Gors^ 1 Colofon (H Ulensen inq.nl Familieberichten Marinus Vader Bas van der Made Jan de Rijke Carla Willeboer-van der Jagt Cornells de Witte Kees Lieve Kees, L.M. Neumann kwaliteit Uitvaartverzorging Schouwen-Duiveland DE VLIEGER Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? 24 uur per dag 7 dagen per week 0800 - 4444 000 riilieberichten kijk ook op dinsdag 8 december 2015 15 Hier loop ik in de tuin Met bloemen in alle kleuren De zon verwarmt mij Genietend van vele geuren Toch nog onverwacht is rustig weggegleden, mijn lieve man, vader, schoonvader en opa We zullen hem enorm missen, maar zijn blij voor hem dat hij niet meer verder hoeft. Kleverskerke, 5 juli 1940 t Boskoop, 4 december 2015 Joke An co Wessel f, Max, Isabel Nanette en Kasper Eana, Quiryn Wilmart en Inge O Correspondentie adres: Boezemlaan 4, Kamer 207, 2771 VP Boskoop. Woensdag 9 december is er gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen van 19.00-19.45 uur in De Loods, Zijde 11, te Boskoop, achter de kerk. Donderdag 10 december om 11.00 uur vindt de rouwdienst plaats in de Zijdekerk, Zijde 11 te Boskoop. Aansluitend begeleiden wij hem naar Crematorium IJsselhof, Goejanverwelledijk 6, 2806 NZ Gouda. Daarna nodigen we u uit voor een gezellig samenzijn in De Loods te Boskoop. Rinus hield van (licht) gele bloemen Moe gestreden, een ongelijke strijd De moed nooit opgegeven, helaas was het jouw tijd Bedroefd zijn wij door het plotseling overlijden van Wij wensen Ina, Albert en Yvonne, Michel en Jeroen veel sterkte toe. Gerard f en Nelly van der Made-Grim Jan f en Sjaan f van der Made-Korshuizen Lou f en Ineke van der Made-van Dam En neven en nichten Carla en Patricia van Leeuwen Verdrietig hebben we kennis genomen van het onverwachte overlijden van Meer dan 23 jaar was hij als vrijwilliger actief bij SVRZ Ter Valcke. In die jaren heeft hij als buschauffeur van de 'uitstapjesbus' veel cliënten naar mooie plekjes binnen en buiten Zeeland gebracht. Cliënten maakte hij ook blij met gekookte mosselen of nieuwe haring. Voor extra activiteiten zoals het maken van foto's konden wij altijd een beroep op Jan doen. We verliezen in hem een enthousiaste vrijwilliger en zullen zijn markante persoonlijkheid heel erg missen. Wij wensen zijn naasten veel sterkte toe met dit verlies. Namens cliënten, vrijwilligers en medewerkers SVRZ Ter Valcke, Gabrielle Davits, bestuurder SVRZ Jacqueline van den Hil, locatiemanager SVRZ Ter Valcke We moeten afscheid nemen van: Sinds 2012 bezocht zij met veel plezier het activiteiten centrum. Ze was een bijzondere vrouw met veel doorzettings vermogen. Wij zullen haar missen. Cliënten, medewerkers en vrijwilligers van het Activiteitencentrum Oosterschelde te Goes rawnsgerklue onderstelt Ding Enige en Algemene Kennisgeving Veilig in Jezus armen Heden nam de Heere, na een kortstondig ziekbed uit ons midden weg onze lieve broer en oom in de leeftijd van 60 jaar. Vlissingen: Koudekerke: Koudekerek: Exeter (Eng.): Koudekerke: A. de Witte en T. Boegem J.P. de Witte A. de Witte LJ. de Witte J.Garcia - Menéndez J. de Witte Debora, Ruben Goes, 6 december 2015 Bergstraat 19 4371 AK Koudekerke De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 11 december om 10.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Hieraan voorafgaand is er van 09.15 uur tot 09.50 uur gelegenheid om afscheid te nemen en de familie te condoleren. De begrafenis zal omstreeks 11.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Koudekerke. Dankbaar dat ik voor je heb mogen zorgen. Tot weerziens Je liefhebbende zus Lina Koudekerke, 6 december 2015 t(i Helder werd het verleden W Vaag werd het heden ^0 Na een kort ziekbed is overleden 26-06-1929 04-12-2015 te Racalmas, Hongarije wordt gecremeerd in geboorteland Hongarije Uit aller naam: Familie Neuman Correspondentieadres: President Rooseveltlaan 111,4383 BZ Vlissingen voor (letterlijk!) hetzelfde geld kiest u 0113 2I429I06 I073032I info@uitvaartinzeeland.nl www.uitvaartinzeeland.nl leder mens verdient een liefdevol en waardig afscheid. Elke familie begeleiden wij in het vormgeven van dit afscheid. Zorg met hoofd, hart en handen. Uw afscheid, onze zorg. Uitvaartbegeleiders: Rien de Bruijne Janine Schouls Altijd bereikbaar op 0111 45 07 17 www.uitvaartsd.nl c? UITVAARTZORG Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland info@uitvaartdevlieger.nl 0111 402 000 www.uitvaartdevlieger.nl (dag en nacht bereikbaar) Uitvaart Informatie Hulplijn Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 63