DiiukbsiuigirijJ OvbïIbóbii Familieberichten kükookop fnensenlinq.nl ym? i David Machielsen Walter IJsebaert Anthonij Pieter Leenhouts Antoon Leenhouts Anton (Toontje) Leenhouts Anna Maria Scheele-Rozendaal -Annemarie- echtgenote van Cor Scheele Margaretha Sijnesael Eduard Strooband Lise Lore Schwarze Marie Elizabeth de Gardeijn (Rie) 1933 - 2015 Bedroefd hebben wij kennis genomen dat na een langdurig ziekteproces, voormalig directeur van het Rgc, op 62-jarige leeftijd is overleden. Met alle kracht die Walter had. heeft hij zijn ziekte helaas niet kunnen overwinnen. Wij bedanken Walter voor zijn bijzondere en deskundige inzet voor Emergis en ZorgSaam. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, familieleden en vrienden heel veel sterkte toe om dit verlies te verwerken. Namens medewerkers, directie en raad van bestuur van Emergis en ZorgSaam ALGEMENE KENNISGEVING Als je leven lijden wordt, is rusten goed. Gekomen tot de leeftijd der sterken is van ons heengegaan mijn man, vader, schoonvader en onze opa gehuwd met Corrie Vasseur Lid in de Orde van Oranje-Nassau Schoondijke, t Sijsele (B), 11 j anuari 1926 4 december 2015 Uit aller naam C.M. Leenhouts-Vasseur Correspondentieadres: Landstraat 14 4527 CX Aardenburg Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons erelid Antoon is 61 jaar lid geweest, gevolgd door 17 jaar erelidmaatschap, van onze fanfare. Dankbaar zijn we voor zijn jarenlange inzet en betrokkenheid. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe met dit verlies. Namens het bestuur, dirigent en leden van boerenkapel "De Blaosuuln" en "Koninklijke Muzieksociëteit Aardenburgsche Fanfaren". Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van Toontje was sinds mensenheugenis onze scorebordman bij alle thuiswedstrijden van de seniorenteams op zondag. Wij wensen zijn vrouw en familie veel sterkte toe bij dit verlies. Bestuur en spelers van AVC Met alle dierbaren om je heen was het gevecht toch voor jou alleen. Ondanks je ongelijke strijd raakte jij je humor niet kwijt. Je nam afscheid zoals je was, trots, intelligent en moedig. Dankbaar dat zij niet langer heeft moeten lijden, maar intens verdrietig om het verlies geven wij u kennis van het heengaan van mijn lieve vrouw, onze ma en oma Alphen aan de Rijn, 27-11-1939 t Sluiskil, 8-12-2015 Cor Scheele Richard en Veronique Samantha Bianca en Daniël Jesse, Ryan Nieuwe Kerkstraat 36 4541 ED Sluiskil Vrijdag 11 december is er van 19.00- 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 12 december om 10.30 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Onze dank gaat uit naar Huisartsenpraktijk Dr. Haerens en de medewerkers van ZorgSaam Thuis. Na een langzaam achteruitgaande gezondheid is rustig ingeslapen mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van Willy Cornelia de Kraker Antoing (B), 18februari 1949 t Terneuzen, 8 december 2015 Willy Machielsen-de Kraker Jeannette en Ja< Marton Jolanda en Fred Cady Shannon Ter Schorre, woning R13 Correspondentieadres: Breitnerstraat 65, 4532 GT Terneuzen Er is nog gelegenheid om persoonlijk afscheid van David te nemen op vrijdag 11 december van 18.00 tot 18.30 uur in het uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaats vinden. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van verpleeghuis "Ter Schorre" woning R13, voorde goede zorgen die David heeft mogen ontvangen. donderdag 10 december 2015 19 Met veel verdriet nemen we afscheid van onze lieve moeder en oma echtgenote van Hubertus J.M. Wijffels t IJzendijke, 1 september 1929 t Knokke-Heist, 8 december 2015 Terneuzen: Joep en Lies Tilburg: Hans Luc, Michiel Wageningen: René en Maria Guido, Huub Koninginnestraat 40 4515 CK IJzendijke Graag schriftelijk condoleren. De uitvaart zal plaatsvinden op 12 december om 11.00 uur in Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke, waarna aansluitend de begrafenis is op de begraafplaats te IJzendijke. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Als hij 's avonds verlangt naar de nacht, als hij moe is van het vragen om kracht, als zijn lichaam op is en zijn geest niet meer wil, dan zie ik de wens in zijn ogen en even word ik stil. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Vandaag is overleden onze lieve pa en opa weduwnaar van Boschkapelle, Terneuzen, 3 februari 1935 8 december 2015 Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Kerkstraat 41, 4567 CJ Clinge U kunt afscheid nemen van Eduard in het uitvaart centrum van coöperatie DELA, Van der Maelstede- weg 102b te Hulst, op zaterdag 12 december van 14.00 tot 14.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 14 december om 13.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Via deze weg willen wij u danken voor uw blijken van medeleven na het overlijden van mijn vrouw en onze tante Het medeleven, persoonlijk, schriftelijk of in de vorm van bloemen tot uiting gebracht, was voor ons een grote troost en zal steeds een dankbare herinnering blijven. P. J. Bodderij Neven en Nicht Sluis december 2015 Speciaal woord van dank aan Uitvaartverzorging Quataert, Dhr. Jacob 't Hart en het verzorgend personeel van WZC Rosenoord te Sluis, en vrijwilligers.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 51