(T1ensenlinq.nl M Colofon Familieberichten milieberichten kükookop (Hensenlinq.nl Oma Johanna Pieternella Scheffers - Dekker -jo in de leeftijd van 95 jaar. Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Li Twitter li Facebook donderdag 3 december 2015 15 Bedroefd, maar dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn en voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Sinds 1997 weduwe van Marinus Johannes Scheffers. Joke en Henk Jeanine en Addie, Max Daniël en Meike, Ilias, Ronin Helma en Rien (in liefdevolle herinnering) Judith en Pim, Martijn, Daan Sander en Laura, Chanel, Latischa Merijn en Kiki, Jade Een speciaal woord van dank voor het verzorgend personeel van St. Maarten in de Groe en hospice Het Clarahofje, voor de liefdevolle aandacht aan haar besteed. 30 november 2015 Correspondentieadres: Kortemeet 10,4464 AB Goes De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op maandag 7 december om 14:20 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Nadien is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er van 14:00 tot 14:15 uur nog gelegenheid tot afscheid nemen. Naam Plaats Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Zoeken Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een Filmpje voor uw nabestaande Voor onze Je was echt een hele lieve oma, met een hart van goud en dat is ook de reden dat iedereen van je houdt. Je ging nooit weg zonder een knuffel, je liet ons nooit gaan zonder een zoen. Maar nu je het lot hebt ontmoet kun je dat nooit meer doen. Je was een oma uit duizenden, je stond altijd voor ons klaar. Het afscheid doet zo'n pijn, maar in ons hart zal je altijd bij ons zijn. We houden van je, lieve oma. Klein- en achterkleinkinderen 1^^ volg ons op ^3 like ons op Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.i 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 78