Va*,' Familieberichten Van der Hooft uitvaartzorg O Mensen inq.nl DslIllU)3iUl'£U)g W. Kolijn Andries Jan Goozen Marinus de Jonge Nicolaas Leendert de Oude Willem Veerhoek Psalm 90: 3-10 Bedroefd, maar dankbaar voor de bijzondere liefde en zorg waarmee hij ons heeft omringd, geven wij u kennis dat door de Heere, op Zijn tijd, uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man, onze geliefde vader, schoonvader en opa Willem Kolijn Ridder in de orde van Oranje Nassau echtgenoot van Adriana Willemina Zegers in de leeftijd van 71 jaar. Tcmeuzen: A.W. Kolijn- Zegers Temeuzen: Frank en Petra Marieke en Wilco, William, Willeke en Geert, Coen, Frans, Nelleke, Bart, Lysanne, Tom Temeuzen: Marian en Arie Elian en Janneke, Rianne en John, Wille?n en Eline, Lineke, Arjen Wilma Temeuzen: Temeuzen: Andrea en Marcel Dianne, Mariëlle, Mandy Temeuzen, 2 december 2015 Correspondentieadres Voltastraat 32 4532 LH Temeuzen De rouwdienst zal worden gehouden op D.V. maandag 7 de cember 2015 om 13:30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Kerklaantje 1 te Temeuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbe graafplaats, Bellamystraat 28b te Temeuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condo leren in de kerk. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Het Hoofdbestuur van de Staatkundig Gereformeerde Partij en de medewerkers van het partijbureau hebben met droefheid kennisgenomen van het overlijden van de heer Van 1997 tot 2013 was hij lid van het Hoofdbestuur van de SGP. Als partijvoorzitter heeft hij van 2001 tot 2011 op een betrokken en samenbindende wijze leiding gegeven aan de partij. Zijn inbreng was principieel, deskundig en nuchter. Zijn vele werkzaamheden voor onze partij blijven in dankbare herinnering. Wij wensen zijn vrouw, de kinderen en kleinkinderen van harte Gods ondersteuning en nabijheid toe. Namens het Hoofdbestuur en partijbureau, M.F. van Leeuwen, partijvoorzitter drs. P.A. Zevenbergen, secretaris drs. J.W. van Berkum, directeur Rotterdam, 2 december 2015 Op 2 december 2015 is overleden onze vader, schoonvader, opa en overopa sinds 25 maart 2006 weduwnaar van Geertruida Goozen-Roose in de hoge leeftijd van 96 jaar. Adrie Goozen Suzan Minderhoud Kees Goozen (in herinnering) Rita Goozen-Provoost Piet Goozen Anke Goozen-de Rooij Annie de Buck-Goozen Bram de Buck (in herinnering) Corrie Goedhart-Goozen Leunis Goedhart (in herinnering) Ko Meulmeester Mattie van Vlierden-Goozen Hans van Vlierden Klein- en achterkleinkinderen Wij bedanken de medewerkers en vrijwilligers van zorgcentrum "De Zoute Viever" voor de jarenlange liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Bergstraat 15 4421 EP Kapelle De afscheidsdienst zal worden gehouden op donderdag 10 december om 13.00 uur in het kerkgebouw "Open Haven", Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. Aansluitend zal de begrafenis om 14.00 uurplaatsvinden op de begraafplaats, Molenweg 2 te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "de Ark", gelegen naast het kerkgebouw "Open Haven". Voor de warme belangstelling en het medeleven tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Rinus willen wij u hartelijk dankzeggen. Nella de Jonge-Bolkenbaas kinderen en kleinkinderen Zierikzee, december 2015 Adriaan Pieter La Grand CArjean Een mens, één met de polder, genietend van de natuur. Voor de vele hartverwarmende woorden, reacties en kaartjes, na het overlijden van onze vader, opa en groot- opa willen wij u hartelijk bedanken. Tevens danken wij begrafenisondernemer De Vlieger voor de stijlvolle en correcte uitvaartverzorging. Familie Van Gorsel - de Oude Familie De Oude - van Stijn Sint Philipsland, december 2015 Daar het ons niet mogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven en deelneming die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn liefste man en zorgzame vader Wim zeggen wij u langs deze weg hartelijk dank. In het bijzonder dank aan ds. Boersma voor de mentale begeleiding en het leiden van de rouwdienst. De huisartsen Leenhouts Roth, doktoren en verplegend personeel van het ADRZ in Zierikzee en het Eramus Medisch Centrum (EMC) in Rotterdam, in het bijzonder de oncologen Dr. de Kan van het ADRZ en Dr. Eskens van het EMC en het verplegend personeel van Allévo, voor de medische behandeling en de liefdevolle verzorging. Verder bedanken wij ook de drumband van muziekvereniging Apollo uit Brouwershaven voor hun bijzondere bijdrage tijdens de begrafenis. Wij bedanken ook Arie-Jaap Arensman en medewerkers van Arensman Uitvaartverzorging voor de wijze waarop de begrafenis is verzorgd. Ria Veerhoek-Dorreman Jan Pieter Veerhoek Scharendijke, december 2015 Lokaal, vertrouwd, betrokken. DE VLIEGER kijk ook op vrijdag 4 december 2015 15 Het is voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor de belangstelling en het warme medeleven na het overlijden van Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, kaarten en lieve woorden ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. Fam. La Grand Nieuwdorp, december 2015. Schoorkenszandweg 8b - 4431 NC 's-Gravenpolder www.vanderhooftuitvaartzorg.nl - info@vanderhooftuitvaartzorg.nl Meld een overlijden op 0113 311 517. 24 uur per dag. c? UITVAARTZORG info@uitvaartdevlieger.nl www.uitvaartdevlieger.nl Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland 0111 402 000 (dag en nacht bereikbaar)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 73