J Colofon h ht (H mensen inq.nl üï/erladef] Familieberichten Matthijs Andries Havelaar Na een strijdlustig en moedig dragen van zijn ziekte was deze uiteindelijk toch sterker dan hijzelf. Ondanks deze strijd is hij rustig in het bijzijn van zijn grote liefde en kinderen overleden Gorinchem, f Terneuzen, 14-05-1957 03-12-2015 echtgenoot van MC Havelaar van Krieken Terneuzen: Sleeuwijk: Terneuzen: Franeker: Ria Marjolein Wim Angelica Rosangela Ellen Niels Martine Bert Jesse Met speciale dank aan Zorgsaam, ziekenhuis en thuiszorg, dr. Sie, dr. Böhncke en dr. Bosman. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 9 december om 14.30 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Voorafgaand aan de plechtigheid is er van 13.30 tot 14.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het naastgelegen uitvaartcentrum. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Wij hebben op www.memori.nl/martien-havelaar een online gedenkplaats aangemaakt voor Martien, hierop kunt u een persoonlijke groet achterlaten. Als u bloemen mee wilt nemen dan graag een rode roos. Correspondentieadres: Van Diemenstraat 69 4535 AR Terneuzen Martien Havelaar. Jack Rietbergen Johannes Marinus Oosse Han Nell en Harry Tommie en Elisa Patricia Coby Valentino De Ged enkdienst zal worden gehouden donderdag 10 d ecemker om 11.30 uur in de Hofpl einkerk, Hofplein 13 te Middelburg. Hij zal nooit verlaten wat zijn hand begon. Vertrouwend op Zijn Heer en Heiland, Is rustig en vredig in geslapen, onze Geliefde broer, zwager en oom. Johannes Marinus Oosse 5-1-1935 f 4-12-2015 Williamsburg: Corrie en Henk t Bijker-Oosse (Canada) Krabbendijke: Pie t en Leendert f Fonteine-Oosse Alphen a.d. Rijn: Rina en Piet t Wielemaker-Oosse Middelburg: Jo Oosse Sleeuwijk: Kees en Riek Oosse-v.d. Koppel Middelburg: Riet Oosse, Gillis t de Nooyer Neven en Nichten. Karei Lodewijk Schuerman Emilienne Vermeire vvivivi Tamilieberichten Uitvaartverzorging H. Jobse 0118 46 22 05 kijk ook op Jullie verdriet, wij kunnen het begrijpen. Jullie verslagenheid, wij voelen het wel aan. Wat wij met woorden daarom proberen uit te leggen is dat wij als vrienden rondom jullie staan. echtgenoot van onze lieve collega Ria Wij wensen Ria en hun meiden veel sterkte in deze moeilijke tijd. Namens team D4/R14 SVRZ, Ter Schorre. Bedroefd maar toch dankbaar dat hem verdere strijd bespaard is gebleven, laten wij u weten dat van ons is heengegaan mijn man, onze vader en opa, tevens stiefvader en schoonvader echtgenoot van Els Pet Hij overleed in de leeftijd van 76 jaar. Terneuzen: Els Kinderen en kleinkinderen 30 november 2015 Joost de Moorstraat 42, Axel Correspondentieadres: Stationsstraat 40, 4571 LB Axel De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Filippenzen 4:4 Na een leven dat g ekenmerkt werd door optimisme en levenslust is in vertrouwen op zijn Heer en Heiland overleden mijn lieve man, onze vader, sckoonvader, groot- en overgrootvader Haamstede, T Middelburg, 5 januari 1935 4 december 2015 S.A. Oosse - Jeroense Wim en Henny Sarina Mattanja en Rick Soplna en Ruud Kelly en Diego Anissa en Robin Jan Achterkleinkinderen Hol ter Veste 19 4333 HG Middelburg Han is opgebaard in bet uitvaartcentrum H. Jobse, Bacbweg 2 achter de Torentijdwegte Middelburg, alwaar gelegenheid is tot alscbeid nemen woensdag 9 december van 19.00 tot 19.30 uur. Voorafgaand aan de dienst is er nog gelegenheid tot afscheid nemen van 10.45 tot 11.15 uur in voor noemde kerk. Aansluitend aan de dienst zal omstreeks 13.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraaf plaats, Westel ijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar informeel te ontmoeten in de ontvangstkamer van de begraafplaats. Geen bezoek aan huis Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. maandag 7 december 2015 21 Te mogen leven is bijzonder het lijkt zo gewoon maar 't is een wonder. COURAGE Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen ons vaders, onze lieve opa weduwnaar van Hij overleed in de leeftijd van 80 jaar. Gino en José Deborah en like Stephan en Laura Esther Jens en Nikki Lars en Lana Jenifer Lana Koewacht, 5 december 2015 Correspondentieadres: Het Zand 1, 4576 CA Koewacht U kunt afscheid nemen van Karei in het uitvaart centrum van coöperatie DELA, Van der Mael- stedeweg 102b te Hulst, op woensdag 9 december van 18.00 tot 18.30 uur of donderdag 10 december van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 11 december om 10.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer. Ook als u geen rouwbrief hebt ontvangen, bent u van harte welkom. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl www.hjobse-uitvaart.nl www.basisuitvaart-zeeland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 22