r Overladen Familieberichten Van der Hooft uitvaartzorg O IDensenljnq.nl De Uitvaart Informatie Hulplijn De Uitvaart Informatie Hulplijn is op de volgende manieren te bereiken: 0800 - 4444 000 W. Kolijn Of 0 ^amj|jeberichten Uitvaart Informatie Hulplijn kijk ook op Anna Van Bunder Willem Kolijn Lokaal, vertrouwd, betrokken. Telefonisch: U kunt ons gratis bellen: 0800 - 44 44 000. 24 uur per dag, 7 dagen per week. Per email: U kunt uw vraag mailen: info@uitvaartinformatiehulplijn.nl Binnen enkele dagen wordt uw vraag beantwoord. Via de website: Kijk op: www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Voor folders, vragen en andere informatie. Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week Verdriet en dankbaarheid gaan samen nu wij afscheid nemen van onze moeder en grootmoeder. mevrouw weduwe van de heer Theophiel van Acker Geboren te Clinge op 22 mei 1918 en overleden in streekziekenhuis "De Honte" te Terneuzen op 1 december 2015. Dit melden u: Etienne en Marleen van Acker-Neve Jan en Pascale, Michael, Rany Wim en Marie-Louise, Pim, Sam, Jim Jo en Nelly van Acker-Jacobs Tom en Sabine, Nils, Nienke An en Sven, Twan Guido en Nicole van Acker-Stevens Sandra en Gino, Eli, Rune Bjorn Piet en Marleen van Acker-Kegels Barry en Femke Tristan en £1' Tito haar kinderen, klein- en achterkleinkinderen. De families Van Bunder, van Acker, Meerschaert en Kips. Wij nodigen u uit samen met ons afscheid te nemen tijdens de uitvaartdienst, die zal opgedragen worden in de parochiekerk van de H. Joseph te Nieuw-Namen op maandag 7 december 2015 om 10.30 uur, waarna crematie. Samenkomst en gelegenheid tot groeten achter in de kerk vanaf 10.10 uur. De asurne zal later op het r.k. kerkhof te Clinge bijgezet worden in familiekring. Anna ligt opgebaard in rouwcentrum Waem, gelegen aan de Hulsterloostraat 12 te Nieuw-Namen. Familie, vrienden en kennissen die haar een laatste groet wensen te brengen, zullen door ons ontvangen worden op vrijdag 4 december van 18.30 tot 19.00 uur. Onze dank en waardering gaan uit naar het personeel en de vrijwilligers van wzc Antonius te Kloosterzande. Corr. adres: Rouwcentrum Waem, Hulsterloostraat 12 te 4568 AE Nieuw-Namen. o.v.v. fam. van Acker- Van Bunder. Zij die bij vergetelheid geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te willen beschouwen. Psalm 90: 3-10 Bedroefd, maar dankbaar voor de bijzondere liefde en zorg waarmee hij ons heeft omringd, geven wij u kennis dat door de Heere, op Zijn tijd, uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man, onze geliefde vader, schoonvader en opa Ridder in de orde van Oranje Nassau echtgenoot van Adriana Willemina Zegers in de leeftijd van 71 jaar. Terneuzen: A.W. Kolijn- Zegers Terneuzen: Frank en Petra Marieke en Wilco, William, Willeke en Geert, Coen, Frans, Nelleke, Bart, Lysanne, Tom Temeuzen: Marian en Arie Elian en Janneke, Rianne en John, Willem en Eline, Lineke, Arjen Terneuzen: Wilma Temeuzen: Andrea en Marcel Dianne, Mariëlle, Mandy Terneuzen, 2 december 2015 Correspondentieadres Voltastraat 32 4532 LH Temeuzen De rouwdienst zal worden gehouden op D.V. maandag 7 de cember 2015 om 13:30 uur in de kerk van de Gerefomieerde Gemeente in Nederland, Kerklaantje 1 te Temeuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbe graafplaats, Bellamy straat 28b te Temeuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condo leren in de kerk. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Het Hoofdbestuur van de Staatkundig Gereformeerde Partij en de medewerkers van het partijbureau hebben met droefheid kennisgenomen van het overlijden van de heer Van 1997 tot 2013 was hij lid van het Hoofdbestuur van de SGP. Als partijvoorzitter heeft hij van 2001 tot 2011 op een betrokken en samenbindende wijze leiding gegeven aan de partij. Zijn inbreng was principieel, deskundig en nuchter. Zijn vele werkzaamheden voor onze partij blijven in dankbare herinnering. Wij wensen zijn vrouw, de kinderen en kleinkinderen van harte Gods ondersteuning en nabijheid toe. Namens het Hoofdbestuur en partijbureau, M.F. van Leeuwen, partijvoorzitter drs. P.A. Zevenbergen, secretaris drs. J.W. van Berkum, directeur Rotterdam, 2 december 2015 vrijdag 4 december 2015 19 Schoorkenszandweg 8b - 4431 NC 's-Gravenpolder www.vanderhooftuitvaartzorg.nl - info@vanderhooftuitvaartzorg.nl Meld een overlijden op 0113 311 517. 24 uur per dag. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 51