HNNEN&BUIl 7 0 KIJK VERGELIJK Vrijstaande huizen met een klassiek uiterlijk Er komt weinig verkeer voorbij. We hebben geen last van felle koplampen die's avonds door de kamer zwenken SÈm graag: „Mijn eerste huis kocht ik op mijn zeventiende. Dat leverde toen een probleem op, want een hy potheek wordt pas verstrekt als je achttien bent. Mijn toenmalige vriendin was ietsje ouder, dus heb ik het via haar kunnen regelen." Sindsdien is hij bezig met panden kopen, opknappen, doorverkopen of verhuren. Beeldscherm Hij demonstreert de haast onzicht baar bevestigde rolluiken die via een afstandsbediening geruisloos langs de ramen naar beneden glij den. Op het beeldscherm in de keu ken draaft de Mechelse Herder voorbij, over de tegels voor de schutting, op zoek naar zijn oranje bal. „Via de bewakingscamera's rondom kunnen wij hier vandaan dus precies zien wat er buiten alle maal gebeurt," grinnikt De Visser. „Kijk, hij heeft 'm. En nu wil hij spelen!" Ze houden allemaal van ruimte, privacy en vrijheid, zegt hij. „Daarom heb ik gekozen voor deze kavel in de vrije sector. Gesitueerd op een hoek, iets verder afgelegen van de naastgelegen stukken grond en de smalle toegangsweg. Hoewel er hier natuurlijk niet hard gereden mag worden en je alleen te maken hebt met bestemmingsverkeer, komen er nóg minder auto's voorbij dan elders. We hebben geen last van felle lampen die 's avonds door de kamer zwenken." Langszij kocht hij er nog twee meter bij, omdat zijn tekening niet bleek te passen: „En de garage móest breed zijn." Trots is hij op het toekomstbesten- dige ontwerp. Ze kozen voor duur zame energie: vierentwintig zonnepanelen, en geen gas maar aardwarmte: „Het warme water wordt vanaf 110 meter diepte opge pompt. We hebben nergens ontsie rende radiatoren of leidingen langs de wanden." De eerste week was het net of ze op vakantie waren, zegt hij. „Het duurt even voor je je draai hebt ge vonden. Toch went het snel. Ik kijk af en toe zelfs al rond naar een nieuw project. Maar Margot wil hier graag nog een tijdje blijven." DRACHTEN EMST DEDEMSVAART THOLEN Huizen met een klassiek uiterlijk (puntdak, rode bakstenen, erker) zijn populair. We selecteerden vijf vrijstaande exemplaren met veel ruimte eromheen. GRONINGEN vrijdag 4 december 2015 PZ Alle woon wensen van de familie kwamen uit. vroeger p! EVEN VOORSTELLEN Bram de Visser (45) is ondernemer (ontwerp, renovatie en verhuur). Margot Wilms (49) werkt als verzorgende bij Zorg centrum Cleijenborgh. Haar zoon Julian van de Kreeke (17) volgt de koks opleiding bij Scalda. Zijn dochter Danisha de Visser (13) zit in de 2e klas van de mavo, Nehalennia SSG. li VV'-a Adres: Pyriet 3- 4 Prijs: €495.000 k.k. Bouwjaar: 2008 Kenmerken: Vrijstaande villa met bedrijfs pand, de tuin grenst aan een singel. Perceelgrootte: I480m2 Adres: Kerkhof- weg 4 Prijs: €490.000 Bouwjaar: 2011 Kenmerken: Vrijstaande wo ning met ga rage, carport en overdekt terras. Perceelgrootte: 1255 m2 Adres: Hein- baaswijk 18, Prijs: €475.000 k.k. Bouwjaar: 2013 Kenmerken: Vrijstaande wo ning, gelegen aan het Colen- brandersbos. Perceelgrootte: 11.960 m2 Adres: Hofstede II Prijs: €450.000 k.k. Bouwjaar: 2008 Kenmerken: Vrijstaande wo ning met inpan dige garage en uitzicht over de polder. Perceelgrootte: 542 m2 Adres: Kattegat 36 Prijs: €499.000 k.k. Bouwjaar: 2005 Kenmerken: Vrijstaande wo ning met kope ren dakgoten en regenpijpen. Volledig geïso leerd. Perceelgrootte: 1762 m2

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 59