Familieberichten OyarJadsf) kükookop q fflensenlinq.nl 14 donderdag 3 december 2015 Wilma Adriaansen Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij II thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. psalm 4:3 Met veel verdriet hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen, van onze lieve en dierbare moeder, oma, zus en schoonzus Jannetje Saartje Butler - Sinke echtgenote van Jacobus Butler, overleden 6-5-1997 17-7-1935 t 1-12-2015 Schagen Elly en Ger Rampen - Butler Loes en Marco Bart en Justin Nisse Lenny en André van den Ende - Butler Marjan en Victor Joost en Naomi Goes Peter Butler Krurningen J.C. Sinke Goes L.F. Bliek - Butler Correspondentieadres: Diaconielaan 37, 4443 AN Nisse De herdenkingsdienst wordt gehouden op maandag 7 december om 13.00 uur in de Petruskerk, Torenring 2 te 's-Heer Arendskerke. Aansluitend begeleiden we haar naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats te Eindewege. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in het 'Heer Arendhuis', Torenring 46 te 's-Heer Arendskerke. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Francine Janna Fremouw - la Gasse Wees Gij de zon van mijn bestaan, dan kan ik veilig verder gaan, tot ik Uzie, o eeuwig Licht, van aangezicht tot aangezicht. Teruggekeerd tot zijn Schepper, mijn trouwe Jaap, onze integere vader, schoon-, groot- en overgrootvader Jacob Hillegondus van Geldere Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Oud politieofficier te Middelburg Rotterdam, Veere, 9 oktober 1921 1 december 2015 Coos van Geldere - Zweedijk Gert-Jan en Ria Marije en David Pieter; Fenna Frederik en Marije OP Dick en Monique Bas en Esther; Ben Olivier; Soraya Maaike en Paul Onze dank gaat uit naar de medewerkers van "Buurtzorg Middelburg" en Zorgcentrum "Nieuw-Sandenburgh" voor hun liefdevolle aandacht. Sandenburghlaan 2 kamer 122 4351 RL Veere De Dankdienst voor zijn leven wordt gehouden maandag 7 december om 11.30 uur in de Hofpleinkerk, Hofplein 13 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. JLerinner mij, maar niet in somèere dagen. JLerinner mij in de strafende zon, koe iljwas toen ifjades nog fjon. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Susanna Jacoba Odilia Knook-Wolters - Suus - Oost-Souburg, Torrevieja (Spanje), 23 september 1943 27 november 2015 Wij hebben diepe bewondering voor haar wilskracht en levenslust. Ko Knook Rob en Astrid Dennis en Sonja Danique, Joël, Mischa Ruud en Carmen Aylen Esdoornstraat 73 4388 PJ Oost-Souburg We nemen afscheid van Suus op maandag 7 december om 13.30 uur in Kerkgebouw De Open Haven, Oranjeplein 2 in Oost-Souburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in Hotel Restaurant Van der Valk, Paukenweg 3 in Middelburg. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Bedroefd en geschrokken zijn wij na het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Suus Knook-Wolters Wij zullen haar blijvende levensmoed en door zettingsvermogen altijd blijven bewonderen. Zij zal altijd een voorbeeld blijven van optimisme. Wij missen haar nu al. Herman en Ria Willem en Ria Theo Neven en nichten Suus Knook - Wolters Verdrietig laten wij u weten dat is overleden, onze geliefde schoonzus en tante Corrie Minnaard- Verlare weduwe van Dies Minnaard Wij wensen kinderen en kleinkinderen veel troost en sterkte toe. Namens de familie: S.P. Otte-Minnaard 's-Gra venpolder De wil was er nog, de kracht niet meer Middelburg Rotterdam 19 mei 1947 30 november 2015 Rotterdam Joris en Anja; Tibor, Floris van de Kreeke Capelle a.d. IJssel Jeroen van de kreeke De crematie zal op vrijdag 4 december 2015 plaatsvinden in besloten kring. Na de plechtigheid is er vanaf 15.30 uur een informeel samenzijn in café Kanaalzicht "de reutel" te Middelburg Correspondentie: Fam. van de Kreeke IJsselwaard 9, 2904 SP Capelle a.d. IJssel. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Omdat wij dankbaar zijn voor haar liefde en zorgen gedurende een lang leven, zijn wij verdrietig dat van ons is heengegaan mijn lieve moeder, schoonmoeder, onze oma en overgrootmoeder weduwe van Jan Fremouw Cadzand-Bad, t Sluis, 29 april 1921 2 december 2015 Overhalla (N): Ivonne en Per Annicken en Torkil Mathias, Marcus, Jonas, Anna Adriana Jan Arne en Silje Correspondentieadres: Pb 82, 7864 Overhalla Noorwegen Wij zijn het verplegend personeel van woonzorgcentrum Rozenoord, afd. Kolfweide dankbaar voor hun goede zorgen. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 5 december om 14.00 uur in het crematorium De Blauwe Toren, Zeelaan 2 te Brugge. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze schoonzus en tante Wij zullen haar hartelijkheid missen Dio en Anneke Nel en Kees neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 77