Beleef Bruisend Scheveningen /j Marrea HET WAS EEN SPROOKJE TOT VOLGEND JAAR BIJ DE ABONNEEDAGEN? 30 39,50 p.p yr Strandplezier en Shopvertier Prijs 2-daags €39,50 p.p. december 42,50 p.p. januari t/m maart Prijs 3-daags €69,50 p.p. december €72,50 p.p. januari t/m maart \J/ hotelarrangementen Exclusief Boek nu deze lezersreis ~\ésT pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen donderdag 10 december 2015 -IWVl Prijs p.p. o.b.v. 2 personen per kamer. Toeslag alleengebruik: dubbele arrangementsprijs Kinderen t/m 11 jaar verblijven gratis bij de ouders op de kamer (mits bij 2 volbetaienden op de kamer) Toeslag bij verblijf op zaterdagnacht: 10,00 p.p. van januari t/m maart. Dit arrangement is geldig t/m maart 2016, m.u.v. feestdagen De gezellige badplaats Scheveningen is beroemd om zijn uitgestrekte boulevard en het bekende AFAS Circustheater. De hoogste tijd om hier een paar dagen heerlijk te vertoe ven! Flaneren over de prachtig ontworpen nieuwe boulevard, lekker lang strandwandel- en en daarna gezellig borrelen in een van de vele strandpaviljoens. Neem overdag eens een kijkje in de oude vissershaven, ga een harinkje happen bij Simonis, bezoek het Museum Beelden aan Zee of ga gezellig naar Den Haag. Met de tram kunt u heel makkelijk naar het centrum. In deze prachtige stad kunt u geweldig winkelen maar ook op het gebied van kunst en cultuur is er zeer veel te ont dekken. Bezoek bijvoorbeeld het Binnenhof, Madurodam of het Omniversum. Het Haagse winkelaanbod is overweldigend. Van antiek winkeltjes, luxe modeboetiekjes tot gewel dige schoenenwinkels. Uw hotel ligt op een superplekje, op 50 meter van de boulevard en het strand. En heeft u de prijzen al gezien? Niets staat een leuk verblijf nog in de weg. Kom ook even uitwaaien aan het strand van Scheveningen. Slechts vanaf Ibis Den Haag Scheveningen (3*) ligt op 50 meter van de boulevard en het strand. De moderne kamers met het comfortabele 'sweet ibis' bed zijn voorzien van telefoon, televisie, draadloos internet, zitje, kluis, air conditioning, bureau en een badkamer met douche, föhn en toilet. Geniet iedere och tend van het uitgebreide ontbijtbuffet, in het weekend kan dit zelfs tot 12.00 uur. Verder is er een zonnig terras en een trendy lounge bar. Ook kunt u 24 uur per dagdiverse snacks bestellen. Inhoud arrangement: VIP Welkomstpakket (gratis upgrade naar een familiekamer met balkon, plattegrond van de omgeving, entree Holland Casino Scheveningen, welkomstdrankje, Scheve- ningse verrassing) lof2x overnachting 1 of 2 x uitgebreid ontbijtbuffet Wandelroutes om Scheveningen en Den Haag te ontdekken Gebruik van WiFi Toeristenbelasting: 3,30 p.p.p.n. Parkeren: €21,50 p.n. (o.b.v. beschikbaarheid) Reserveringskosten: 12,50 per boeking (vanaf januari 2016 14,50) Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of boek via www.marrea.nl/wegenerofneemtelefonisch contact op met Marrea Hotelarrangementen op telefoonnummer 0571-27 7744.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 30