Commerciële ruimte 'snel ingevuld' Dagbladbezorger Woon- en winkelcomplex Residentie Reynaertshof Hulst zo goed als klaar ZEEUWS-VLAANDEREN 7 GEZOCHT Residentie Reynaertshof in Hulst is in anderhalfjaar tijd uit de grond gestampt. De eerste bewoners zijn gearriveerd. Een grote verhuiswa gen staat op de stoep. Een teken dat woon- en winkelcomplex Reynaertshof aan de rand van Hulst lang zaamaan vol stroomt. Sinds vorige week bewonen de eerste mensen één van de 43 appartementen aan de Stationsweg. Ook is één van de commerciële ruimten, onderin het gebouw, ingevuld. Schoon heidssalon Pour Elle is er neerge streken, binnenkort zal bakkerij Risseeuw er een vestiging ope nen. De bouw van Residentie Rey naertshof verliep voorspoedig. In juni vorig jaar werden de eerste pa len geslagen, nu is het complex zo goed als af. Projectontwikkelaar Nico Boussen van Witte-Boussen kende dan ook weinig tegensla gen. „We hebben in de winter wei nig vorst gehad, dus toen konden we doorwerken", vertelt hij tij dens een rondleiding door het mo delappartement op de eerste ver dieping. Het is 130 vierkante me ter groot en heeft een grote woon kamer met keuken, twee slaapka mers, balkon, een badkamer met inloopdouche, bad en dubbele wastafel en een multifunctionele ruimte die bijvoorbeeld als kan toor kan dienen. In elke ruimte kan een aparte temperatuur wor den ingesteld. Kortom: het appar tement is, net als de andere wo ningen, zeer luxe. „Dat was ook de insteek van dit project", zegt Boussen. „Deze locatie is uniek. Je zit precies in het midden van de winkelstraten, de Grote Markt en de supermarkten. Alles is op loopafstand. En dit uitzicht vind je nergens." Dat blijkt wel als we een kijkje nemen op de bovenste verdieping. Daar bevinden zich drie penthou ses van elk 240 vierkante meter. De bewoners hebben daarnaast nog eens zo'n 100 vierkante meter balkon. Daar vandaan kijk je over de hele stad. „Hier heb je ook een prachtig plekje tijdens Vestrock", lacht Boussen. Aan de achterkant reikt het oog tot ver in de polders. Ook daar is het uitzicht prachtig. 'Deze locatie is uniek. Je zit in het midden van de winkelstraten, de Grote Markt en de supermarkten' De drie penthouses kosten acht ton en waren al snel verkocht. Aan de voorkant van het com plex valt op dat er veel variatie tus sen de appartementen is. Er zijn verschillende kleuren en stenen gebruikt. Boussen: „Geen enkel ap partement is hetzelfde. Dat was ook de bedoeling van de architect. De balkons verspringen, zodat ie dere bewoner een prachtig uit zicht heeft. Ook als je een apparte ment aan de zijkant hebt." HULST. De verkoop van de 43 ap partementen van Residentie Rey naertshof verloopt volgens pro jectontwikkelaar Nico Boussen voorspoedig. „Er staan nog wat op ties op een paar appartementen open. Als die woningen daadwer kelijk worden verkocht, hebben we nog elf appartementen over. Op de twee laatste open dagen in november was het gigantisch druk. Zes mensen hebben toen een optie op een appartement ge nomen." De vraagprijzen variëren van drie tot acht ton. Boussen verwacht dat de 2.000 vierkante meter aan commerciële ruimte op de begane grond ook snel wordt ingevuld. „We voeren gesprekken met meerdere par tijen die interesse hebben." Bin nenkort neemt bakkerij Risseeuw zijn intrek in het complex. Schoonheidssalon Pour Elle deed dat twee weken geleden al. OPZOEK De PZC is op zoek naar dagbladbezorgers* die 's ochtends voor 07.00 uur de krant willen bezorgen in Waterlandkerkje - Groede - Sluis - Oostburg. DONDERDAG 10 DECEMBER 2015 'Dit uitzicht vind je nergens' door Bob Maes Nico Boussen, projectontwikkelaar Het uitzicht vanaf het balkon van één van de drie penthouses. Het uitzicht is volgens Nico Boussen een reden dat de appartementen snel verkocht worden, foto's Ronald den Dekker Nico Boussen in het modelappartement van Residentie Reynaertshof. Het is 130 vierkante meter groot. Op woensdag 13 januari (van 15.00 tot 17.30 uur) en zaterdag 16 januari (van 10.00 tot 13.00 uur) zijn er open dagen. WGGGNGR Media Wat staat er tegenover? Een prima vergoeding Gratis de PZC, AD, Trouw of de Volkskrant lezen Uitstekend te combineren met andere bezigheden Ga naarwww.bezorgers.nl voor meer informatie Direct aanmelden? www.bezorgers.nl Meer bereiken. Met Wegener

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 86