Huizenpaspoort 6 I BINNEN a? BUI" Dol op klussen zijn Mark en Elvira Paul nie(. De 2 onder 1 kap in Kapelle waar ze na lang zoeken tegenaan liepen was het daarom helemaal: een plaatje en volop ruimte voor vader, moeder, drie zoons en een trits huisdieren. We zochten een woning waarin we direct hoog en droog zouden zitten. Dat is gelukt, het huis stond er pico bello bij TEKST PAULA KOSTER I FOTO'S MECHTELD JANSEN akelverse eitjes, regel recht onder de eigen kippetjes vandaan en hup, in de pan. Die ge dachte tovert een brede glimlach op de gezichten van Mark (45) en Elvira (43) Paul. De kippe tjes moeten er nog komen, maar hun toekomstige verblijf, een kloek hok, staat al op ze te wachten. Zodra Bollo, het zwarte konijn van de familie Paul, de achtertuin van Kasteelstraat 2 in Kapelle verruilt voor de eeuwige jachtvelden, gaat Mark ze halen. Ruimte om te schar relen is er genoeg. Direct achter de openslaande tuindeuren strekt zich een riant betegeld terras uit, ge volgd door een ruim bemeten vlon derterras. Ook is er een gazon plus een terras voor de trampoline, en forse vijver. Een nieuw houten tuin huis - de kerstverlichting voor de dakrand ligt al klaar - maakt het af. Schoonmaken Die grote tuin was een van de din gen waarop Elvira en Mark meteen verliefd werden toen ze de 2-onder- 1-kap afgelopen april kwamen be zichtigen, vertelt Mark. „Begin mei trokken we erin, na een dikke week schilderen en schoonmaken. Meer hoefden we niet te doen, want het huis stond er pico bello bij. Dat trok ons definitief over de streep, want Elvira heeft reuma en kan daardoor niet veel klussen. En ik ben geen doe-het-zelver, dus we zochten een woning waarin we di rect hoog en droog zouden zitten. Dat is gelukt." Mark en Elvira heb ben 3 kinderen, Indy (18), Jarno (13) en Jiang (8). Het gezin ver huisde vanuit Krimpen aan den IJssel naar Zuid-Beveland. Zeeland kenden ze al goed omdat ze er al tijd op vakantie gingen. Ook heeft Elvira, die Zeeuwse wortels heeft, er veel familie. Na lang zoeken viel de keus op Ka pelle: niet te groot, veel voorzienin gen en dicht bij goede scholen. Mark werkt in Moerdijk als logis tiek manager bij een expeditiebe- KAPELLE Helemaal 44 verliefd in De vraagprijs van de 2- onder-l-kapper in de Kasteelstraat was 259.000 euro k.k. Elvira en Mark onder handelden er 9.000 euro van af. Het huis (gebouwd in 1972) heeft een ruime woon kamer met openslaande tuindeuren, een tot hobby/kantoorruimte verbouwde garage, een uitgebouwde keuken, 4 slaapkamers en een flinke lap tuin met een tuinhuis. vrijdag II december 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 58