Üyarlailsf] S Familieberichten O Mensen inq.nl Ton Mink Ton Mink Jannetje Saartje Butler - Sinke OOl Of 0 ^amj|jeberichten kijk ook op Wilma Adriaansen Herinner mij, maar niet in sombere dagen als wolkenluchten licht verjagen. Herinner mij in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Dankbaar voor de mooie jaren die we samen hadden, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve Adriaan Buijze echtgenoot van Lena Mathilda Heijens Zaamslag, 13 maart 1935 t Hulst, 2 december 2015 Lena Buijze-Heijens Rose-Marie Crombeen Eva en Sanne Hombroek-de Meijer Milou Eline en Jarno Cordia-de Meijer Oliver Blaauwe Hofke 63 4561 NV Hulst Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Adriaan op vrijdag 4 december van 19.00-19.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 5 december om 10.30 uur in 'Het Stropievat', Molenstraat 14 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in 'Het Stropievat'. Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. psalm 4:3 Met veel verdriet hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen, van onze lieve en dierbare moeder, oma, zus en schoonzus echtgenote van Jacobus Butler, overleden 6-5-1997 17-7-1935 t 1-12-2015 Schagen Elly en Ger Rampen - Butler Loes en Marco Bart en Justin Nisse Lenny en André van den Ende - Butler Marjan en Victor Joost en Naomi Goes Peter Butler Kruiningen J.C. Sinke Goes L.F. Bliek - Butler Correspondentieadres: Diaconielaan 37, 4443 AN Nisse De herdenkingsdienst wordt gehouden op maandag 7 december om 13.00 uur in de Petruskerk, Torenring 2 te 's-Heer Arendskerke. Aansluitend begeleiden we haar naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats te Eindewege. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in het 'Heer Arendhuis', Torenring 46 te 's-Heer Arendskerke. Indien ivij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, ivilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. a tl Pieter Abraham van Meurs Piet Francine Janna Fremouw - la Gasse De wil was er nog, de kracht niet meer Middelburg Rotterdam 19 mei 1947 30 november 2015 Rotterdam Joris en Anja; Tibor, Floris van de Kreeke Capelle a.d. IJssel Jeroen van de kreeke De crematie zal op vrijdag 4 december 2015 plaatsvinden in besloten kring. Na de plechtigheid is er vanaf 15.30 uur een informeel samenzijn in café Kanaalzicht "de reutel" te Middelburg Correspondentie: Fam. van de Kreeke IJsselwaard 9, 2904 SP Capelle a.d. IJssel. Vandaag bereikte ons het droevige bericht dat onze collega na een periode van ziekte is overleden. Ton heeft ruim 25 jaar een bijzonder actieve en betrokken rol gespeeld als docent binnen het team Commerciële Dienstverlening. In hem verliezen wij een zeer gewaardeerde collega. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw, familie en vrienden. Wij wensen hun veel sterkte en troost. Medewerkers en studenten van Scalda, Team Commerciële Dienstverlening Op zaterdag 5 december a.s. om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 13, 4337 PB Middelburg, zullen wij hem met zijn vrouw, familie en vrienden gedenken. Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van Ton was docent bij het team Commerciële Dienst verlening op de locatie Podium in Middelburg. Hij was meer dan 25 jaar werkzaam voor onze school. Hij heeft op een positieve wijze bijgedragen aan de ontwikkeling en uitvoering van ons handels onderwijs. We missen in hem een gewaardeerde collega. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw Michelle en naaste familieleden. We wensen hen veel sterkte en kracht toe in deze moeilijke periode en bij het dragen van dit verlies. Namens het College van Bestuur, medewerkers en studenten van Scalda, College voor Commerciële en Zakelijke Dienstverlening, Eric Kerckhaert, Directeur donderdag 3 december 2015 19 Ik wandel in het licht met Jezus Na een leven lang kennis, wijsheid, muziek en humor te hebben geschonken, is op 73-jarige leeftijd overleden mijn maatje, pa en trotse opa echtgenoot van Catharina Pieternella Hamelink 14 november 1942 Temeuzen 11 december 2015 Ineke Adri en Anita Charlotte, Cassandra Joke en Martin Sanne, Bas Javahof 21, 4531 HW Terneuzen De afscheidsdienst vindt plaats op dinsdag 8 december om 13.30 uur in het Korpsgebouw Leger des Heils, Dijkstraat 90 te Terneuzen. Na de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren en samen te zijn in het Korpsgebouw. Aansluitend is de crematie in het bijzijn van zijn gezin. Een speciaal woord van dank aan dr. Bosman en team Thuiszorg voor de goede zorgen. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Omdat wij dankbaar zijn voor haar liefde en zorgen gedurende een lang leven, zijn wij verdrietig dat van ons is heengegaan mijn lieve moeder, schoonmoeder, onze oma en overgrootmoeder weduwe van Jan Fremouw Cadzand-Bad, Sluis, 29 april 1921 2 december 2015 Overhalla (N): Ivonne en Per Annicken en Torkil Mathias, Marcus, Jonas, Anna Adriana Jan Arne en Silje Correspondentieadres: Pb 82, 7864 Overhalla Noorwegen Wij zijn het verplegend personeel van woonzorgcentrum Rozenoord, afd. Kolfweide dankbaar voor hun goede zorgen. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 5 december om 14.00 uur in het crematorium De Blauwe Toren, Zeelaan 2 te Brugge. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 51