Overleden Familieberichten 0 IHensenlinq.nl 14 dinsdag 8 december 2015 Dina Geertruida Sandee-Meulbroek Jan de Vos Maria Jagt-Sinke Neeltje Catharina Lamper-Blok Goes: Maddy en Piet de Schipper-Sandee Goes: Elly en Jan Vette-Sandee Veere: Joke en Frans Roose-Sandee Middelburg: Rita en Harry van de Vliet-Sandee Vlissingen: Dieneke Sandee Goes: Trudy en Paul Colijn-Sandee Goes: Heieen Sandee Rotterdam: Frans Sandee Wassenaar: Hans en Florien Sandee-Kruithof Den Haag: Leen Sandee Klein- en achterkleinkinderen Elizabeth Blom-Tolsma Bets Nel Rychtarski-du Pon kijk ook op Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij in haar leven voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder 12 augustus 1921 - 6 december 2015 weduwe van Leendert Sandee 17 november 1904 - 31 maart 2000 Onze bijzondere dank gaat uit naar Anneke, Margreet, Ellen en Martien (Zorg Maten Goes) en Addie (Iriz Thuiszorg), voor de goede en liefdevolle verzorging. Oostsingel 3, 4461 KJ Goes. Een dienst van Woord en gebed wordt gehouden zaterdag 12 december om 10.30 uur in de Maranathakerk, Bergweg 43a te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er in de Maranathakerk gelegenheid tot condoleren. /T Als g' in nood gezeten, geen uitkomst ziet, wil dan nooit vergeten: God verlaat u niet. Rustig en zacht is ingeslapen onze vader opa en ouwe opa Meliskerke, 2 januari 1921 t Krabbendijke, 6 december 2015 sinds 1 juli 1990 weduwnaar van Wilhelmina Kleinepier Kortgene: Lewedorp: 's-Heer Arendskerke: 's-Heer Arendskerke: 's-Heer Arendskerke: Wemeldinge: Wilhelminadorp: Lewedorp: Lewedorp: Vlissingen: Adrie en Willie Sien en Wim Suus en Adrie Kees en Heieen Leni en Ko (in herinnering) Anna (in herinnering) en Jan Nico en Anneke John en Ali Catrien en Rinus André Kleinkinderen, Achterkleinkinderen en Achterachterkleinkinderen Onze speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Ter Weel Krabbendijke. Correspondentieadres: A. de Vos Wilhelminastraat 23 4484 AB Kortgene De afscheidsbijeenkomst waarbij u wordt uitgenodigd, zal op donderdag 10 december om 13.00 uur worden gehouden in het Dorpshuis "Heer Arendhuis", Torenring 46 te 's-Heer Arendskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Eindewege. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd Dorpshuis. Het is goed zo... Vol bewondering en respect voor haar persoonlijkheid en dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij met verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve partner, onze moeder, schoonmoeder, oma en over-oma weduwe van J.A. Blom A Zeist 13 juni 1924 t Middelburg 7 december 2015 Rinus Nelleke en Rien Matthijs en Loes Kiki Elize en Jaap-Willem Charlie, Chandler, Benedict Gerrit f Hans f Wilma en Frans Els en Jaap Bianca en Peter Michiel Jop en Craig Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Sint Jan Hospice De Casembroot voor de liefdevolle zorg. Correspondentieadres van Hogendorplaan 16 4463 VR Goes Donderdag 10 december van 19.30 uur tot 20.00 uur is er gelegenheid tot afscheid nemen in Rouwcentrum Adagio. Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Vrijdag 11 december om 13.30 uur zal de samenkomst plaatsvinden in eerder genoemd rouwcentrum, waarna aansluitend de begrafenis plaats zal vinden op de Algemene Begraafplaats te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in Rouwcentrum Adagio. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van haar mochten ontvangen geven we kennis van het overlijden van onze lieve moeder en trotse oma 08-04-1922 f 06-12-2015 Arnemuiden: Leo Goormachtig Mattie Goormachtig-van Belzen Monique Carlo, Cailyn, Lewis Ricardo Teteringen: Lou Jagt Nel Jagt-Paauwe Axel: Gertrud en Frits Stokhof-Jagt en kinderen Onze dank gaat uit naar personeel en vrijwilligers van zorgcentrum Ambachtsveld, woning 27 te Oost-Souburg voor hun liefdevolle verzorging en aandacht. Correspondentiedres: Prinses Margrietstraat 6 4341 GH Arnemuiden Onze moeder en oma is opgebaard in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen donderdag 10 december van 13.00 tot 13.20 uur. Aansluitend zal hier de afscheidsbijeenkomst gehouden worden. Nadien is er gelegenheid de familie te condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in stralende zon hoe ik was, toen ik alles nog kon. Onverwacht is overleden onze lieve zorgzame moeder, oma en mijn zus sinds 21 januari 1961 weduwe van Adriaan Lamper Sint Laurens, 13 december 1927 t 's-Heer Arendskerke, 6 december 2015 Ton en Yvonne Lamper-Welleman Arian en Merijn Marin en Kevin Joan en Jeannet Lamper-Welleman Judith en Sanne Krist}' en Stefan Addy en Sjaak Dekker-Lamper Niek Rik en Fleur C.N. Janse-Blok Correspondentieadres: Vermetstraat 31, 4458 BA 's-Heer Arendskerke De afscheidsdienst wordt gehouden vrijdag 11 december om 13.30 uur in de 'Petraskerk' aan de Torenring te 's-Heer Arendskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de afscheidsdienst is er van 12.45 tot 13.15 uur in de kerk gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van onze moeder, oma en mijn zus. Na de begrafenis is er in het 'Heer Arendhuis', Torenring 46 te 's-Heer Arendskerke gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Je grote wens. 's Morgens m 'n ogen niet meer openen is nu in vervulling gegaan voor onze lieve schoonzus, tante en oudtante Tiny du Pon-Boom Coen du Pon (in liefdevolle herinnering) Neven, nichten, achterneven, achternichten en achterachternichtjes.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 62