Familieberichten Ova/Jada/i V Mientje Lobbezoo - van der Maas 14 vrijdag 4 december 2015 Pieternella Goudzwaard-de Looze Nellie Goudzwaard-de Looze Ton Mink Ton Mink Anneke Cijs-Groenenberg Nellie f Willemina Johanna Lobbezoo-van der Maas Bure Mientje Mientje Lobbezoo Judo Kouijzer Op 1 december is onze lieve vrouw, moeder en zus overleden. 8 juni 1940 - 1 december 2015 Zaterdag en zondag tussen 15:00 en 17:00 uur is er op haar huisadres gelegenheid tot afscheid nemen. Op verzoek van Anneke zal de crematie in familiekring plaatsvinden. Janös Cijs, Lüdmilla Cijs, Sander Buijs en Astrid Slootmans. André, Elly, Marian, Ria en Heieen. Grevelingenstraat 29 4335 XC Middelburg Geliefd in U Sterk in Uw kracht Gerust in Uw bescherming Getroost in Uw nabijheid In Jezus Christus, de opgestane Heer ontslapen, mijn innig, geliefde en dierbare vrouw, onze lieve, zorgzame mama en onze lieve, kostbare oma 1 december 1938 f 1 december 2015 Chris Goudzwaard Maja en Peter Esther-Elianne Ruwan Brownie'*» Schouwenbank 24 4301 ZT Zierikzee De dankdienst voor haar leven zal gehouden worden maandag 7 december om 13.30 uur in de Gasthuiskerk, Havenplein 17 te Zierikzee. Aansluitend zal omstreeks 14.45 uur de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee. Voor de dienst is er van 12.30 tot 13.15 uur gelegenheid tot condoleren in het kerkcentrum van de Gasthuiskerk. Deze dagen liever geen bezoek aan huis Tot onze droefheid is door de Heere uit de familiekring weggenomen mijn geliefde zus, schoonzus en tante Haamstede: Corrie en Engel Jonker-de Looze neven en nichten Zierikzee, 1 december 2015 Na een moedig gedragen ziekte is, vertrouwend op Hem, rustig overleden mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder en trotse oma - Mientje - in de leeftijd van 68 jaar. Waarde: Jan Lobbezoo Rilland: John en Rowenna Michael, Jaimy Waarde: Frank en Cindy Sanne, Stijn Waarde: Marco en Leanne 2 december 2015 Kerkweg 70 4414 AD Waarde Mijn vrouw, onze moeder en oma is opgebaard in rouw- centrum 'Waardig', Koninginneweg 2 te Waarde. Daar is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op zaterdag 5 december van 13.00 tot 13.30 uur. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op D.V. maandag 7 december om 13.30 uur in de Adullamkerk, Meezeweg 2a te Waarde, Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Waarde. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. I.p.v. bloemen liever een gift voor het KWF kankerfonds, een collectebus hiervoor treft u aan bij het condoleanceregister Na een korte periode van ziekte is overleden, onze altijd behulpzame, meelevende lieve buurvrouw. We wensen Jan en de (klein)kinderen heel veel sterkte toe. Peter en Marjolein Weststrate Rudy en Carola de Goffau Cor Jan en Marian Walhout Stephan Dekker en Jeanine Melis Mai Koster Corrie Koster - Sinke Leo en Annoesjka Klap Richard en Christel van Burg Hans en Coby Geense Waarde, 2 december 2015 We zullen je missen, maar nooit vergeten. Wij wensen buurman Jan, kinderen en kleinkinderen heel veel kracht en sterkte toe. fam. B. van Houte fam. J. Weber Waarde, 2 december 2015 Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van Als vrijwilligster heeft Mientje zich, met grote betrokkenheid en een warm hart voor de cliënten ingezet. Ruim 14 jaar was zij vrijwilligster bij Zorggroep Ter Weel, locatie Krabbendijke. Wij zullen haar missen. We wensen haar familie veel kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Medewerkers, cliënten, vrijwilligers woonzorgcentrum Ter Weel Krabbendijke. Zorggroep Ter Weel Mw. drs. J.A Traas, bestuurder Peiler van de zee Pijler van ons leven heeft de grootsheid van zijn hart aan ons meegegeven Overleden op de leeftijd van 79 jaar Sinds 30 maart 1983 weduwnaar van Joke van Veldhoven Correspondentieadres: Marjon Kouijzer Gravenstraat 29 4301 GV Zierikzee Zierikzee: Marjon en Jan Miranda Jamie Maikel Kattendijke: Stef en Monique Tom t'i Harry Zierikzee, 29 november 2015. Wij bedanken het team van Buurtzorg, de medewerkers van Hospice Kaaskenshuis, de huisartsen dr. Bruel, dr. Van Rijn en dr. Roth voor de warme ondersteuning die is geboden gedurende de ziekteperiode van onze vader. Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van Judo Kouijzer onze broer, zwager en oom. Hubert in herinnering Grè Jenny Anne-Marie en Kees Neven en nichten Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van Ton was docent bij het team Commerciële Dienst verlening op de locatie Podium in Middelburg. Hij was meer dan 25 jaar werkzaam voor onze school. Hij heeft op een positieve wijze bijgedragen aan de ontwikkeling en uitvoering van ons handels onderwijs. We missen in hem een gewaardeerde collega. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw Michelle en naaste familieleden. We wensen hen veel sterkte en kracht toe in deze moeilijke periode en bij het dragen van dit verlies. Namens het College van Bestuur, medewerkers en studenten van Scalda, College voor Commerciële en Zakelijke Dienstverlening, Eric Kerckhaert, Directeur Vandaag bereikte ons het droevige bericht dat onze collega na een periode van ziekte is overleden. Ton heeft ruim 25 jaar een bijzonder actieve en betrokken rol gespeeld als docent binnen het team Commerciële Dienstverlening. In hem verliezen wij een zeer gewaardeerde collega. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw, familie en vrienden. Wij wensen hun veel sterkte en troost. Medewerkers en studenten van Scalda, Team Commerciële Dienstverlening Op zaterdag 5 december a.s. om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 13, 4337 PB Middelburg, zullen wij hem met zijn vrouw, familie en vrienden gedenken.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 72