Colofon f. si f j| IDensenljnq.nl Familieberichten Ai - Drieluik - Sebastiaan Gerardus van der Made - Bas - amilieberichten Stf® KENNISGEVING IS MEER DAN EEN VERDRIETIGE MEDEDELING kijk ook op Nooit klagend, nooit vragend, je lasten in stilte dragend, jouw handen hebben voor ons gewerkt jouw hart heeft voor ons geklopt. Jouw ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit, je hebt het verdiend. Verdrietig, maar met onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame man, onze vader en opa 5 juni 1939 's-Heerenhoek: Den Hoorn: f 5 december 2015 B.H. van der Made Albert en Yvonne Michel, Jeroen Scholtens Deken Tomaslaan 5, 4453 AK 's-Heerenhoek. De uitvaartdienst wordt gehouden woensdag 9 december om 10.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 9.50 uur aanwezig te zijn. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er in de aula van het crematorium gelegenheid om persoonlijk afscheid van Bas te nemen. Na de uitvaartdienst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Op 3 december is onze lieve zus, schoonzus en tante overleden. Carla Willeboer-van der Jagt 1956-2015 Rotterdam: Els van der Jagt en Ruurt de Maesschalk Anna, Rurik Kruiningen: Johan van der Jagt en Dinet van der Jagt- Boone Carola, Tom, Marijn, Michelle Uitvaartverzorging H. Jobse 0118 46 22 05 f De 'drieluik' is een combinatie van de Kennisgeving, Dankbetuiging en In Memoriam. Deze kunnen in dezelfde herkenbare persoonlijke stijl uitgevoerd worden. Geef uw wensen aan via: FAMILIEBERICHTEN 088-0139999 familieberichten@wegenermedia.nl 0 www.familieberichtenonline.nl www.hjobse-uituaart.nl www.basisuituaart-zeeland.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.ni www.familieberichtenonline.nl maandag 7 december 2015 21 Wr Geraldine Bi Geraldine Bijleveldt Geraldine Bijleveldt

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 56