(H Ulensen inq.nl OyarJadsf) Familieberichten VViCCemien van de Vetde-Xpoman Elizabeth Johanna Barendregt - van Dijk in de leeftijd van 71 jaar Walter IJsebaert Wilhelmina Maria van der Meer-Brussee Willy Jacoba Josepha van der Mee Koos Willem van der Most Willem van der Most Maria Catharina Schot-Klaasman - •Dan zweef indoor de wind. CDoor 'Üw geest op de vCeugefen van een arend. Door de gracht van 'l)w Ciefde. Slerfy van ficftaam en geest tot in het Caatste uur, is vredig van ons heengegaan onze fieve moeder en omi in de feeftijdvan ruim 91 jaar. Cjoes: J4d Ofst: ÜVLatthé en <Efma (Deventer: Jeroen Deventer: cJvhrjam Cjoes, 8 decemher 2015 7'roefstrafaan 172, 4463 XZ Cjoes De crematiepfechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zaf pfaatsvinden op maandag 14 decemher om 14.00 uur in de aufa van rouwcentrum 'De (BeveCanden Cjefdefoozepad 20 te Cjoes. Voorafgaand is er van 13.30 tot 13.50 uur gefegenheid om persoonfijfy afscheid te nemen. JVa de phechtigheid is er gefegenheid tot condoferen in de hpjjiehamer van het rouwcentrum. kijk ook op Intens verdrietig, maar vol bewondering voor haar optimisme en wilskracht tijdens een kansloze en oneerlijke strijd, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, trotse grootmoeder en overgrootmoeder Kortgene Arie Dirk Barendregt Driewegen Jan Peter en Mary van 't Leven - Barendregt Erik en Milou, Jesse en Evy Sanne en Arjan, Mason Ooltgensplaat Marcel Barendregt Michael Chantal en Steven Mitchel Correspondentieadres: Kaaidijk 18, 4484 NP Kortgene Maandag 14 december 2015 om 14.00 uur nemen wij afscheid van Bets in crematorium Zoom en Zegestede, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom, Aansluitend vindt de condoleance plaats in de familiekamer van Zoom en Zegestede, Bedroefd hebben wij kennis genomen dat na een langdurig ziekteproces, voormalig directeur van het Rgc, op 62-jarige leeftijd is overleden. Met alle kracht die Walter had, heeft hij zijn ziekte helaas niet kunnen overwinnen. Wij bedanken Walter voor zijn bijzondere en deskundige inzet voor Emergis en ZorgSaam. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, familieleden en vrienden heel veel sterkte toe om dit verlies te verwerken. Namens medewerkers, directie en raad van bestuur van Emergis en ZorgSaam A-Dieu Intens verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze ma, oma en overgrootmoeder Oegstgeest, 25 januari 1936 Schore, 8 december 2015 "Ik heb een prachtig leven gehad. Schore: Nico van der Meer 's Heer Arendskerke: Nineke en Theo Quaak-van der Meer Tristan, Tinke, Thamar Kruiningen: Sandra en Willy Vroonland-van der Meer Kim en Marco, Lara, Jolien, Lise Wouter en Willeke, Tygo, Daan Rotterdam: Karen en Denny Ruyzing-van der Meer Ronan Killian en Lotte Bibi Schore: Gerda en Louis de Vos-van der Meer Marijn Jaap Nieuwe Schoorseweg 1 4423 PG Schore De dankdienst voor haar leven, geleid door ds. L.C.P. Deventer, wordt zaterdag 12 december om 11.00 uur gehouden in de Hervormde kerk te Schore. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Schore. Na de begrafenis is er in het Dorpshuis, Nieuwe Kerk plein 15 te Schore gelegenheid tot condoleren. Met dank aan alle artsen en verplegend personeel van het ADRZ te Goes voor de jarenlange goede zorgen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar voor alle goede dingen die wij van haar mochten ontvangen, geven wij kennis van het plotselinge overlijden van onze lieve moeder, trotse oma 16 november 1930, 8 december 2015, Woerden 's Gravenpolder Jeanneke Ebrima Serge, Iris, Dominic, Sabrina Tineke Charly Stephanie, Jo, Jimmy Jan Miek Saskia, Humberto, Nova, Linda, Bob Joost Sabrina Joost, Maartje, Thijs De crematieplechtigheid zal plaatshebben op maandag 14 december om 13.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 13. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Koos hield van bloemen dl donderdag 10 december 2015 15 Dag lief Ga nu maar.... Op 7 december hebben we afscheid moefen nemen van mijn lieve man en onze pappa Rotterdam, 26-08-1954 f Domburg, 7-12-2015 Yolan Mekel Myrddin en Raymon Tara Correspondentieadres: Dr. B. Vaandragerstraat 28, 4357 CH Domburg De afscheidsbijeenkomst voorafgaand aan de crematie vindt plaats op vrijdag 11 december om 09:30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Degene die geen rouwkaart heeft gekregen, kan deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Dinsdag bereikte ons het droevige bericht dat man van onze collega Yolan, is overleden. Wij wensen Yolan, Myrddin en Raymon en Tara alle sterkte en kracht toe. kinderen, ouders en team Archipelschool Frans Naerebout college van bestuur Stichting Archipelscholen GMR Stichting Archipelscholen Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, delen wij u mede dat is overleden echtgenote van C.J.H. Schot, overleden 11-3-2001 Rotterdam, 29-1-1914 Goes, 4-12-2015 Geert en Clarie van der Wal Goessestraatweg 9 4421 AD Kapelle Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van woning 4.01 van Ter Valcke' voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 76