw en Sint Joosland. Na de begrafenis is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in de "Eben-Haëzerkerk". Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. JANNETJE REIJNOUDT-JASPERSE Jan is aan zijn laatste rit begonnen Met veel verdriet geven wij kennis van het overlijden van mijn man, onze (schoon)vader en opa Oost-Souburg, 23 oktober 1940 t Vlissingen, 9 december 2015 Rina Meijers-Vos Ellen en Erik Lisa, Puck, Joost Marina en Coen Fréderique, Aron Correspondentieadres: Julianastraat 10 4388 JD Oost-Souburg We nodigen u uit om Jan samen met ons te herdenken op dinsdag 15 december om 12.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Flavendijk 3 te Middelburg. Aansluitend willen wij u graag ontmoeten in de koffiekamer. Tot ons groot verdriet is overleden geliefde broer, zwager en oom Aarnoud Meijers Matty Meijers - van Klinken Poul en Hilde Kees en Ingrid, Loïs, Isis Oost-Souburg 9 december 2015 Heden overleed onze onvergetelijke zwager en oom Jos en Geert Swart Ankie en Johan Vos kinderen Met verdriet namen wij kennis van het overlijden van onze oud-secretaris: Willem heeft als secretaris van de OBD een grote bijdrage geleverd aan de automatisering van de gehele ledenadministratie en als projectleider/ webmaster van de website www.visitdomburg.com. De OBD is hem daarvoor veel dank verschuldigd. Wij wensen Jolan en verdere familie veel sterkte bij het dragen van dit grote verlies. Het bestuur van de Ondernemers Badplaats Domburg Het bestuur van Domburg Actief Op de leeftijd van 93 jaar is overleden onze vriendelijke buurvrouw Fam. Meerman Mw. Joosse Dhr. Boogaard Fam. Scheele Fam.Kwekkeboom Fam.Fraanje Mw. Kodde Mw. Jeras Mw.de Nood Fam.Niwele Fam. Meyer Fam. Cevaal Nw.en St. Joosland, 9 December 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 73