Poes Chloë liftte illegaal naar Frankrijk Verrassend december VOQ 8 L Q 1000 in 9® 8 m 0; n, iPhone 5s NIEUWS 13 S CM 3 hollands nieuwe. et lijkt alsof ze thuis nu veel meer waardeert. Ze kruipt va ker op schoot en wil vaker ge aaid worden', vertelt Gert-Willem Sanders (53). Dat de 5 jaar oude poes ooit nog terug in Spijkenisse zou komen, was een klein won der. Daar durfde het echtpaar niet meer op te rekenen, toen eind juli een telefoontje van de buren kwam dat ze 'iets heel ergs' moesten vertellen. Bij een stop bij een tankstation in Chaumont-sur-Tharonne za gen zij bij het openen van hun caravan op eens een kat uit de sleurhut springen en verdwijnen in het aangrenzende bos: Chloë, de kat van hün buren, die stiekem bleek te zijn meegelift. En hoe de vakantie gangers ook zochten, het dier bleef onvind baar. Ook voor Gert-Willem en zijn vrouw Yvonne (53), die tweemaal de 600 kilome ter lange tocht naar het plaatsje voorbij Or- léans ondernamen en de omgeving afstruin den, in de hoop hun huisdier terug te vin den. Beide keren tevergeefs. Maar vrijdag 15 augustus staat in het ge heugen gegrift van de Spijkenissers. Toen belde een Franse hondentrimster dat ze bij het tankstation een kat had gevonden die voldeed aan het signalement dat ze las op internet. En de foto's die werden toege- maild bewezen het: Chloë. Daarop spoedde het echtpaar zich weer naar Frankijk en kwam nu wel met haar terug. „Wat er door je heen gaat als je zo'n be richt krijgt, is onbeschrijflijk. We hebben heel hard gejuicht", vertelt Gert-Willem. Hij heeft het gevoel dat de drie weken in de wilde natuur indruk hebben gemaakt op zijn poes. „Ze blijft graag bij ons. Nu ze veel minder buiten is, wordt ze zwaarder, ze krijgt een bolle plofkop", vertelt hij la chend. Zijn vrouw Yvonne zegt dat ze het zo weer zou doen, in de auto stappen om haar verdwenen huisdier te zoeken. Zo ver knocht is het echtpaar aan de poes. Gert-Willem: „Het is geweldig dat er zo veel mensen meeleven. Op een bepaald mo ment had iedereen het over onze poes. Zelfs nu nog, als ik haar uitlaat, samen met onze andere kat en hond, of als ik iemand op m'n werk een tijdje niet gezien heb, is al tijd de eerste vraag: hoe is het met Chloë?" 3V M B/Ml N/SMS totaal per maand hollandsnieuwe.nl/pzc VRIJDAG 11 DECEMBER 2015 Het was geen vrolijk jaar. Een vluchtelin- gencrisis, de opkomst van IS, de af gang van Oran je. Voor sommigen zat het in 2015 wél mee. door Theo Teitsma Even naar buiten? Poes Chloë van het echt paar Sanders uit Spijkenisse doet het lang niet meer zo graag als vroeger. Sinds ze in juli onbedoeld in Frankrijk belandde en daar drie weken ronddoolde voor ze werd gevon den, is de Maine Coon huiselijker dan ooit. 'H Poes Chloë is weer veilig terug bij Gert-Wil lem en Yvonne Sanders, foto Marco de Swart M"**1" Vfc, Ger: r-: L, 22 - Bij hollandsnieuwe profiteer je deze decembermaand van nog meer voordeel op de iPhone 5s. Kijk voor dit en meer op: Toestel t.w.v. 519,- i.c.m. 2-jarig contract. Prijs excl. eenmalige kosten ter hoogte van 30,-. Aan deze uiting kunnen geen rechten worden ontleend. Actie geldig tot en met 31 december 2015. Liever Sim Only? Nu Sim Only 1000 voor maar 10,- per maand!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 13